User
Pass
2FA
 
 

[APROBAT] Unban 007

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> CS 2006-2019 (Archived)
Author Message628
007.

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-11-2019 20:40)
Joined: 21 Aug 2017
Posts: 6, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 6.2

Post Posted: 10-03-2018, 21:49:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick-ul (cu care erai in momentul banarii): 007
Data + ora (cand s-a pentrecut incidentul): 21:30
Harta (pe care s-a produs incidentul): inferno + 3 levels parca(cand am primit ban)
Admini online (care erau pe server in acel moment): TEG
Adminul (care a dat ban. in cazul in care se stie): tot el cred
Motivul (pentru care crezi ca ai luat ban): neprezentare link wcd
Dovada (in cazul unui abuz): am spus de 10 ori cu nu merge sa descarc acel programel si sa ma ajute cu un link sa urce aplicatia in alta parte ca de pe site nu merge sa o downloadez. Am incercat de pe 4 browsere diferite, inclusiv m-am deconectat de la retea si am trecut pe wi-fi si am incercat din nou. Am incercat primul link de pe toate browserele(Opera, Edge, Firefox si Chrome), plus celelalte pentru Xp, Vista, 7, de pe Opera, toate la fel. Nu este vina mea ca nu merg link-urile de download de pe acel site, ar trebui sa il urcati si altundeva ca sa aveti backup pentru astfel de situatii, de cate ori mi s-a cerut acel link l-am dat, nu aveam nimic de ascuns, cum la fel de bine daca aveam ceva de ascuns puteam iesi cu o harta inainte cand se discuta pe chat ca voi fi testat, desi nu mi s-a spus direct acest lucru, doar vorbeau adminii intre ei(sau playeri, ma rog). Asta imi aparea cand incercam sa descarc programul acela: https://postimg.org/image/407ne1nn1/ ; https://postimg.org/image/fck8w3r9p/
Ip-ul: 109.166.134.181

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Vlad Vega

[ingeras]



Status: Offline
(since 29-03-2019 18:49)
Joined: 22 Aug 2016
Posts: 6888, Topics: 2868
Location: Bad Bevensen / Iasi

Reputation: 1210.8
Votes: 176

   
Post Posted: 10-03-2018, 22:23:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Imposibil sa nu mearga sa descarci acel tampit de program -
Banuiesc ca windows-ul nu ti-a dat voie... sunt chestiile alea sa nu descarci din surse necunoscute....
Poate adminul nu a observat acele "10 mesaje" de la tine, cum ca nu merge sa descarci.
Oricum, regula noastra ca admini e urmatoarea: Daca un player refuza sa faca scan, sau gaseste tot felul de motive sa nu faca scan, primeste ban.
Banuiesc ca pe asta s-a bazat colegul meu.
Din cate am vazut, esti un jucator curat si imi place asta.
Dupa cum il stiu pe TEG, nu ar face ceva gresit...banuiesc ca de data asta poate s-a grabit.
O sa primesti unban, daca se confirma faptul ca intr-adevar nu ai reusit sa descarci acel program...care, dupa parerea mea, nu ajuta la nimic.


Do you want to increase your reputation? Sports betting [Tickets], Ebet Special & Ticket of the month | Photo contests: Picture of the week & Pictures from my world
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TeG-Kiddow

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-10-2019 18:36)
Joined: 29 Aug 2017
Posts: 163, Topics: 7
Location: Bucuresti

Reputation: 61.4

   
Post Posted: 11-03-2018, 01:12:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ban-ul ramane pana se fac verificari, i-am dat programul wcd pe link de girlshare , este totul scris in FTP , am astaptat mai mult timp sa faca testul , se poate vedea totul in arhiva - si eu am tot windows 10 si la mine a mers fara ca windows-ul sa nu ma lase sa downloadez un programel de 533 de kilobiti . Sa se uite si restul colegilor mei care pot vedea in arhiva cat am asteptat sa il faca si ca i-am dat si alt link unde sa downloadeze.
Vlad Vega chiar nu m-am grabit , am asteptat ceva timp dupa el , mi-a zis ca nu ii merge , am incercat sa vad si eu , insa avand acelasi windows cum de la mine merge si la el nu ... am asteptat de la inceputul mapei cam pana pe la sfarsit...
Si colac peste pupaza...i-am dat ban si dupa nici macar 1 minut intra iar...deci...ce spune regula ? odata luat ban , daca reintrii fara sa iei unban primesti in continuare ban...ca si la gag de altfel
Drept dovada ca este acelasi link pe care i l-am dat il pun si eu aici http://www.girlshare.ro/3490054379.9



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drac8888

[Creep]



Status: Offline
(since 04-05-2019 06:27)
Joined: 04 Jan 2017
Posts: 550, Topics: 20
Location: Romania

Reputation: 96.4

   
Post Posted: 11-03-2018, 01:33:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu conteaza sistemul de operare(windows) , conteaza browser, setari antivirus, etc...


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Andrei !

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-05-2020 14:33)
Joined: 30 Aug 2016
Posts: 352, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 63.8

Post Posted: 11-03-2018, 01:51:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ti-am dat unban , lui 007 i-am cerut si eu testul mai demult si a iesit curat, plus ca e si jucator vechi.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Andrei !, 10 March 2018 23:52



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> CS 2006-2019 (Archived)  


The time now is 29-04-2024, 15:01:47
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x