User
Pass
2FA
 
 

Discutii Despre Server.
Go to page Previous  1, 2, 3 ... , 23, 24, 25  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message50824
|X|Repper

[]King Of The Night[]



Status: Offline
(since 25-12-2023 20:28)
Joined: 19 Apr 2014
Posts: 4444, Topics: 241
Location: Romania

Reputation: 433.1
Votes: 365

       
Post Posted: 05-03-2018, 19:58:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

InLoveCs wrote:
Puteti sa nu mai fiti nesimtiti va rog. Nu-mi amintesc sa fi pus noi pe cineva sa va faca reclama pe server, au mai fost intamplari de genu si am trecut cu vederea, da deja aveti obrazu gros.

https://imgur.com/a/xRx7h

A fost o gluma din partea lui Andrei catre narzisse, ce atata cearta!
Imi puteai da mesaj nu sa faci o tragedie aici!


 


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
OINCOO

[10 50 0002 81]



Status: Offline
(since 03-06-2021 20:02)
Joined: 18 May 2016
Posts: 7880, Topics: 693
Location: Romania

Reputation: 959.9
Votes: 570

Post Posted: 05-03-2018, 20:27:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu-mi mai activa cãsuța aiurea și nu pãrea nici-o glumã, se pot aduce și mai multe dovezi decât un simplu screen. Normal ar fi ca fiecare sã își vadã de server-ul lor, sau sã lãsați problemele sã se discute între fondatori. (Mihai și Inlove)

Repet, nu mai îmi activați cãsuța vocalã aiurea și țin sã vã anunț cã reclamele pe unul din serverele din comunitate se pedepsește ca atare, numai bine!


...
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mihai94.

[Fondator ZP]



Status: Offline
(since 04-12-2019 07:04)
Joined: 20 Jan 2016
Posts: 1298, Topics: 159
Location: Romania

Reputation: 191.6
Votes: 88

     
Post Posted: 05-03-2018, 20:59:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

InLoveCs wrote:
Puteti sa nu mai fiti nesimtiti va rog. Nu-mi amintesc sa fi pus noi pe cineva sa va faca reclama pe server, au mai fost intamplari de genu si am trecut cu vederea, da deja aveti obrazu gros.

https://imgur.com/a/xRx7h


nu mi se pare a fi o reclama, acolo scrie daca vii la noi pe sv, nu scrie intra pe zp sau cv de genul puteai sa imi dai un mesaj si rezolvam problema cumva, sa intamplat sa vina si de la tine sa pronunte despre sv dar nu am facut atata harababura, cand se intampla sa faca reclama pe sv la tine atunci sa sari in sus asa ca nu intelege gresit nu duc lipsa de playeri ca sa merg pe tot felul de servere sa fac reclame, in plus de unde stii tu ca sa referit la serverul meu? poate se referea la ori care alt server din comunitate. pe viitor daca mai apar discutii ma anunti prin PM si am sa am eu grija de cei care incalca regulamentul.




ZP.FREAKZ.RO BEST SERVER ZOMBIE

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
InLoveCs

[00 11 00]



Status: Offline
(since 24-12-2021 07:55)
Joined: 11 Jan 2011
Posts: 8224, Topics: 738
Location: zmx.freakz.ro

Reputation: 2926.8
Votes: 170

     
Post Posted: 05-03-2018, 21:06:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Poza asta are alt context da e putin greu sa-ti dai seama..... Aia nu e gluma,si repper nu e pe 15 servere owner,kekek asta sau cum il cheama 100% este / a fost admin la voi . Nu stiu cu ce prost credeti ca vorbiti voi sau cu cine sunteti obisnuiti sa vorbiti in general pe aici .. neinteresant.

A fost un apropo la ce prostii ati facut sambata ca ati intrat pe zm si ati inceput sa faceti panarama pe acolo. Nu mai pun poze,nu asa se face. Ma astept de acum sa va reveniti la realitate si sa va vedeti de treaba. NU ma intereseaza de serverul vostru (eu nici macar pe sv meu nu intru), vad ca pe voi va intereseaza grav serverele mele de intrati pe acolo si incepeti sa vorbiti aiurea.

Tin sa mentionez ca eu vorbesc in momentu de fata foarte calm,nu v-am jignit sau ceva,sau ce canta asta de mai sus.

@Si nu era nevoie sa-ti dau tie PM. Ca va priveste pe mai multi,nu numai pe tine. Ca si tu ai intrat e alta trb -

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
-[N!cola$]-

[Fondator ZP ]



Status: Offline
(since 24-03-2023 22:07)
Joined: 07 Mar 2017
Posts: 2812, Topics: 85
Location: Floresti

Reputation: 252.1
Votes: 152

 
Post Posted: 05-03-2018, 21:08:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bine am incheiat subiectul ,daca aveti ceva de spus vorbiti in pm sau undeva.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ztm.keke

[Smecherasu']



Status: Offline
(since 03-03-2021 18:50)
Joined: 06 Apr 2015
Posts: 703, Topics: 38
Location: Stau pe nori

Reputation: 111.6
Votes: 25

   
Post Posted: 05-03-2018, 21:14:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

InLoveCs wrote:
Poza asta are alt context da e putin greu sa-ti dai seama..... Aia nu e gluma,si repper nu e pe 15 servere owner,kekek asta sau cum il cheama 100% este / a fost admin la voi . Nu stiu cu ce prost credeti ca vorbiti voi sau cu cine sunteti obisnuiti sa vorbiti in general pe aici .. neinteresant.

A fost un apropo la ce prostii ati facut sambata ca ati intrat pe zm si ati inceput sa faceti panarama pe acolo. Nu mai pun poze,nu asa se face. Ma astept de acum sa va reveniti la realitate si sa va vedeti de treaba. NU ma intereseaza de serverul vostru (eu nici macar pe sv meu nu intru), vad ca pe voi va intereseaza grav serverele mele de intrati pe acolo si incepeti sa vorbiti aiurea.

Tin sa mentionez ca eu vorbesc in momentu de fata foarte calm,nu v-am jignit sau ceva,sau ce canta asta de mai sus.

@Si nu era nevoie sa-ti dau tie PM. Ca va priveste pe mai multi,nu numai pe tine. Ca si tu ai intrat e alta trb -




Iti dau conversatia daca vrei sa vezi ca a fost o gluma

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Mihai94.

[Fondator ZP]



Status: Offline
(since 04-12-2019 07:04)
Joined: 20 Jan 2016
Posts: 1298, Topics: 159
Location: Romania

Reputation: 191.6
Votes: 88

     
Post Posted: 05-03-2018, 21:17:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

InLoveCs wrote:
Poza asta are alt context da e putin greu sa-ti dai seama..... Aia nu e gluma,si repper nu e pe 15 servere owner,kekek asta sau cum il cheama 100% este / a fost admin la voi . Nu stiu cu ce prost credeti ca vorbiti voi sau cu cine sunteti obisnuiti sa vorbiti in general pe aici .. neinteresant.

A fost un apropo la ce prostii ati facut sambata ca ati intrat pe zm si ati inceput sa faceti panarama pe acolo. Nu mai pun poze,nu asa se face. Ma astept de acum sa va reveniti la realitate si sa va vedeti de treaba. NU ma intereseaza de serverul vostru (eu nici macar pe sv meu nu intru), vad ca pe voi va intereseaza grav serverele mele de intrati pe acolo si incepeti sa vorbiti aiurea.

Tin sa mentionez ca eu vorbesc in momentu de fata foarte calm,nu v-am jignit sau ceva,sau ce canta asta de mai sus.

@Si nu era nevoie sa-ti dau tie PM. Ca va priveste pe mai multi,nu numai pe tine. Ca si tu ai intrat e alta trb -



crezi ce vrei, legat de sambata am intrat la cererea unui jucator sa imi arate nush ce pe acolo crede-ma mai mult de 1 minut nu am stat pe acel sv pt ca nu aveam ce sa vad, panarama nush cine a facut e strict problema lor care au facut panarama sau ce au facut ei acolo, infine cand ii mai prinzi ii poti da ban, bloca conturile nu ma priveste pe mine pe ce sv intra ei, eu nu pot sa ii urmaresc pe toti jucatori pe ce servere umbla ei... si narziss a intra cu numele OINCOO pe sv la mine si nu am deschis subiecte.




ZP.FREAKZ.RO BEST SERVER ZOMBIE

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
InLoveCs

[00 11 00]



Status: Offline
(since 24-12-2021 07:55)
Joined: 11 Jan 2011
Posts: 8224, Topics: 738
Location: zmx.freakz.ro

Reputation: 2926.8
Votes: 170

     
Post Posted: 05-03-2018, 21:20:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

E o MAAAARE diferenta intre a intra pe server cum a facut Narzisse sau de cine zici tu si a face panarama pe server - ceea ce au facut kinderii tai. DAca tu iti numesti adminii tai jucatori,imi pare rau pentru ei .. si pt tine da asta e partea a doua.

Eu am incheiat aici discutiile,sper ca ai inteles si tu ce ti-am zis ca esti baiat mare. Daca intra oamenii sa se joace,nu prea ma intereseaza ca de asta sunt facute serverele astea. Dar cand ma calca pe nervi deja e alta treaba.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mihai94.

[Fondator ZP]



Status: Offline
(since 04-12-2019 07:04)
Joined: 20 Jan 2016
Posts: 1298, Topics: 159
Location: Romania

Reputation: 191.6
Votes: 88

     
Post Posted: 05-03-2018, 21:22:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sper sa nu mai avem conflicte de genul, o sa am eu grija sa nu mai intre nici un admin de la mine pe sv la tine, bafta.



ZP.FREAKZ.RO BEST SERVER ZOMBIE

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
OINCOO

[10 50 0002 81]



Status: Offline
(since 03-06-2021 20:02)
Joined: 18 May 2016
Posts: 7880, Topics: 693
Location: Romania

Reputation: 959.9
Votes: 570

Post Posted: 05-03-2018, 21:40:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Adevarat, am intrat pe server cu numele OINCOO deoarece pe Narzisse e pusa parola(nu mai stiu daca eu am pus parola sau nu,dar cert e ca nu o stiu) si am vrut sa vad ce e pe serverul tau. Eu fiind un fost owner de pe zp-ul vechi(cand era Bodo) Drinker ma stie, dar nu am venit sa fac reclama sau panarama, doar am salutat si atat, mi-am vazut de joc dupa care am iesit si nici nu a zis nimeni ca nu pot intra adminii tai pe zm, din potriva keke a vazut ca de fiecare data cand mi-a pus o intrebare, i-am raspuns normal(cel putin eu). Tineti cont ca e un joc online, nu e real life asa ca nu aveti de ce sa va certati de la o chestie de genul.

...
2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
-[N!cola$]-

[Fondator ZP ]



Status: Offline
(since 24-03-2023 22:07)
Joined: 07 Mar 2017
Posts: 2812, Topics: 85
Location: Floresti

Reputation: 252.1
Votes: 152

 
Post Posted: 05-03-2018, 21:46:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

da man te inteleg,gata va rog sa incheiem subiectul.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mihai94.

[Fondator ZP]



Status: Offline
(since 04-12-2019 07:04)
Joined: 20 Jan 2016
Posts: 1298, Topics: 159
Location: Romania

Reputation: 191.6
Votes: 88

     
Post Posted: 05-03-2018, 21:48:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Narzisse wrote:
Adevarat, am intrat pe server cu numele OINCOO deoarece pe Narzisse e pusa parola(nu mai stiu daca eu am pus parola sau nu,dar cert e ca nu o stiu) si am vrut sa vad ce e pe serverul tau. Eu fiind un fost owner de pe zp-ul vechi(cand era Bodo) Drinker ma stie, dar nu am venit sa fac reclama sau panarama, doar am salutat si atat, mi-am vazut de joc dupa care am iesit si nici nu a zis nimeni ca nu pot intra adminii tai pe zm, din potriva keke a vazut ca de fiecare data cand mi-a pus o intrebare, i-am raspuns normal(cel putin eu). Tineti cont ca e un joc online, nu e real life asa ca nu aveti de ce sa va certati de la o chestie de genul.



Eu nu am nici o problemã ca joci pe server la mine, daca vrei imi poti da PM si iti dau parola de pe cont-ul Narzisse in caz ca ai uitato sau cv, nu ar trebui sa ne certãm/jicni sau mai stiu eu ce, suntem in acceas comunitate si decat sa ne certãm mai bine ne ajutãm.




ZP.FREAKZ.RO BEST SERVER ZOMBIE

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
|X|Repper

[]King Of The Night[]



Status: Offline
(since 25-12-2023 20:28)
Joined: 19 Apr 2014
Posts: 4444, Topics: 241
Location: Romania

Reputation: 433.1
Votes: 365

       
Post Posted: 05-03-2018, 23:12:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Si as mai vrea sa zic ca tot a plecat de incapacitatea vizuală a lui keke care in loc de Andrei , pe grupul serverului a vazut Repper, va pot da poze cu discuția ca nu ma feresc de nimeni!
Sunt nevinovat și nu suport sa imi fie batjocorit numele pe forum de voi!


 


1 1
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Sabecky

[Just a simple gamer]



Status: Offline
(since 29-02-2020 06:20)
Joined: 30 Oct 2015
Posts: 5095, Topics: 235
Location: Romania

Reputation: 164.7
Votes: 130

Post Posted: 09-03-2018, 23:07:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu stiu ce s-a intamplat , fiindca am lipsit mult , dar din ce am citit este o bataie de joc ce ati facut voi , nu il cunosc pe InLove sau alti admini de acolo , dar le dau dreptate , ei nu au venit pe server sa zica daca intrii pe serverul X primesti owner , sa va dau un exemplu bun de respectat : N.arzisse , din ce imi aduc eu aminte el intra rare ori pe server , dar cand intra saluta si isi vedea de joc nu mai scotea niciun cuvant.


Am mai intalnit multe persoane care au spus pe mai multe servere , dar si pe forum acest lucru : Este voie sa vorbesti despre alte servere din comunitate chiar daca esti pe sectiunea lor sau pe server , e un lucru foarte gresit . Poate sunt serverele din aceeasi comunitate , dar tot nu ai voie sa faci reclama fiindca nu sunteti in parteneriat sau ceva , din contra voi nu aveti nicio treaba intre voi.


Parerea mea este sa stati fiecare in banca lui si sa nu va taraniti ci sa va respectati unul pe altul chiar daca nu va cunoasteti .Daca vreti sa intrati pe alte servere , aveti tot dreptul nu va tine nimeni , dar face urat la obraz daca spuneti ceva de server-ul X, mai ales ca sunteti intr-un staff din aceeasi comunitate. Apropo glumele au si ele niste limite , e ca si cum ai merge la unguri in mijlocul capitalei si scrii pe un semn I Love Romania si dupa zici ca a fost o gluma , chiar daca tarile nu se suporta intre ele.


Este un lucru urat ce ati facut voi , e bine macar ca nu ati scris si numele de la ZP la ei pe server ca atunci era culmea , si sper ca nu s-a scris.


_________________________________


Btw , va multumesc de remove , stiu ca il meritam avand in vedere inactivitatea mea , poate voi revenii in viitor.



DISCORD: Sabee#0428


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mihai94.

[Fondator ZP]



Status: Offline
(since 04-12-2019 07:04)
Joined: 20 Jan 2016
Posts: 1298, Topics: 159
Location: Romania

Reputation: 191.6
Votes: 88

     
Post Posted: 10-03-2018, 07:54:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pai nu ai intrat 1 saptamana si ceva nici cerere de invoire nu ai facut ti sa acordat un timp sa faci cerere de invoire nici macar nu ai intrat la consiliu sa discutam problema cu inactvitatea ta, dar infine cand vei fi decis te asteptam inapoi bafta.



ZP.FREAKZ.RO BEST SERVER ZOMBIE

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Mihai94., 16 June 2018 12:44



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... , 23, 24, 25  Next    


The time now is 28-03-2024, 23:21:26
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x