User
Pass
2FA
 
 

[REZOLVAT] Salut, Sper sa cititi!

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Unban requests/Complaints
Author Message954
Bachuss

[Champion Bachus!!]



Status: Offline
(since 14-01-2018 02:14)
Joined: 02 Aug 2010
Posts: 444, Topics: 85
Location: Bucuresti

Reputation: 94.6
Votes: 14

     
Post Posted: 09-01-2018, 00:06:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Buna seara Colegi, Dragi colegi, am si eu o mica problema. cineva face Abuz de admin , nu stiu cine speram sa aflat,, din cauza in care a fost Banat playerul

Nick : Opa.
Ip : 89.43.211.98
Data : 07-01-2018

si astazi seara il prind pe server... din care bai fara poze fara cerere fara nimik cum sa iei unban., am trecut peste am zis hai sa ii mai cer pozele chiar daca au TRECUT 2 ZILE atentie adminul care ia dat unban!!!

Au trecut 2 zile si imi da pozele dupa un alt server nu stiu de unde au fost luate. si dupa imi zice pai ba am sters vechiul cs ca am mai multe cs-uri in fine.

@Admini care se cred in invincibili!!! va rog sa nu mai dati unban degeaba

Greseli facute de adminul care a dat unban: Sper sa se afle cine este daca nu oricum aflam. exista o Consola!

1 : ai incalcat regulamentul de a intra peste un alt admin fara sa il pui in TEMA cine la banat raspunde pentru acel player!!!
2 : Unban fara cerere pe forum ceea ce ne deduce la asa zise smecherii in Romania "PILE"
3 : Vinovatul adica Playerul opa. a fost intrebat de cine a fost dat unban, iar el a spus ca nu imi poate zice cea ce inseamna ca acel admin ia interzis sa ii spuna numele!.
4 : ai incalcat cate-va regulamente meriti pedepsit/sanctionat indiferent de rank.

Chiar daca raman fara admin, imi puteti da demode/unrank / dar sa stiti am perfecta dreptate si nu negati asa ceva!
nu m-am intors de mult pe server dar stiu ce inseamna Admin si sa fi corect!

PS: daca credeti ca nu am scris ortografic. va las putin mai jos niste "Virgulite Si Puncte" ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ..................................................

Asta sa le puneti voi unde trebuie eu nu am timp!.

Rog sa luati in considerare aceasta Reclamatie sau o tema de discutie...

imi pare rau ca imi risc rankul de admin astfel dar cineva trebuia sa o fata..

si persoana de mai sus nu stiu daca este prima si ultima in care incalca regulamentul cert este ca cine va avea de gand sa faca la fel sa se gandeasca ca va fi prins/sanctionat.

Va multumesc si daca ma pomenesc cu unrank mi-a facut placere:)



La cererea mea de ban in lista, am primit - Reputatie de la : [MrS]Audie. tin sa cred dar nu sunt sigur ca este playerul Opa. pentru ca oricine alt cineva nu cred ca avea dece sa-mi dea fix la o dovada de ban.

o poza cu tranzacti poate va ajuta:)


fix pe 08-01-2018 a intrat pe server deci a primit unban.


o poza aveti atasata!!

: https://imgur.com/a/G4Avu



0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
SisoKo.

[Gratis rank-ul !]



Status: Offline
(since 08-10-2022 08:06)
Joined: 14 Jul 2015
Posts: 1441, Topics: 138
Location: Romania

Reputation: 281.8
Votes: 131

   
Post Posted: 09-01-2018, 01:08:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ce e atat de greu? Ii explici unde are pozele si cum tii le dã, daca baga scuze ca nu gaseste ca nu stiu ce ii dai ban..serverul nu sta intr un player
La faza asta nu stiu cu ce ai fost de vina ..

P s lasa ca i dau eu ban inapoi, cand da pozele poate juca pe server



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SyncMaster

[error 404]



Status: Offline
(since 26-01-2024 17:26)
Joined: 07 Jun 2017
Posts: 3136, Topics: 394
Location: secret zone

Reputation: 121
Votes: 164

Post Posted: 09-01-2018, 10:12:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca te am dat pe - asta nu inseamna ca sunt ala...-)
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
luci.freakz

[Maniac]



Status: Offline
(since 15-07-2019 14:30)
Joined: 16 Jun 2015
Posts: 1375, Topics: 77
Location: Romania

Reputation: 2.4
Votes: 34

Post Posted: 09-01-2018, 17:00:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deci daca e sa fie așa cum ai zis tu sunt multi admini vechi care nu ar face asta din câte cunosc eu dar nush poate a dat din greșealã sau poate era pe același ip ca al unui fost banat care primit ban .
Așteaptã sã vedem ce zice și cariga sau cineva care poate verifica logo-ul consola dar în rest cum a zis și sisoko sv nu sta îl el daca nu da pozele are ban deci în concluzie cred ca cine o sã îl vadã pe sv îl baneaza dar mai întâi sã cearã pozele și pe urmã dacã nu coopereazã are ban

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cariga

[Assasin]



Status: Offline
(since 04-09-2023 07:54)
Joined: 29 Oct 2011
Posts: 4720, Topics: 298
Location: Romania

Reputation: 207
Votes: 323

 
Post Posted: 09-01-2018, 17:10:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

L-am banat, deși nu cred că va avea efect. La reconectarea avea alt IP iar unban din ce am văzut nu a primit de la nimeni.
Din moment ce nu predă pozele, puteți proceda cu el ca un codat. Super SS, ***, etc. Feel free to chose -

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Cariga, 09 January 2018 15:47



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Unban requests/Complaints  


The time now is 18-04-2024, 19:30:45
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x