User
Pass
2FA
 
 

[REZOLVAT] Reclamatie Wettberlyn

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> mc.freakz.ro -> Complaints
Author Message1919
Danut..

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-09-2018 08:06)
Joined: 09 Apr 2017
Posts: 102, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: -55.5
Votes: 4

Post Posted: 06-02-2018, 20:21:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick: (Numele tau din joc) PikkaThunder
Grad: (Accesele tale pe server) SE
Nick-ul reclamatului: Wettberlyn
Gradul reclamatului: (Accese pe server ale reclamatului) Builder cu apucaturi de moderator, cum crede el.
Motivul reclamatiei: Mute aiurea si nu da mute cand cineva ma injura de mama si chestii.
Regula incalcata: Se vede mai sus.
Admini online: (Daca e cazul, specifica de ce nu le-ai cerut ajutorul lor) Wettberlyn builder cu apucaturi de moderator, e reclamatie pentru el.-
Ora si data: Ieri pe la 16:00-22:00
Dovada: (Screen-shot/video) https://imgur.com/a/uwJis
Alte comentarii: (Orice argument in plus va poate ajuta!) Tii discurs de 15 minute cum ca dai mute doar cand is playeri pe server, erau 16 playeri ala ma injura de mama si rasa si tu nu ii faceai nimic, doar era vorba de hackeru de Pikka nu ? din gasca hackerilor, sunt mai multe injuraturi la care nu am facut poza, wettberlyn respect 0, pupa.
Edit: wettberlyn se ia in gura cu mine si imi mi-a dat mute o data bine o data gresit.



Last edited by Danut.. on 06-02-2018, 21:18:39; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Wettberlyn

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-04-2021 22:06)
Joined: 02 Mar 2015
Posts: 78, Topics: 14
Location: instagram.com/wett.cb

Reputation: 311.2
Votes: 9

Post Posted: 06-02-2018, 21:04:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Aduci o atmosfera negativa pe server. Spamezi mult, iti bati joc de oameni. Faci multe fraze rapid din 2 cuvinte si uneori nu mai reusesc sa tin pasul.
Poate de asta nici nu imi amintesc cand te-a injurat Khimera. Pe langa asta i-am dat si lui mute cand a am reusit totusi sa descifrez tot ce scrieti voi acolo.
Am auzit la unii ca tu vrei cumva sa ma enervezi fara sa folosesti injuraturi si la sfarsit cumva sa para ca tu nu ai zis nimic defapt.
Cu mine nu merge -

Edit: https://i.imgur.com/WBxXqUb.png Ai scos poza cu hack si ai si sters-o de pe imgur. Am pus-o eu la loc. https://i.imgur.com/vnWyYvu.png

Aici sunt pozele intregi

https://imgur.com/a/YfMOO

Iar aici am pus doar subiectul.



1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Danut..

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-09-2018 08:06)
Joined: 09 Apr 2017
Posts: 102, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: -55.5
Votes: 4

Post Posted: 06-02-2018, 22:15:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Wettberlyn wrote:
Aduci o atmosfera negativa pe server. Spamezi mult, iti bati joc de oameni. Faci multe fraze rapid din 2 cuvinte si uneori nu mai reusesc sa tin pasul.
Poate de asta nici nu imi amintesc cand te-a injurat Khimera. Pe langa asta i-am dat si lui mute cand a am reusit totusi sa descifrez tot ce scrieti voi acolo.
Am auzit la unii ca tu vrei cumva sa ma enervezi fara sa folosesti injuraturi si la sfarsit cumva sa para ca tu nu ai zis nimic defapt.
Cu mine nu merge -

Edit: https://i.imgur.com/WBxXqUb.png Ai scos poza cu hack si ai si sters-o de pe imgur. Am pus-o eu la loc. https://i.imgur.com/vnWyYvu.png

Aici sunt pozele intregi

https://imgur.com/a/YfMOO

Iar aici am pus doar subiectul.



Am fost sanctionat pentru hack si acum nu il mai am, NewBest mi-a spus sa-l pastrez pentru ceva, poate confirma chiar el.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Danut..

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-09-2018 08:06)
Joined: 09 Apr 2017
Posts: 102, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: -55.5
Votes: 4

Post Posted: 07-02-2018, 18:15:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

https://imgur.com/a/a3Pml , ce e cu mute astea? Zeydow isi baga lapu peste tot si nu ia mute? si mai imi dai si kick ca l-am intrebat pe Kent_HD daca e bine acordat acest mute, tinand cont ca darth ala si cu Zeydow injurau si faceau spam si au inceput si cearta, kick aiurea mute aiurea, a da, la prietena ta RustaWoman de ce i-ai dat doar 3 minute mute cand a spus "Sa-mi bag ****-n ma-ta PikkaThunder" explica si mie, eu daca spuneam asa ceva luam 10 minute, dl Wettberlyn faceti cumva alegeri intre playeri ?
0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
Wettberlyn

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-04-2021 22:06)
Joined: 02 Mar 2015
Posts: 78, Topics: 14
Location: instagram.com/wett.cb

Reputation: 311.2
Votes: 9

Post Posted: 07-02-2018, 18:50:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Aminteste-ti bine. Tie ti-am dat 2 minute mute pentru primele 3 abateri. Lui i-am dat 3 minute pentru prima abatere.

Foarte dragut din partea ta sa iti bati joc de numele lui.

Spoiler:


Doar pentru informatia ta PikkaThunder. C4
Adminii au dreptul de a folosi accesele care le revin in scopul de a aplica sanctiuni numai in conformitate cu regulamentul.

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Danut..

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-09-2018 08:06)
Joined: 09 Apr 2017
Posts: 102, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: -55.5
Votes: 4

Post Posted: 07-02-2018, 22:54:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Wettberlyn wrote:
Aminteste-ti bine. Tie ti-am dat 2 minute mute pentru primele 3 abateri. Lui i-am dat 3 minute pentru prima abatere.

Foarte dragut din partea ta sa iti bati joc de numele lui.

Spoiler:


Doar pentru informatia ta PikkaThunder. C4
Adminii au dreptul de a folosi accesele care le revin in scopul de a aplica sanctiuni numai in conformitate cu regulamentul.

Mi-ai dat 10 min.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Wettberlyn

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-04-2021 22:06)
Joined: 02 Mar 2015
Posts: 78, Topics: 14
Location: instagram.com/wett.cb

Reputation: 311.2
Votes: 9

Post Posted: 08-02-2018, 07:09:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu vorbesc de primele tale abateri de acum 3 saptamani, 10 minute ti-am dat pentru a 15 abatere, si meritai chiar mai mult.
Nu-ti mai pune singur paie pe foc, ai facut o reclamatie in care ti-ai aratat singur hackul si parola de la cont. Ma intreb ce urmeaza...
Uite-te si tu cu ce atitudine te prezinti pe server.
Spoiler:


Mie imi pare rau ca trebuie sa facem posturi negative si inutile. Nu asa reprezentam fraternitatea noastra de pe server.

2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Danut..

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-09-2018 08:06)
Joined: 09 Apr 2017
Posts: 102, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: -55.5
Votes: 4

Post Posted: 08-02-2018, 10:41:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Wettberlyn wrote:
Eu vorbesc de primele tale abateri de acum 3 saptamani, 10 minute ti-am dat pentru a 15 abatere, si meritai chiar mai mult.
Nu-ti mai pune singur paie pe foc, ai facut o reclamatie in care ti-ai aratat singur hackul si parola de la cont. Ma intreb ce urmeaza...
Uite-te si tu cu ce atitudine te prezinti pe server.
Spoiler:


Mie imi pare rau ca trebuie sa facem posturi negative si inutile. Nu asa reprezentam fraternitatea noastra de pe server.

Parola de la cont a fost ceva la vrajeala, nu e parola smecherash24 cum am pus acolo, am vrut sa vad ce om fara creier crede, adica tu - ...
Edit: Ce fraternitate ma ? Iar visezi urat noaptea? Ce fraternitate sa ai cu oamenii mincinosi si care baga strambe, tu gandesti putin Wettberlyn sau esti chiar 0 barat ? Ti-a spus si Kent_HD mai termina sa te bag in chestii unde nu e domeniul tau, veziti de gamemode tau si done.


 
Staff message (PsychoLove):
 
+1 warn. Ai grija la limbaj, nu mai face flame!


0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
NewBest

[MC Freakz Staff]



Status: Offline
(since 30-01-2023 00:15)
Joined: 21 Sep 2014
Posts: 1210, Topics: 70
Location: Alba Iulia

Reputation: 1148.5
Votes: 115

   
Post Posted: 11-02-2018, 00:55:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Din dovezile primite nu reiese ca ti-ar fi dat mute nemeritat. In principiu, ar trebui sa faci reclamatie celui care te injura, nu adminului ca nu ii da mute (desi vad ca au fost acordate si sanctiuni la adresa lui Khimera).
Ce sa spun, sper ca Wettberlyn va fi mai atent pe viitor in speranta ca nu vor mai aparea nemultumiri de genul.

Closed.



2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by NewBest, 10 February 2018 22:55



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> mc.freakz.ro -> Complaints  


The time now is 29-03-2024, 17:05:42
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x