User
Pass
2FA
 
 

[REZOLVAT] reee

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1241
ZUU.Y

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-04-2019 14:57)
Joined: 10 Feb 2017
Posts: 297, Topics: 84
Location: United Kingdom

Reputation: 81

Post Posted: 03-12-2017, 00:01:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick-ul (cu care erai in momentul banarii): ZUU.Y
Data + ora (cand s-a pentrecut incidentul): 12.02 21:45
Harta (pe care s-a produs incidentul): dust2_3x3
Admini online (care erau pe server in acel moment): je!! si mai multi
Adminul (care a dat ban. in cazul in care se stie): je!!
Motivul (pentru care crezi ca ai luat ban): si alti admin au intrat sub mpa doar pentru asta am primit bye nam stiu scz da,mi voie sa revin k player




Mori Bogat S-au Mori Incercand
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
johnn

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-07-2018 18:27)
Joined: 22 Oct 2016
Posts: 369, Topics: 22
Location: Bucuresti

Reputation: 282.8
Votes: 6

Post Posted: 03-12-2017, 01:31:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

N-ai stiut?!

1)Exista un regulament.

2) Eu vedeam cu ochii mei si faceam echipa cu tine cand astia erau pe mapa, sub mapa, prin colturi si trageau prin textura si le dadeam slay.

3)Ai dat XP la jucatori ( asta stiu sigur) poate si gold cine stie ce ai mai facut.

Dar N-AI STIUT.

In conditiile in care aveai UN GRAD...CUM DOAMNE IARTA-MA SA NU STII?????? Inseamna ca n-ai ce sa cauti, ca esti tufa de venetia cu viata asta daca ai ajuns pana aici si habar n-ai basic-ul sau iti bati joc. Practic ti-ai facut nevoile( ca sa nu zic altfel ca iau eu dupa warn din cauza ta de la freakz) pe noi si mai ales a celor care ti-au dat o sansa, un acces...trebuia sa ai un obraz atat si o responsabilitate. N-ai facut decat sa-ti bati joc si sa faci ce vrei tu, crezand ca acum " esti mare" si totul e permis.

"Motivul (pentru care crezi ca ai luat ban): si alti admin au intrat sub mpa doar pentru asta am primit bye nam stiu scz da,mi voie sa revin k player " - Ce interes si importanta avea pt tine cererea asta cand nici macar NU TE-AI OBOSIT sa recitesti fraza, sa pui macar toate literele sa fie si ea completa si inteligibila.

-Ai momente d-astea cand o iei pe aratura...ori iti bati joc ori esti prajit, ce ai? Ai fost aproape si ai ajutat cand a trebuit...chiar nu te mai inteleg...e o varianta ca in lumea ta acolo...sa nu fi constientizat...trist oricum..dar e o mica posibilitate(cred) pt care ti s-ar putea scoate bye-ul...ca poate n-a fost ceva rau intentionat...si ca poate ti s-a prajit creierul atunci...cine stie...

Ramane decizia la Je daca vrea sa-ti scoata bye-ul si sa te lase player sau nu. De functii de conducere cred ca e clara treaba, nu mai are rost sa zic. Vezi ce lectie iti iei din toata treaba asta -

T.C.


Dacã motivația ta pentru a obține bani sau succes provine dintr-un sentiment nepotrivit, precum teama, furia sau nevoia de a ieși în evidențã, atunci banii câștigați nu-ți vor aduce fericirea.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ZUU.Y

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-04-2019 14:57)
Joined: 10 Feb 2017
Posts: 297, Topics: 84
Location: United Kingdom

Reputation: 81

Post Posted: 03-12-2017, 01:46:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ami pare rau ce sa intamplat pacat de timpul care lam stat pe sv , sa primesc bye pentru simplul fapt k am intrat acolo , totusi pute sa da un avertisment cum a mai dat , nu stiu ce sa mai zic ramane la aprecierea voastra , eu chiar vam respectat si pe voi si sv da.... asta daca sunt vinovat platesc ...-

faza cu xp si gold am mai facut si eventuri nu leam dat chiar asa pe moca




Mori Bogat S-au Mori Incercand
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mrgabio

[Maniac]



Status: Offline
(since 10-11-2018 13:01)
Joined: 19 Oct 2016
Posts: 1205, Topics: 25
Location: Romania

Reputation: 496.9
Votes: 17

Post Posted: 03-12-2017, 02:20:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deci zuu eu te am avertizat pe server sa nu dai XP si gold si tu deja dadusei, sa trecem peste asta dar tu voiai sa fii owner si tu incalcai reguliile, ti se pare ca eu cand am fost owner am facut ceva care sa nu faca parte din regulament, a fii owner inseamna a fi expert in tot ce inseamna legat de server si tu ti ai batut joc facand abuz de comenzi de XP gold si stand sub harta, je a facut foarte bine si eu ti as fi dat daca te as fi vazut facand asta din partea mea nu ti as mai da acces la nimic, pt ca niste oameni ti au intins o mana si tu ai abuzat de ea
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ZUU.Y

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-04-2019 14:57)
Joined: 10 Feb 2017
Posts: 297, Topics: 84
Location: United Kingdom

Reputation: 81

Post Posted: 03-12-2017, 02:24:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu e chiar asa batrane sti k am fost cumine mereu si am inteles din prima sa intamplat sa intru aiure acolo , si faza cu xp am facut eventuri nici asta nu e voi si poate am dat mai mult k nu am crezut k scriu comanda bn cam asta e treaba .



Mori Bogat S-au Mori Incercand
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mrgabio

[Maniac]



Status: Offline
(since 10-11-2018 13:01)
Joined: 19 Oct 2016
Posts: 1205, Topics: 25
Location: Romania

Reputation: 496.9
Votes: 17

Post Posted: 03-12-2017, 02:31:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ai scris tu aici tu aici vrun event facut si nu am vazut? Ca din cate stiu toate eventurile facute trebuie anuntate aici!!!!


https://forum.wow-freakz.com/Eventuri-f4913.html

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ZUU.Y

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-04-2019 14:57)
Joined: 10 Feb 2017
Posts: 297, Topics: 84
Location: United Kingdom

Reputation: 81

Post Posted: 03-12-2017, 02:36:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

asta jur k nu am vazut la nimeni si am sasfoit pe aici chiar nu stiam k trebui sa anunt k am facut event
-
asta e mia parut bine de colaborare ...




Mori Bogat S-au Mori Incercand
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mrgabio

[Maniac]



Status: Offline
(since 10-11-2018 13:01)
Joined: 19 Oct 2016
Posts: 1205, Topics: 25
Location: Romania

Reputation: 496.9
Votes: 17

Post Posted: 03-12-2017, 02:46:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hai las o asa,ca daca vreai sa fii owner vedeai vrand nevrand sectiunea asta, deci nu ai scuze, e sub cereri ban, deci nu aveai cum sa nu vezi doar sa fii total dezinteresat, iti spun eu de ce ai dat XP, ai dat cum mi ai dat mie gold, ai dat ca sa arati ca esti mare si tare si ai acces la gold si xp( si ti ai mai dat si tie la toate rasele) un sef de server(owner) nu ar face asta in vecii vecilor, dupa cum vazusei cand mi ai dat gold, aveam 100 si ceva ( dar era facut de mine fara abuz de comenzi) tu zicand ca paream cam sarac si ca nu aveam gold
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ZUU.Y

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-04-2019 14:57)
Joined: 10 Feb 2017
Posts: 297, Topics: 84
Location: United Kingdom

Reputation: 81

Post Posted: 03-12-2017, 02:50:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

da in fine vb si vb de geaba k nu mai are nicun rost ai dreprate ce sa mai zic
asta e ...."(




Mori Bogat S-au Mori Incercand
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mrgabio

[Maniac]



Status: Offline
(since 10-11-2018 13:01)
Joined: 19 Oct 2016
Posts: 1205, Topics: 25
Location: Romania

Reputation: 496.9
Votes: 17

Post Posted: 03-12-2017, 02:54:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu ai nicio scuza, vedem ce decide je pt ca el ti a dat banul
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
jecrysty

[LiKe.FreaKz.Ro]



Status: Offline
(since 16-08-2019 10:08)
Joined: 13 Apr 2015
Posts: 3961, Topics: 127
Location: Spain

Reputation: 3634.6
Votes: 275

   
Post Posted: 03-12-2017, 13:22:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deci in loc sa ajuti sv tu iti bati joc crezi ca e normal ? Ai idee cati bani si timp sau investit in sv asta sa vina un scuipa in piulita ca tine sa dea mare own asta nu am sa accept
Nu avem nevoie de asemenea oameni in staf .
Poti sa joci cum vrei in limita regulamentului cum joaca toata lumea




4 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by jecrysty, 03 December 2017 11:23



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 06-05-2024, 10:17:24
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x