User
Pass
2FA
 
 

[RESPINS] reclamatie aKuJii

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1046
stingher

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-08-2019 17:09)
Joined: 20 Feb 2018
Posts: 8, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 4.3

Post Posted: 20-02-2018, 00:49:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Primesc slay repetat de la adminul aKuJii, pe harta de_dust2_3x3 la ora 00:40, in urma unei dispute cu statul pe textura.
Consider ca a dat dovada de exces de zel si nu da dovada de maturitate, primind slay intruna nu face altceva decat sa alunge din playeri.

Poza: https://imgur.com/a/ydKeV

0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
The.Hunter96

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-11-2019 23:09)
Joined: 01 Sep 2017
Posts: 303, Topics: 28
Location: Sweden

Reputation: 51.4

Post Posted: 20-02-2018, 01:00:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mai intai invata sa vorbesti frumos cu admini depe servar. Fi bucuros ca nu eram eu sau altcineva ca luai ban direct!!!

...:::: 🤴 Hunter 🤴 ::::...



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Prebac

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-11-2018 21:26)
Joined: 01 Jan 2018
Posts: 74, Topics: 29
Location: Belgrade

Reputation: 20.2
Votes: 1

   
Post Posted: 20-02-2018, 01:06:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

I wrote on the admin chet more than 5 times, while I personally did a slay on 2 players who constantly went to the map. After all the notifications and actions you continued to go to the map and of course you got a slay. After that, I do not know the correct reason, but I saw you discussing with the admins and you probably got a ban ..
because I do not understand Romanian and I do not know what you wrote at U @

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MarianM

[Maniac]



Status: Offline
(since 19-04-2020 16:41)
Joined: 15 May 2016
Posts: 1304, Topics: 26
Location: Slatina, Olt

Reputation: 265
Votes: 11

   
Post Posted: 20-02-2018, 01:11:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ai dreptate, ti-a dat slay de prea multe ori. Stiind ca nu aveti voie, va fi informat ca la - sa zicem - cu multa indulgenta 5 slayuri sa dea ban. Asta pentru ca nu se poate sta doar pe un jucator.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
T6LaNu

[Bobardier💪&#]



Status: Offline
(since 19-09-2018 16:02)
Joined: 05 Aug 2016
Posts: 263, Topics: 28
Location: Constanta

Reputation: 97.9
Votes: 4

Post Posted: 20-02-2018, 01:22:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vocabularul tau este neadecvat fata de un admin, am vazut si eu cum ai vorbit cu adminul aKuJii a procedat bine cand ti-a dat gag si hunter ca este baiat bun cu tine ti-la scos daca mai greseai o data aveai ban 180 min casa te inveti minte cum sa vorbesti cu un admin, nu iti dadea degeaba gag dar tu tot ai continuat sa scoti pe gura niste baliverne neadecvate,,, in cearca sa nu mai vorbesti cu vocabularul care l-ai avut acum juamtate de ora pe server si nimeni nu va avea nimic cu tine atat timp cat tu vorbesti frumos si iti vezi de joc - - -



1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
yo_m3

[Sef de Statie]



Status: Offline
(since 19-12-2022 16:51)
Joined: 01 Jun 2007
Posts: 23, Topics: 7
Location: Cluj

Reputation: 413.8
Votes: 9

       
Post Posted: 20-02-2018, 04:04:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca tot faci o reclamatie macar fa una dupa model .
"O reclamatie trebuie sa contina:
- Un titlu adecvat
- Numele tau
- Numele adminului reclamat
- Harta, ora si data faptei reclamate
- Motivul / Regula incalcata
- Dovada, un screenshot sau un fragment din consola "

Explica sau nareaza tot ce sa intamplat . Ca sa inteleaga tot poporul . Spune cum eu steateam pe harta ( nu in textura ) si tu ai inceput sa ma reclami pe admin chat , Dupa ce am observat reclamatia ta , ti-am explicat ca ce faceam eu nu este interzis doarece eu stateam pe harta si nu pe/in textura , nu ma foloseam de un bug , ti-am spus ca nu stii diferenta dintre pe harta si in textura , ti-am mai spus sa te duci sa citesti si regulamentu pe forum .
Insa tu ai inceput sa ma jignesti : " akujii sms (ptr nestiutori sms = sa ma sugi / sa mi-o sugi )" , dupa care eu ti-am dat gag 10 min , insa tu nu ai incetat si ai inceput sa ma jignesti pe admin chat , care a fost urmat de o serie de slayuri pe care eu le-am considerat foarte la locul lor , doare la un kick tu dai retry , la un ban poti astepta sa treaca timpul , dar slay dupa slay iti strica cheful de joc , exact ceea ce am si dorit sa fac , deoarece si tu mi-ai stricat mie cheful cand ai inceput sa ma jignesti .

PS: Daca marii serverului doresc sa ma penalizeze eu nu am nimica impotriva deoarece este dreptul lor . Eu nu o sa imi cer scuze pentru ce am facut . Stiu ca "ochi pentru ochi " nu e ceva destept deoarece in final am ramane cu totii orbi , dar mama ce bine m-am simtit dupa acele slayuri - .


The End ! .[/b]


PLAY whith SOUL to WIN !!!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
K3NnTy

[Creep]



Status: Offline
(since 24-11-2019 11:04)
Joined: 06 Nov 2016
Posts: 870, Topics: 77
Location: germania

Reputation: 45.3
Votes: 10

     
Post Posted: 20-02-2018, 10:49:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

faci reclamatie ca ti-a dat slay ? invata-te sa nu mai stai pe textura si vorbeste civilizat cu adminii ...... norocul tau e ca nu ai primit ban in locul lui aKuJii iti dadeam ban direct cum sa vorbesti urat ce conteaza varsta ..... sa fieeee pacee

like.freakz.ro Admin >>>*KeNnTy*<<< General
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Drac8888

[Creep]



Status: Offline
(since 04-05-2019 06:27)
Joined: 04 Jan 2017
Posts: 550, Topics: 20
Location: Romania

Reputation: 96.4

   
Post Posted: 20-02-2018, 14:52:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Este voie pe harta, nu este voie dupa textura. Dupa textura inseamna ca tu sa vezi adversarul iar el sa nu te vada, practic un fel de bug de harta si dupa cum am scris mai sus, utilizarea unui bug in mod frecvent se ajunge la ban permanent.

Se incadreaza in situatia asta, aKuJii ? Astept raspuns

Va recomand tuturor sa cititi Regulamentul !



2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
K3NnTy

[Creep]



Status: Offline
(since 24-11-2019 11:04)
Joined: 06 Nov 2016
Posts: 870, Topics: 77
Location: germania

Reputation: 45.3
Votes: 10

     
Post Posted: 20-02-2018, 15:24:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Drac8888 ... aKuJii i-a dat slay pentru ca era in textura acum nu stiu daca tragea sau nu dar au mai fost admini in momentul ala in plus respectivul care a reclamat am inteles ca a avut un limbaj indecent

like.freakz.ro Admin >>>*KeNnTy*<<< General
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
.:SaBer:.

[Creep]



Status: Offline
(since 26-05-2019 17:37)
Joined: 13 Jan 2017
Posts: 507, Topics: 20
Location: Morocco, CasaBlanca

Reputation: 137.5
Votes: 7

   
Post Posted: 20-02-2018, 17:51:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

slay is alowed if player out of texture and say it to him on chat mode or admin mode -





The demeanour will be thrilled in finding out a mistake of his great rival -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
yo_m3

[Sef de Statie]



Status: Offline
(since 19-12-2022 16:51)
Joined: 01 Jun 2007
Posts: 23, Topics: 7
Location: Cluj

Reputation: 413.8
Votes: 9

       
Post Posted: 20-02-2018, 18:07:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Drac8888 wrote:
Este voie pe harta, nu este voie dupa textura. Dupa textura inseamna ca tu sa vezi adversarul iar el sa nu te vada, practic un fel de bug de harta si dupa cum am scris mai sus, utilizarea unui bug in mod frecvent se ajunge la ban permanent.

Se incadreaza in situatia asta, aKuJii ? Astept raspuns

Va recomand tuturor sa cititi Regulamentul !


Raspuns la ce?- deja am postat .

aKuJii <> here -


PLAY whith SOUL to WIN !!!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
johnn

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-07-2018 18:27)
Joined: 22 Oct 2016
Posts: 369, Topics: 22
Location: Bucuresti

Reputation: 282.8
Votes: 6

Post Posted: 20-02-2018, 19:28:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

*****Este voie pe harta, nu este voie dupa textura. Dupa textura inseamna ca tu sa vezi adversarul iar el sa nu te vada, practic un fel de bug de harta si dupa cum am scris mai sus, utilizarea unui bug in mod frecvent se ajunge la ban permanent*****

Sunt multi care mi ziceau domne eram dupa text dar nu trageam. CHIAR DACA TRAGI SAU NU TRAGI. Daca NU tragi te poti orienta si dupa ea, ca atunci cand ai avea wall...tot interzis make sense?

Nici acum n-am inteles rostul reclamatiei, numai zic ca e si GRESIT facuta, cs-ul e pentru jucat, relaxat daca vreti sa va intepati si sa va dati in cap o puteti face pe steam, messenger sau oriunde altundeva. Si eu daca te vedeam ca nu asculti cand ti se spune sa nu te mai urci te tineam ori in slapuri ori in slayuri si dupa ban. Ca deh..atitudinea " da-l in *moneda din botswana* aia a mea de admin ca eu sunt *Jmeker mafeot* si tot ma urc sus haha " ajuta...si dupa " uite domne cum e blg cu mine adminu ia sa-i trag o reclamatie sa vezi cel ard".

Useless. Pointless. Grow up -


Dacã motivația ta pentru a obține bani sau succes provine dintr-un sentiment nepotrivit, precum teama, furia sau nevoia de a ieși în evidențã, atunci banii câștigați nu-ți vor aduce fericirea.
3 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by johnn, 20 February 2018 17:30



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 13-05-2024, 01:05:56
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x