User
Pass
2FA
 
 

ban dat aiurea

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1524
kayn

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-07-2019 21:48)
Joined: 29 Jan 2010
Posts: 67, Topics: 17
Location: Romania

Reputation: 247.6
Votes: 15

 
Post Posted: 12-04-2010, 14:30:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nume caracter: Kayn
GM responsabil:koltzu
motiv:as vrea sa stiu si eu
din cate mi s'a zis am luat ban k as fi injurat gm-ul (koltzu) intre orene 8-9....eu la ora aia eram afara,deci dc ban?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
koltzu
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 24-10-2013 15:18)
Joined: 24 Oct 2006
Posts: 6632, Topics: 170
Location: Romania

Reputation: 847.9
Votes: 94

 
Post Posted: 12-04-2010, 15:08:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ai primit ban-ul intre orele 8 si 9, fapta nu s-a intamplat in perioada aia.

Blader a dat un chatlog din guild pe pastebin folosind .gmn si m-a rugat sa dau ban din cauza ca injuraturile i-au fost adresate. Eu ti-am dat ban 3 zile. 2 minute mai tarziu, a vazut si Stig si ti-a dat el ban 10 zile.

Asa ca nu cred ca am facut ceva gresit avand in vedere ca Stig ti-a prelungit ban-ul cu o durata mai mare de 3 ori.

Uite si dovada, nu ca ar fi trebuit sa ti-o fi aratat.


Nu ma lua tu la rost ca nu esti in pozitia sa faci asta. Also, sigur ti-a zis Cristina ceva de ai facut abia acum topic, dupa 2 zile.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
kayn

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-07-2019 21:48)
Joined: 29 Jan 2010
Posts: 67, Topics: 17
Location: Romania

Reputation: 247.6
Votes: 15

 
Post Posted: 12-04-2010, 15:16:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

stai asa nu am inteles dc ar trebuii sa'mi zica cristina cv k sa fac topic...am facut topicu pt k injuratura adresata,cum ai zis si u a fos pt GUILD chat...din cate stiu eu pe guilda am voie sa zic ce vreau fara sa fiu sanctionat de GM...in cel mai rau caz sa fiu dat afara din g...si chair dak injuram era motiv de MUTE nu ban...cu atat mai putin ban de 10 zile...din cate vad eu va credeti mai presus fata de altii daor pt k aveti GM,sau uitati k in spatele monitorului aveti si voi 2 picioare,2 maini,2 ochi (sau cel putin teoretic asa ar trebuii sa fie) k noi toti...ma rog nu am chef sa ma cert cu nimeni...ideea e k nu e motiv de ban pt o injuratura...cu atat mai putin pt k a fost pe Guilda.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
koltzu
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 24-10-2013 15:18)
Joined: 24 Oct 2006
Posts: 6632, Topics: 170
Location: Romania

Reputation: 847.9
Votes: 94

 
Post Posted: 12-04-2010, 15:39:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. http://forum.wow-freakz.com/Pedepse-ban-t29144.html <- penultima pedeapsa/regula. Blader mi-a zis sa-ti dau ban fix din cauza ca l-ai atacat.

2. Poti zice ce vrei in guild chat, nu? Atunci banuiesc ca ar trebui sa trecem cu vederea peste cei care zic ca fac arena farming pe guild chat, nu?

3. Atunci mi-e rusine de faptul ca colectivul nostru de GMi e asa de imoral incat, desi e guild leader alt GM, nu a incercat sa ii ia apararea GM-ului injurat, ci dimpotriva isi injura si alt coleg de-al ei spunandu-i ca face ceva pe el..

Da, dragul meu, suntem mai presus decat tine, dupa cum ti-am spus si pe global, noi am fost alesi ca si GMi pentru ca avem capacitatea de a trata logic o situatie si de a vorbi CORECT GRAMATICA si, spre deosebire de altii, unii nu suferim daca ne este luat privilegiul si/sau accesul.


This conversation is over, ti-ai primit raspunsul.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
kayn

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-07-2019 21:48)
Joined: 29 Jan 2010
Posts: 67, Topics: 17
Location: Romania

Reputation: 247.6
Votes: 15

 
Post Posted: 12-04-2010, 16:14:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bun deci in primul rand nu im imai vorbii pe nas de sus cu faze de genul "dragul meu" sau alte deastea k ne suparam...nu esti tovarash cu mn k sa'mi vb asa,eu am incercat sa port o discutie civilizata.In al 2'lea rand mi se pare interesant k un GM care e mai "presus decat mn" nu site sa faca diferenta intre o injuratura si arena farming (app ba asta cu corectitudinea gramaticala "ca colectivul" e cacofonie),si ca sa te lamuresc cum sta treaba...nu s'a bagat pt el,pt k nu a avut dreptate...nu mi se pare normal k sa ii ia apararea doar asa k e el GM...ideea de GM e sa faca ordine pe srv...nu sa faca ce vrea el k e GM,si oricum eu cand sunt injurat crezi k incep sa plang k tn si sa dau ban in stanga si in dreapta? dak esti injurat dai MUTE nu ban...k nu am facut exploit sau alte deastea...oricum u nu te "ridici mai presus decat mine" (sau alt player) k din cate am vazut si voi k GM spammati pe global,injurati etc,etc (din pacate nu am screenuri k sa dovedesc).Ca sa clarificam situatia banul asta a fost dat din cauza k un copilash care a fost injurat (dar s'a nimerit sa aiba GM) a inceput sa planga si u k un GM corect ce esti hop cu banul da? e bine de stiut...salut si k sa finalizam mai iesi din cand in cand din casa because you need a life man,si nu o zic k o jignire,o zic k un sfat prietenesc;)
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
blader

[Madness?]



Status: Offline
(since 05-01-2016 15:32)
Joined: 31 Jan 2007
Posts: 3476, Topics: 83
Location: Berna

Reputation: 468.4
Votes: 44

Post Posted: 12-04-2010, 17:25:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

kayn wrote:
In al 2'lea rand mi se pare interesant k un GM care e mai "presus decat mn" nu site sa faca diferenta intre o injuratura si arena farming

Irelevant.
kayn wrote:
ideea de GM e sa faca ordine pe srv

Si a facut ordine: un om care nu stie sa-si masoare vorbele a luat ban.
kayn wrote:
Ca sa clarificam situatia banul asta a fost dat din cauza k un copilash care a fost injurat (dar s'a nimerit sa aiba GM) a inceput sa planga si u k un GM corect ce esti hop cu banul da?

Daca injurai play charul, nu era nici o problema, insa ai injurat GM-ul si intentia e clara.
kayn wrote:
mai iesi din cand in cand din casa because you need a life man,si nu o zic k o jignire,o zic k un sfat prietenesc;)

Ti se da ocazia sa iesi din casa 10 zile si tu nu profiti de ea. Atunci ce sa mai cred despre sfatul asta?!



Dereglat, ca un ceas antic.
Exile the Ninja wrote:
In2ition , esti un carnat afumat. Ada' slanina aici si o felie de pita, te mananc ba.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Westy

[Tom&Jerry Fan]



Status: Offline
(since 26-05-2019 09:28)
Joined: 29 Jan 2010
Posts: 2197, Topics: 190
Location: In A Mouse Hole

Reputation: 283.9
Votes: 38

 
Post Posted: 12-04-2010, 17:53:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

kayn wrote:
"ca colectivul"


NU este cacofonie , este "cã colectivul"



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Stigmata

[I like trains]



Status: Offline
(since 27-04-2020 19:06)
Joined: 29 Jan 2010
Posts: 2972, Topics: 8
Location: the 90s

Reputation: 669.4
Votes: 28

 
Post Posted: 12-04-2010, 19:05:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Code:
Injurii la adresa serverului / GM-ului - Orice pedeapsa considerata de gm.


Citeste regulamentul bine , regula aia nu e degeaba . Nu esti de acord cu el , esti liber sa pleci .. de fapt , daca mai faci mult pe desteptul ma asigur ca pleci .
Da , e GM , si isi dedica timpul rezolvandu-va problemele , facand tickete samd , iar in loc sa il respectati va bateti joc .
Now , be a good boy si invata limba romana , unban nu iei .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pateu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-07-2016 05:47)
Joined: 03 Feb 2010
Posts: 402, Topics: 53
Location: Romania

Reputation: 55.7
Votes: 20

 
Post Posted: 12-04-2010, 19:14:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

koltzu wrote:

CORECT GRAMATICA



remarci ironia?

''Spre deosebire de altii,unii nu suferim''

Si nu,nu'mi pasa ca iau warn,e un forum si postand buguri(adica ce fac in principal,cand nu ma zgarie pe creier replyurile unui moderator,ca cel de mai sus) fac un bine sv,np

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
blader

[Madness?]



Status: Offline
(since 05-01-2016 15:32)
Joined: 31 Jan 2007
Posts: 3476, Topics: 83
Location: Berna

Reputation: 468.4
Votes: 44

Post Posted: 12-04-2010, 20:34:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Asta e, koltzu e analfabet. Pateu, +1 warn.

Topic closed.



Dereglat, ca un ceas antic.
Exile the Ninja wrote:
In2ition , esti un carnat afumat. Ada' slanina aici si o felie de pita, te mananc ba.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by blader, 12 April 2010 18:36



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 29-04-2024, 15:16:09
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x