User
Pass
2FA
 
 

[RESPINS] unban bLinNNK3r / TrAg Cu PrAsTiA oMoR 5

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Unban requests/Complaints
Author Message342
bLinNNK3r

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-11-2017 00:34)
Joined: 11 Apr 2014
Posts: 6, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 35.2
Votes: 1

Post Posted: 26-11-2017, 00:13:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Buna ziua tuturor! Am si eu o problema si as vrea sa se rezolve. Joc cs 1.6 pe servarul war3.freakz.ro si intra asa din senin un admin pe nume Phonix, si imi da ban degeaba. Nu am vazut in Banlist postarea referitoare la mine. Sa vina cu dovada. Vreau sa precizez ca joc la sunet intuitie + radar (Jocul se mai si gandeste nu e numai pe tras) Pe bune joaca cs de 11 ani si nu stie ca se poate da prin pereti? E fy_snow o mapa mica si usor de dat prin pereti. Joc cu numele bLinNNK3r si TrAg Cu PrAsTiA. Vreau sa fiu lasat impace sa joc linistit.Astept raspunsurile voastre. Va multumesc!




PS: Jocul se mai joaca si la intuitie!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cariga

[Assasin]



Status: Offline
(since 04-09-2023 07:54)
Joined: 29 Oct 2011
Posts: 4720, Topics: 298
Location: Romania

Reputation: 207
Votes: 323

 
Post Posted: 26-11-2017, 00:30:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Ai primit ban pe meritate nu degeaba. Nu ți-am dat ban pentru cã tragi prin pereți. Ci pentru urmãrirea jucãtorilor prin pereți.
2. Ai intrat cu alt nick (by the way I knew) și ai început sã te dai prietenul lui (vorbim pe TS) și sã faci pe avocatul. Ți-am spus sã intre pe forum sã facã o cerere de unban. Nu ai intrat, ce ai zis, schimb nick mã doare la bananã.
3. VAC Ban
4. Fiind totuși owner, am opțiunea de a intra din senin și a da ban atât jucãtorilor cât și adminilor care încalcã regulamentul.
5. Ai fost banat și pe alte servere (Doritorii pot da un search pe google)

Puteai spune frumos sunt X, cred cã ai greșit, fac cerere pe forum. Ceea ce am și spus. În schimb ai intrat cu alt nick și ai început sã mã iei la mișto și sã încerci sã îi faci pe ceilalți jucãtori sã simpatizeze cu el (tine).
Nu accept porcãrii de genul, nu accept miștourile de genul, nu accept pe server codații. Folosește-ți intuiția pe alte servere

Spoiler:

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Cariga, 25 November 2017 22:37



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Unban requests/Complaints  


The time now is 03-05-2024, 11:38:33
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x