User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie admin thomas

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message806
StarCS

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-09-2019 11:22)
Joined: 21 Nov 2016
Posts: 58, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 61
Votes: 2

Post Posted: 15-11-2017, 17:19:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

---


Last edited by StarCS on 15-11-2017, 21:56:09; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Thomas^

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-12-2017 23:21)
Joined: 24 Sep 2017
Posts: 46, Topics: 9
Location: Bucuresti, s5

Reputation: 10.8
Votes: 1

           
Post Posted: 15-11-2017, 19:03:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

In primul SS cand i-am dat slap lui Decybell si lui Sobolanu, eram pe jail_west_v2 si am dat Night Day(se vede in consola), iar cei doi stateau acolo sus la SURF si trageau in jos la scara. Nu este corect sa stea sus acolo, sa faca camp, fiindca CT-ii adica in cazul asta eu, nu puteam sa ajung la ei sub nicio forma, asa ca le-am dat slap sa coboare.
Tu abia intrasei pe server 2 minute fix cand am dat eu Day-ul, si nu ma auzeai cand vorbeam (ca de la Spectator se intampla sa nu se auda Simon-ul cand vorbeste, este un bug). Tot ce ai vazut tu este ca le dadeam slap si probabil stii de pe alte servere ca este voie Camp la zilele de genul asta, ceea ce pe Freakz nu este permis ca sa dea o sansa si politistilor. Da, stiu ca

Iar in a doua poza se schimbase mapa si era prima runda, cand au intrat instant 3 CT eu, Decybell si inca cineva, nu mai tin minte. Atunci eu am iesit de la CT de buna voie. Iar Decybell a zis sa ias celalalt CT ca "au intrat dupa el" si dupa ceva timp cat se certau iei, i-am mutat pe toti CT la T ca sa nu se mai certe. Eu le explicasem ca este prima runda si trebuia sa dea Gun Day ca sa se decida cine ramane, dar in continuare ei ma ignorau si fiecare voia sa fie CT.

Sunt constient ca nu am voie sa folosesc comenzi pe alt admin dar altfel nu ma pot face inteles, playerii sunt destul ca incapatanati si nu te asculta daca vad ca nu le faci nimic si stai ca fraieru' uitandu-te la ei. Daca esti moale te iau de prost, daca esti dur iti fac, aparent, reclamatie. In alta ordine de idei, nu cred ca era necesar sa faci tu reclamatie in postura in care nu stii care este ideea, daca era ceva cu adevarat gresit imi facea Decybell sau ceilalti de pe server reclamatie, ca nu ii doare mana, dar ei erau de fata si intelegeau situatia.

Imi pare rau si imi cer mii de scuze lui Drog, nu citisem cu atentie regulamentul si nu am ratat partea unde scrie ca trebuie dovada la orice sanctiune. Am inteles acum si voi face exact cum sunt regulile, fiindca sunt reguli si trebuie respectate.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
StarCS

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-09-2019 11:22)
Joined: 21 Nov 2016
Posts: 58, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 61
Votes: 2

Post Posted: 15-11-2017, 19:47:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Asta este parerea ta eu niciodata nu am facut reclamatie la un admin de cand joc eu pe sv de jb e prima oara. Pentru ca mie mi sa parut abuz si am zis ''Why not' si ieri mi-ai dat ban pe motiv ca am omorat un player dar am avut router si sa schimbat ip si na oricum eu nu-i cer lui Drog sa iti scoata adminul doar asa sa o iei mai usor cu comenzile , abuzul etc. Multa bafta in continuare.


• Star a omorat 50 de teroristi din 2 gloante.Primul a fost de avertizare.
• Star nu face flotari, el le cumpara gata facute!
• Star nu poarta ceas. El decide cat e ceasul.
• Star poate sa isi faca poze cu telefonul fix.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Thomas^

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-12-2017 23:21)
Joined: 24 Sep 2017
Posts: 46, Topics: 9
Location: Bucuresti, s5

Reputation: 10.8
Votes: 1

           
Post Posted: 15-11-2017, 20:46:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

De aceea ti-am dat ban ieri:
"12: REGULA PENTRU TOATE GRADELE : NU AVETI VOIE SA ACTIVATI BUTONUL CUSTII PENTRU A OMORA ALTI JUCATORI [ ban 30 min / 120 min ]"
Daca la regula asta nu scria foarte clar: "PENTRU TOATE GRADELE" atunci respectam regula cu fara comenzi pe admini, dar din moment ce scrie astfel, poti primii ban 30 de minute, fie ca esti admin ori ba. Oricum banul dura numai 30 de minute, nu era necesar sa dai restart la Router, nici macar nu cred ca a contat la ceva, ca banul acela este pe Nume, IP si probabil si pe STEAM:ID, nu sunt sigur ce plugin este.
Dar asta nu era tema reclamatiei, poti deschide alt Topic cu acest motiv.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
StarCS

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-09-2019 11:22)
Joined: 21 Nov 2016
Posts: 58, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 61
Votes: 2

Post Posted: 15-11-2017, 21:58:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Retrag reclamatia
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Drogatul ;X, 15 November 2017 20:35



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 28-04-2024, 09:21:57
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x