User
Pass
2FA
 
 

[RESPINS] Cerere helper Deko_FTW

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> mc.freakz.ro -> Admin requests
Author Message1938
Cloud9

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-07-2018 22:10)
Joined: 04 May 2017
Posts: 18, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 15.6

Post Posted: 14-01-2018, 23:19:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salutare! Ma numesc Daniel Sz., am 17 ani si ma joc minecraft in timpu liber pe serverul Mc.Freakz.Ro cu nick "Deko_FTW" detin si un cont PREMIUM pe acelasi nickname.
Joc Minecraft aproximativ de 3 ani, pe acest server ma joc din Martie anul 2015 , peste 2 ani prima data cu nick name Deko cu cateva pauze din mai multe probleme.Pe actualul nick/cont Deko_FTW am 12 zile si 15 ore jucate pe acest nickname, si am mai avut ceva ore pe Cloud9, ,iar pe forum am aprox. 12 de posturi, consult zilnic Forumul FREAKZ. Activez pe server aprox. intre 1-7 ore pe zi, in functie de cat timp imi permit problemele personale cat si Scoala avand in vedere ca sunt clasa a XI a.Am ajuns sa joc pe server la propunerea unor prieteni, mc.freakz.ro a fost primu server pe care am inceput sa joc, inainte ma jucam singur.
Ajungand pe server am decis sa raman din mai multe motive, principalu fiind serveru bine pus la punct. Categoric de cand am inceput sa joc si pana acum serveru a evoluat mult, din multe puncte de vedere. Ofera un survival perfect, si ar fi si mai perfect daca nu ar fi playeri aia "oiile negre" dar sa zicem ca e inevitabil si pentru asta trebuie un staff bine pus la punct si activ.
Propuneri? Ar mai fi, intodeauna se poate mai bine. Cateva pot sa mentionez, ce as dori eu ca si un plus, SkyPvp, un Shop mai extins si dezvoltat, o arena PVP, poate si niste mingames sa fie o atractie in plus pentru playerii noi , stiu ca majoritatea sunt deja in plan si ar urma sa fie finalizate. Nu in ultimu rand, ce am vazut si pe alte server un plugin pentru x-ray, cel care iti arata peste tot minereuri.
Dar vad ca majoriatea folosesc xray cea ce va duce la o usoara descrestere a econmiei in timp foarte mic.

Doresc HELPER ca sa ajut in cazurile in care accesel de la HELPER permit, mai exact spam, limbaj care sunt cele mai des intalnite, si de a ajuta playeri noi pentru a se incadra pe server.
Consider ca ar fi un beneficiu pe termen lung faptul ca pot activa zilnic pe server, posibilitatea de a face donatii suplimentare daca e cazul si nu in ultimul rand activitatea mea pe server.

Dovada ore: https://imgur.com/a/GNNBH

2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Wettberlyn

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-04-2021 22:06)
Joined: 02 Mar 2015
Posts: 78, Topics: 14
Location: instagram.com/wett.cb

Reputation: 311.2
Votes: 9

Post Posted: 15-01-2018, 02:16:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Imi pare nespus de rau ca primul meu vot va avea sa fie un Contra.

https://forum.wow-freakz.com/RESPINS-Crere-HELPER-Hulk-t471623.html
cretuigor wrote:
Dar vad ca majoriatea folosesc xray cea ce va duce la o usoara descrestere a econmiei in timp foarte mic

Cloud9 wrote:
Dar vad ca majoriatea folosesc xray cea ce va duce la o usoara descrestere a econmiei in timp foarte mic


Memorie Vizuala. Am citit fiecare cerere de la cap la coada. Cei care vor sa faca la fel, n-aveti decat.
Azi iti bateai joc de Hulk, uite macar ca el isi face singur compunerile.

Builder Wett



Last edited by Wettberlyn on 15-01-2018, 02:27:05; edited 1 time in total
2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cretuigor

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-01-2020 21:51)
Joined: 21 Apr 2017
Posts: 221, Topics: 41
Location: capitala chisinau

Reputation: 30.1
Votes: 14

 
Post Posted: 15-01-2018, 02:26:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sa ma iertati ca ma bag, dar in mesajul lui Wettberlyn am vazut numele meu.
Deci azi si-a batut joc de mine, + eram pe live si ma injura pe server ca sa ma faca de ras (s-a facut pe el de ras)
Si copy paste tot merge bine vad ca......
Mai ai si reclamati multe + 1 de la mine limbaj + caps
Mai citeste si tu regula aia ca nu e asa de mare -
Nu o sa va prea bag in seama pe cei ce fac ( gen ca Deko_WTF azi)
Sunt si eu un om
Intru pe server sar toti cu gura la mine, de parca iam furat mancarea
Hai sa nu fim copii, eu mam plictisit in fiecare zi sa vad tot aceiasi
#FREAKZFAMYLI
Trebue sa fim uniti cum a zis si Wettberlyn azi (Suntem toti o familie)


Casuta vocala "RobokopG"

FREAKZ COMUNITY
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kent_HD

[Retired - Inactiv]



Status: Offline
(since 10-01-2020 22:58)
Joined: 22 Jan 2015
Posts: 1989, Topics: 123
Location: N/A

Reputation: 473.2
Votes: 94

 
Post Posted: 15-01-2018, 11:09:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)



Atât cererea lui hulk cât și aceasta cerere este plagiata după a mea.
Nu ai posturile necesare.
In comportamentul tău ai niște scăpări, revizuiește-ti comportamentul.

Contra! Motiv : Cerere plagiata și lipsa posturi.

MODERATOR Kent_HD

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Andrucel

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-10-2023 19:23)
Joined: 23 Dec 2015
Posts: 370, Topics: 14
Location: Prima la dreapta.

Reputation: 234
Votes: 8

   
Post Posted: 15-01-2018, 15:19:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Contra,idem wett.




Casuta vocala "deiu".
0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
NFK

[MC BUILDER]



Status: Offline
(since 29-03-2020 01:45)
Joined: 23 Sep 2014
Posts: 216, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 242.3
Votes: 15

Post Posted: 19-01-2018, 16:41:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

din pacate , deko aka cloud9, daca ai fii putin mai calm si nu te ai mai cobora atat de mult la nivelul altora, si daca ai mai lasa o pe mama lui hulk in pace, ar fii stat altfel treburile.
pacat de vechimea pe care o detii pe server.



1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
NewBest

[MC Freakz Staff]



Status: Offline
(since 30-01-2023 00:15)
Joined: 21 Sep 2014
Posts: 1210, Topics: 70
Location: Alba Iulia

Reputation: 1148.5
Votes: 115

   
Post Posted: 20-01-2018, 19:48:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cererea a fost RESPINSA.
Motiv: Ai plagiat cererea

Poti reveni cu o cerere peste 3 saptamani. Asigura-te ca de aceasta data indeplinesti toate conditiile!

Topic Closed.


PS: Am auzit ca tu ai fi facut cererea asta la misto, urmand sa faci pe viitor alta cerere. Daca asa e, sper ca vei face ceva deosebit pentru server pana atunci... ca nu imi place bataia de joc.



1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by NewBest, 20 January 2018 17:48



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> mc.freakz.ro -> Admin requests  


The time now is 09-05-2024, 06:21:25
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x