User
Pass
2FA
 
 

[RESPINS] deejay scottish ??

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message389
Straton

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-12-2017 22:01)
Joined: 27 Nov 2017
Posts: 1, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 1

Post Posted: 27-11-2017, 23:12:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

am asa multe cuvinte ca nu stiu cu care pot incepe... nu stiu cum ai nimerit tu sa ai acces la comenzi de ban , dar sunt sigur ca ai primit si o lista cu instructiuni odata cu acel acces..gen poze scanuri sau demo sau alte kkt uri...cum sa dai un ban unui jucator care are cateva ore bune pe acel server fara sa ceri una din cele de mai sus mentionate? ...doar pt ca am nimerit un head la mine in baza dupa ce am descarcat 3 incarcatoare in acel jucator? esti unpic penibil daca faci asa ceva..inteleg ca ai intrat cu 2-3 prieteni si tero facea ce vroia cu ct , dar totusi ...spre cunostiintele tale steamul meu are poate varsta ta cu siguranta.. cand adminam eu pe tine inca te astepta tact u mare sa iesi de la scoala sa te duca acasa ca erai prea mic sa mergi singur pe ulita. da stiu acum or sa intervina discutii de genul .... cand adminai tu si alte kkt uri .... nu .. doar ti am spus ce varsta am si daca am ales acel server am ales pt ca vreau sa ma relaxez o ora doua cat stau. nu sa fac rank uri sau sa vad omuleti rosii si albastrii prin pereti.cu siguranta au mai fost si alti admini care au fost pe server in alte dati si nu cred ca am fost vreodata verificat pe acest server dar cu siguranta s au uitat pe mine. daca nu ai chef sa ceri poze sau scanuri nu mai cere admin dupa parerea mea... imi pot permite sa cer un demo? poze? wg meu ? adica ,ma intelegi tu ? motivul ban ului ? http://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=1064814 ...asta este facuta la 30 min diferenta.. nu stiu cat conteaza.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Syem

[ LiKe.FreaKz.Ro ]



Status: Offline
(since 10-07-2023 16:37)
Joined: 29 Sep 2013
Posts: 1091, Topics: 55
Location: London

Reputation: 581.9
Votes: 26

   
Post Posted: 28-11-2017, 01:04:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ai un model de cerere, posteaza dupa model, nu dupa capul tau. Si fara abureli "cand adminam eu" sau "sunt prea vechi, bun si smecher ca sa primesc ban". Chestiile astea sunt irelevante, nu ajuta cu nimic, din contra.


2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Syem, 27 November 2017 23:05



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 29-03-2024, 04:11:34
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x