User
Pass
2FA
 
 

[REZOLVAT] Amenintari

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message537
te-n_cing

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-10-2022 06:16)
Joined: 22 Nov 2015
Posts: 399, Topics: 88
Location: Freakz

Reputation: 90.9
Votes: 21

Post Posted: 15-03-2018, 23:25:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Atat poti? - ma faci fericit la cat de prost esti copilas dragalas - iti inchid serveru imediat bafta te pupa tata analfabetule (pustan disperat) -

Update @ 15-03-2018, 23:25:19

Baga boost prietene ca iti curg mucii pe acia si lesni iti deschizi sv de 22 sloturi si faci reclama pe altele eti batut cu **** peste cap omoarate cu serveru tau ca no sal populezi vei cati cheltuii banni de paine -))


 
Staff message (PsychoLove):
 
Ar trebui sa citesti regulamentul si sa te potolesti.


0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
appLy.G

[.::Pred.FreakZ.Ro::.]



Status: Offline
(since 13-03-2024 20:44)
Joined: 10 Mar 2018
Posts: 299, Topics: 38
Location: Romania

Reputation: 149
Votes: 14

       
Post Posted: 16-03-2018, 06:22:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deci hai sa iti raspund sa vada si cei dupa freakz ce au avut aici in comunitate,totul a inceput cand mi-am deschis sv-ul am avut ceva playeri dar inainte de asta el a facut cerere de admin cu alt nume.Si a intrat el mare smecher si a banat tot,si eu de atunci l-am tinut numai in flood-uri i-am spart si contul de admin cand el ma ameninta ca imi da flood de cand am server-ul deschis si nu sa intamplat asta,si in legatura cu playeri domnule uita-te pe gametracker in ultima saptamana acolo o sa iti zica ca am avut minim 15 playeri fara boost stai tu linistit
Tu mai faci pe mine prost? tu nu esti in stare sa iti bagi o protectie,sau ti se sparge contul de admin.Esti un ofticat ca am plugin de freeze de aici a inceput totul ca eu stiu sa muncesc la un server nu sa i-au numai plugine dupa net
Rog administratorii sa lase asta aici
Nu ma dau flood-er sau ceva de gen-ul dar el nu e in stare sa isi protejeze un server
P.S:in legatura cu reclama tu faci la mine,tu intri cu numele sv-ul tai sau iti trimiti oameni iti arat si dovezi daca nu iti ajunge
https://youtube.com/watch?v=tGIZJXe_hXA:


sau
https://youtube.com/watch?v=IU602Q0gypw:


ba frate si nu mai amenintati voi cu flood ca asta ziceti de cand sa deschis sv,eu macar nu va anunt v-am dat bucata direct
am protectie ma, ceea ce voi aveti 2 bagate dupa net,vedeti ca la un moment dat o sa se bata intre ele si o sa va de-a crash sv-ul ala
uita-te pe gametracker in ultima saptamana cine a avut mai multi
Bafta.
Astept sa faci iar reclama la șv tau sa iei ban sa scap de tine si nu mai vorbi macar ca un copil de 12 ani,vino cu argumente
Si in legatura cu reclama pe forum,voi cum ati facut?sunteti asa patetici si nu mai faceti cereri de admin la mine cu alt nume ca imi dau seama foarte usor cine sunteti
Mai bine ii dau T/C ca oricum stii doar injurat si amenintat, o sa iti las topic-ul aici
ca tot ma faci analfabet,nu stau sa scriu corect de fiecare data pentru ca scriu repede si nu mai editez ce gresesc de multe ori




3 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by appLy.G, 16 March 2018 04:33



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 19-04-2024, 20:59:52
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x