User
Pass
2FA
 
 

Pentru toti care merg inca la scoala

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message2094
bender

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-04-2010 16:18)
Joined: 14 Apr 2010
Posts: 5, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 56.2
Votes: 5

Post Posted: 14-04-2010, 17:55:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Gagamaa wrote:
Copii,stiti ca la scoala mai sunt si niste prosti din astia care fumeaza si se drogheaza,daca vreodata un om din asta va invita sa faceti ce face si el fugiti cat va tin picioarele - .Nu este bine sa faceti asa ceva,fumatul reduce durata de viata cu pana la 20 de ani iar drogurile dau dependenta si se vede dupa ochi cand te droghezi.Cum e unu la mn la scoala care a fost luat de politie pt ca se droga,fuma si a violat-o pe una in baie(ultima parte nu-s sigur daca e adevarata ca asa mi-a spus cineva).Dda eci nu va drogati si nu fumati.



Da stiu ma , prin de DILARI prin Stefanesti ieri parca au venit astia de la DEA.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
acso

[Licensed to kill]



Status: Offline
(since 14-04-2020 00:30)
Joined: 07 Feb 2008
Posts: 6067, Topics: 63
Location: Romania

Reputation: 922.6
Votes: 56

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  robertbalan1992 
Post Posted: 14-04-2010, 18:35:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Gagamaa wrote:
Copii,stiti ca la scoala mai sunt si niste prosti din astia care fumeaza si se drogheaza,daca vreodata un om din asta va invita sa faceti ce face si el fugiti cat va tin picioarele - .Nu este bine sa faceti asa ceva,fumatul reduce durata de viata cu pana la 20 de ani iar drogurile dau dependenta si se vede dupa ochi cand te droghezi.Cum e unu la mn la scoala care a fost luat de politie pt ca se droga,fuma si a violat-o pe una in baie(ultima parte nu-s sigur daca e adevarata ca asa mi-a spus cineva).Deci nu va drogati si nu fumati.


parerea mea e ca esti prea tanar pentru a da sfaturi - intr-adevar nu e bine sa te droghezi si sa fumezi.
am incercat si eu diferite droguri, din curiozitate la inceput iar apoi cu prietenii la diferite ocazii, dar nu sunt dependent.

despre alcool de ce nu ai zis nimic? fie ca te droghezi, fie ca bei, e acelasi lucru, senzatia e asemanatoare si poti regreta a doua zi.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Levier
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 21-08-2012 11:57)
Joined: 15 Feb 2007
Posts: 6876, Topics: 145
Location: Romania

Reputation: 86.5
Votes: 126

 
Post Posted: 14-04-2010, 19:11:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

acso wrote:
Gagamaa wrote:
Copii,stiti ca la scoala mai sunt si niste prosti din astia care fumeaza si se drogheaza,daca vreodata un om din asta va invita sa faceti ce face si el fugiti cat va tin picioarele - .Nu este bine sa faceti asa ceva,fumatul reduce durata de viata cu pana la 20 de ani iar drogurile dau dependenta si se vede dupa ochi cand te droghezi.Cum e unu la mn la scoala care a fost luat de politie pt ca se droga,fuma si a violat-o pe una in baie(ultima parte nu-s sigur daca e adevarata ca asa mi-a spus cineva).Deci nu va drogati si nu fumati.


parerea mea e ca esti prea tanar pentru a da sfaturi - intr-adevar nu e bine sa te droghezi si sa fumezi.
am incercat si eu diferite droguri, din curiozitate la inceput iar apoi cu prietenii la diferite ocazii, dar nu sunt dependent.

despre alcool de ce nu ai zis nimic? fie ca te droghezi, fie ca bei, e acelasi lucru, senzatia e asemanatoare si poti regreta a doua zi.


confirm ce zice acso. ba mai mult, de la droguri n-am patit nimic impresionant, de la alcool in schimb am doua nopti pe care nu le tin minte deloc si mai multe foarte foarte incetosate.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
acso

[Licensed to kill]



Status: Offline
(since 14-04-2020 00:30)
Joined: 07 Feb 2008
Posts: 6067, Topics: 63
Location: Romania

Reputation: 922.6
Votes: 56

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  robertbalan1992 
Post Posted: 14-04-2010, 22:19:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

de la alcool, acum doi ani de revelion mi-am busit telefonul si m-am trezit dimineata cu mainile pline de sange pentru ca nu ma vroia actuala prietena. Cand m-am trezit din betie, am realizat ca ea de fapt nu ma vroia beat, atata tot.
De la droguri esti constient ce faci ba chiar iti trec multe idei destepte prin cap. Am zis de atatea ori ca de cate ori mai fac asta, imi iau un pix si o foaie si imi notez tot ce gandesc -
asta nu inseamna ca incurajez consumul de droguri totusi - sunt constient si eu ca e ceva rau, dar nu strica sa te distrezi din cand in cand, daca nu exagerezi.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Gagamaa

[Banished Angel]



Status: Offline
(since 09-01-2011 12:43)
Joined: 10 Mar 2010
Posts: 111, Topics: 5
Location: Stefanesti

Reputation: 47.7
Votes: 6

 
Post Posted: 15-04-2010, 09:21:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Da scz,ieri ma grabeam si de aia am uitat sa scriu,nici alcool nu e bine,am un prieten la mine in clasa care la 1 noaptea a venit acasa beat a cazut si si-a luat pielea de pe mana.Maicasa nu-i face nimic,doar de tacso ii e frica,norocu lui ca la vazut masa si nu tacso.

Someday the demons will invade the world,then I will join them.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
XZoRO

[*Fr3akZ aSSaSsiN*]



Status: Offline
(since 17-12-2018 21:31)
Joined: 08 Dec 2009
Posts: 1056, Topics: 52
Location: Romanian Army

Reputation: 218.8
Votes: 28

       
Post Posted: 15-04-2010, 14:16:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Fratilor nu va apukati de fumat...ca wayne:))...serios..numai va stricati sanatatea....nici droguri...NU FACETI PROSTIA ASTA>.. idem gagamaa
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Waynee

[BasedTontoVeli]



Status: Offline
(since 21-01-2023 08:21)
Joined: 14 Dec 2009
Posts: 24138, Topics: 407
Location: BasedTontoVeLI

Reputation: 1611.6
Votes: 187

 
Post Posted: 15-04-2010, 15:21:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Si dak fumez ce ??
E problema ta cumva ? Nu fumez plamanii tai ii fumez pe ai mei.

Nu zic k e bine Doamne Fereste , e un viciu cretin k si altele printre ele bautura , drogurile , etc.

PS : Stiai k mai bine de jumate din populatia Romaniei fumeaza ?!?!



Years tragic:
94: Birth of Bieber
95: Eazy's Death
96: 2Pac's Death
97: Biggie's Death
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Levier
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 21-08-2012 11:57)
Joined: 15 Feb 2007
Posts: 6876, Topics: 145
Location: Romania

Reputation: 86.5
Votes: 126

 
Post Posted: 15-04-2010, 18:15:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Waynee wrote:
Si dak fumez ce ??
E problema ta cumva ? Nu fumez plamanii tai ii fumez pe ai mei.

Nu zic k e bine Doamne Fereste , e un viciu cretin k si altele printre ele bautura , drogurile , etc.

PS : Stiai k mai bine de jumate din populatia Romaniei fumeaza ?!?!


stiai ca vorbesti prostii si daca nu-mi aduci o statistica facuta de un institut de cercetare statistica o sa te iau la misto forever?

mai bine din jumatate din romani cred despre tine ca bagi harneala cu faza asta.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
acso

[Licensed to kill]



Status: Offline
(since 14-04-2020 00:30)
Joined: 07 Feb 2008
Posts: 6067, Topics: 63
Location: Romania

Reputation: 922.6
Votes: 56

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  robertbalan1992 
Post Posted: 15-04-2010, 18:58:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

vorbesti prostii

Quote:
Fumatorii din Romania reprezinta peste 30% din populatia activa, 44% dintre barbati si 17,5% din femei, lucru care ne situeaza in primele 10 tari din Europa, dupa numarul de fumatori.


mai multe aici

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Malpraxxiss

[Very Important Person]



Status: Offline
(since 17-08-2022 18:54)
Joined: 06 Nov 2006
Posts: 1086, Topics: 54
Location: Romania

Reputation: 1206.4
Votes: 30

Post Posted: 15-04-2010, 20:55:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Waynee wrote:
Si dak fumez ce ??
E problema ta cumva ? Nu fumez plamanii tai ii fumez pe ai mei.

Nu zic k e bine Doamne Fereste , e un viciu cretin k si altele printre ele bautura , drogurile , etc.

PS : Stiai k mai bine de jumate din populatia Romaniei fumeaza ?!?!


Numai bine, ca tot sunt tigarile pe gratis si cancerul de pulmon are sansa de vindecare 100% -

Poate ne intalnim peste vreo 6-7 ani sa iti operez un cancer de limba sa imi iasa si mie ceva, nu doar astora de la British American Tobacco. Spor!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by PsychoLove, 29 December 2015 22:37



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 25-09-2024, 15:24:34
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x