User
Pass
2FA
 
 

[REZOLVAT] despre serifu

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Unban requests/Complaints
Author Message1237
B|acK-TiGeR

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-03-2018 13:31)
Joined: 15 Apr 2015
Posts: 462, Topics: 31
Location: France

Reputation: 42.9
Votes: 12

Post Posted: 24-02-2018, 18:58:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

M-am reapucat de cs acum 2 sau 3 saptamani .. de fiecare data cand intru jucam linistiti si dintr-o data apre serifu si ia la rost pe toata lumea da nu doar odata ,de fiecare data e cearta, ba ca nu stiu cine lo banat pe varusau, ba ca de ce i-am dat ban la x si y ... sa ii aratam dovezi etc . I-am spus de nenumarate ori sa inceteze da nu intelege .. eu nu suport ambianta naspa pe server si mi se pare ca intre admini el o creeaza cel mai des .. tot timpu se cearta cu cineva .
http://www46.zippyshare.com/v/FXLhAVhH/file.html
http://www46.zippyshare.com/v/8OknjmEQ/file.html
http://www46.zippyshare.com/v/C4kjYX78/file.html
http://www46.zippyshare.com/v/8OknjmEQ/file.html

Astazi pe la 17:30
De_dust2x2

Ps la sfarsit le spune playeriilor sa mearga pe alt server ca el sa saturat.

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
^serifu^

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-06-2019 17:30)
Joined: 02 Jan 2018
Posts: 97, Topics: 6
Location: rothenburg ob der tauber

Reputation: 44.8
Votes: 1

   
Post Posted: 24-02-2018, 19:09:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

rog onweri sa imi scoata adminul ... si ramaneti frate voi pe sv - am incercat sa ajut si nustiu cand te-am deranjat asa tare eu tiger - si am respectat mereu regulile.. si m-am implicat in sv ... dar las ca sunt alti purandei care au admin de 2-3 zile si fac fite lass sa aibe ei grija de sv in continuare ... v-am salutat baieti si mia facut placere sa joc aici. A si opinia mea de echipa respect pentru lucian, msx si cariga demni de acest sv -!

-Nu fi bandita cu banditul
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
B|acK-TiGeR

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-03-2018 13:31)
Joined: 15 Apr 2015
Posts: 462, Topics: 31
Location: France

Reputation: 42.9
Votes: 12

Post Posted: 24-02-2018, 19:24:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu aveam nimic contra tine .. da recunoaste man de fiecare data cand esti on e cearata ... de cate ori ti-am spus sa termini sa nu te mai iei de lume si daca te enerveaza sa nu ii bagi in seama.. si ieri jucai cu alt nick te certai cu unu v-am dat gag dupa iti bagi nicku de admin si zici "si acum sa ma ocup de stealth".. gen esti mai presus de toata lumea.. in orice caz este parerea mea. Nu am probleme cu tine, nu esti un admin incompetent ,da schimbati felul de a fi si nu o sa mai fie probleme. Cum zic tot timpul problemele se rezolva pe forum nu pe server, de aia exista rubrica reclamatii etc sau consiliul. Si daca toti am fi renuntat la cea mai mica reclamatie sau problema nu am mai fi fost de ani buni pe server.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
luci.freakz

[Maniac]



Status: Offline
(since 15-07-2019 14:30)
Joined: 16 Jun 2015
Posts: 1375, Topics: 77
Location: Romania

Reputation: 2.4
Votes: 34

Post Posted: 24-02-2018, 19:35:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Serife din ce se vede in screen te-ai schimbat frate .. La inceput nu erai asa dc ? Te inteleg nu suporti pe unu a facut ceva gresit si printr-un pm la uni fa altceva dar nu lua tu de el . Poate are motive omu de i-a dat ban . tu ca admini aduci playeri si ii iei dupa pe alt sv? Nu te intelegi cu unu nu il baga in seama lasa-l daca greseste o face pe viata lui.intelege din randurile astea tu vezi-ti de treaba ta nu te mai lua cu anubis iar anubis de tine si gata.Demni de sv sunt toti daca nu te intelegi cu uni nu inseamna ca nu vrea de la sv ceva bun.

Intr-un fel are dreptate serifu daca te uiti la lista lui anubis 3 codati si aia toti no.ss dar macar un demo pe el dc nu faci ?

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
^serifu^

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-06-2019 17:30)
Joined: 02 Jan 2018
Posts: 97, Topics: 6
Location: rothenburg ob der tauber

Reputation: 44.8
Votes: 1

   
Post Posted: 24-02-2018, 19:40:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

am inteles Luciane!

-Nu fi bandita cu banditul
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
luci.freakz

[Maniac]



Status: Offline
(since 15-07-2019 14:30)
Joined: 16 Jun 2015
Posts: 1375, Topics: 77
Location: Romania

Reputation: 2.4
Votes: 34

Post Posted: 24-02-2018, 20:23:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Din partea mea te astept pe sv dar sper sa nu se repete celelalte lucruri si daca nu vrei sa revi multumim pentru ajutorul depus dar eu sper sa revi
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cariga

[Assasin]



Status: Offline
(since 04-09-2023 07:54)
Joined: 29 Oct 2011
Posts: 4720, Topics: 298
Location: Romania

Reputation: 207
Votes: 323

 
Post Posted: 24-02-2018, 21:21:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Dacã vãrul tãu nu poate prezenta pozele fãcute rãmâne cu ban. Nu înțeleg ce e așa greu.
2. Dacã un admin a banat un jucãtor pentru neprezentarea pozelor a fãcut foarte bine, de asta e pus admin. Indiferent cã e rudã cu x sau cu y.
3. Dacã un admin baneazã pe cineva el își asumã acel ban. Dacã e dat aiurea este sancționat. Nu ție trebuie sã îți prezinte dovezi. Dovezile le prezintã dacã se face reclamație, precum și la lista lui de codați.
4. Dacã sunt admini incompetenți existã consiliu. Faceți reclamație și le scot adminul, la fel cum am fãcut în cazul lui Malone.
5. Dacã cumva te-ai sãturat de server, ești liber sã mergi pe altul. Nu ținem pe nimeni aici cu forța.

Dacã vedeți cã sunt admini mai mari în grad ca voi (general, warlord) și mai experimentați încercați sã nu îi luați la 13-14 de ce dau banuri, gaguri etc. Nu au primit admin pe ochi frumoși. Au meritat acel grad stâtnd pe server sute de ore, prinzând sute de codați. De asemenea nepotismele nu țin la mine. Te poți supãra serfiule dar puțin mã intereseazã cã acel jucãtor este vãrul tãu. I s-au fãcut poze și nu le-a dat rãmâne cu ban. La fel vor pãți și adminii care vor juca cu coduri. Nu conteazã cã sunt admini, primesc ban. Sper cã am lãmurit problema. Dacã dorești sã rãmâi admin sau nu, e decizia ta.

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
^serifu^

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-06-2019 17:30)
Joined: 02 Jan 2018
Posts: 97, Topics: 6
Location: rothenburg ob der tauber

Reputation: 44.8
Votes: 1

   
Post Posted: 24-02-2018, 21:33:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

aici nu a fost vorba de nici un var si nici nu ma intereseaza daca intra si este banat foarte bine! a fost vorba de alt ceva nici decum de veri nustiu de ce ai inteles tu asa si nu i-am cerut eu explicati sau sa mi se justifice mie dc a dat ban, a fost vorba in calitate de colegi am incercat sa ii spun sa mai faca si cate un demo.. in fine a fost greseala si din partea mea ca am explodat asa... nu o sa mai "deranjez pe nimeni". o sa imi vad de joc.

-Nu fi bandita cu banditul
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Cariga, 24 February 2018 19:49



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Unban requests/Complaints  


The time now is 28-04-2024, 23:36:48
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x