User
Pass
2FA
 
 

[REZOLVAT] Cerere unban + reclamatie !

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> CS 2006-2019 (Archived)
Author Message1107
regEEE

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-05-2018 11:00)
Joined: 22 Apr 2018
Posts: 3, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 2.1

Post Posted: 22-04-2018, 17:41:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick-ul : regEEE
Data + ora: 22:04:2018 ora 6-6:15 aproximativ
Harta: Nu prea stiu denumirile .
Admini online: Jack Sparrow si Calin
Adminul: Calin
Motivul: Sa explice el .
Dovada: https://imgur.com/a/90fL2bK se vede si banul prietenului meu .
Ip-ul:Prefer sa nu-l dau aici ... din pricina copiilor care au 3 euro de un root . Oricum e dinamic , unban as dori doar pe steam id ... ca ip se schimba singurel STEAM_0:1:420358557


Ca sa va dau un plus , eu cu niste amici tot cautam un sv pe care sa jucam de distractie , fiind la numar vreo 5 , toti steam on . Baieti cunoscuti in toate comunitatile mari . Am gasit server ul asta , se misca bine , ping bun , ne jucam cat ne jucam , si observam un admin care tot termina harta foarte rapid de ciudat , deci noi nu ne pricepem asa tare la gungame , noi ne ocupam cu mix-uri / wn-uri / war-uri , dar la modu asta nu , dar ni se paruse foarte ciudat cum joaca , asa ca iam cerut 3 dintre noi , desigur frumos , sa faca un wargods . A devenit arogant , ca domnle sunteti voi admini sa mi cereti si cutare , cu vrajeala de asta urata si de prost gust , ca avem tupeu ca ne da wargods dar ne si baneaza dupa , adica mai pe scurt daca esti admin si ti se cere vreodata frumos un wargods , banezi acei playeri ca ti au cerut , ca ai admin nu ? Plus suferinte de alea ieftine . Toate asta pot fi verificate in ftp in log . Administratorul principal poate observa cum nu am jignit niciunu dintre noi adminul , doar iam cerut frumos wargod , ba chiar a fost folosit si acel "te rog frumos" . Iar jack sparrow care era "patron" a zis : ai cam mult tupeu sa ceri wg . Atat am avut de zis . Sper sa fiu inteles . Si adminul in cauza , sa primeasca o mustrare macar pentru comportamentul lui . Cu un comportament de ala mai joaca boti de la boosturi pe sv .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Calin88

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-06-2019 13:26)
Joined: 17 Feb 2017
Posts: 133, Topics: 5
Location: Craiova

Reputation: 61.4

Post Posted: 22-04-2018, 18:17:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

atata timp cat nu sunteti adminii pe sv nu vred ca trebuie sa va dau voua socoteala daca aveti nelamuriri in privinta noastra aveti aici un forum asa ca alta data nu ne mai stresati atat cu wg vostru si mai sunteti si aroganti.incearca sa joci nu toti care sunt buni au cod atata timp cat tu imi zici ca am silent aim si asa mai departe daca nu sti sa verifici un codat stai in banca ta si cere o parere cuiva care stie...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
regEEE

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-05-2018 11:00)
Joined: 22 Apr 2018
Posts: 3, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 2.1

Post Posted: 22-04-2018, 18:33:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ahaha boss , joc cs 1.6 din 2003 cu mici pauze intre ani . Joc mix/wn/war cu baieti grei , nu ti a zis nimeni de aim silent sau prostii , dar pareai sa ai umpic de no recoil , si la ce ajuta forumul ? Fac post aici ca te ai jucat ieri cu wall si ce rezolv ? Ca prins nu ai fost . In primul rand pe multe comunitati , am overwatch , nu ma astept sa stii ce e ala , tot ce ti sa cerut a fost un wg , ai suferit , ai dat un wg dupa 30 minute , si dupa ce sa schimbat harta , nu playeri dau in u@ codatii ? Eu te am dat pe tine ca suspect , prietenul tau trebuia sa te oblige sa faci un wargods ca sa dovedesti ca nu esti cu necuratu , boss am avut si eu servere de 1.6 care au avut loc si in top 20 servere pe gtracker ok ? Eu pana acum nu am mai auzit asa ceva , daca ai admin sa nu fii verificat niciodata , mai ales cand noi eram 5 care se uitau pe tine , probabil oricum am atatia ani de joc , cati ani ai tu de toti asa ca lasa aroganta pustiu. Ti sa cerut frumos , cu o adresare eleganta , iar tu ne ai dat la 2 din noi ban , pentru ca ti am cerut wg . Sper sa primesti remove .
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Calin88

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-06-2019 13:26)
Joined: 17 Feb 2017
Posts: 133, Topics: 5
Location: Craiova

Reputation: 61.4

Post Posted: 22-04-2018, 18:55:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sper sa va reveniti sa nu primiti ban permanent ``pustiu``
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
regEEE

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-05-2018 11:00)
Joined: 22 Apr 2018
Posts: 3, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 2.1

Post Posted: 22-04-2018, 20:40:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

suna a amenintare .
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
001

[krazy]



Status: Offline
(online 1 week ago)
Joined: 11 Nov 2012
Posts: 3433, Topics: 135
Location: Paris

Reputation: 1005
Votes: 58

     
Post Posted: 22-04-2018, 20:47:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu ma intereseaza care de cand jucati cs si cu ce oameni supraponderati jucati.
Aici e un regulament intern pentru admini, si doar un admin cu grad superior are dreptul sa ii ceara un test colegului.
In plus vezi ca poti face un demo si sa lasi pm unuia din colegii mei.
In functie de ce vom vedea noi, vom cere teste, care apropo, sunt in proportie de 60% eronate,de ceva timp in coace.
Iar legat de cele intamplate, voi verifica eu maine logurile si revin.



1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
001

[krazy]



Status: Offline
(online 1 week ago)
Joined: 11 Nov 2012
Posts: 3433, Topics: 135
Location: Paris

Reputation: 1005
Votes: 58

     
Post Posted: 23-04-2018, 18:46:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Din regulamentul jucatorilor:
Quote:
Deranjarea adminilor poate atrage dupa sine kick/ban pe o perioada stabilita de adminul in cauza.
Conducerea serverului isi rezerva dreptul de a selecta jucatorii. Jucatorilor care provoaca scandal sau au un limbaj vulgar, in mod repetat, conducerea serverului le poate interzice accesul pe server.


Nu inteleg de ce a-ti facut atata tam-tam cat timp ownerul prezent pe sv, nu a cerut adminului sa faca testul wg.
A-ti deranjat atat staful prezent pe server cat si cel putin un jucator (Teroare).
Am vazut in discutia voastra si un limbaj neadecvat. Eu nu accept limbajul de dupa blocuri pe server!!!

Din regulamentul adminilor:
Quote:
Coordonarea/subordonarea intre admini se face ierarhic, astfel gradele inferioare se subordoneaza celor superioare


Cat timp ownerul prezent pe sv nu ii cere sa faca testul, mi se pare normal sa va ignore Calin.
Adminii sunt verificati periodic de owneri, sau ierarhic.
Daca eram prezent pe server va rugam sa incetati, dupa gag sau ban, deci banul de 100 de minute e justificat.
Sunteti bine-veniti sa jucati pe serverul nostru, dar nu mai deranjati aiurea.
Aici suntem in mare parte adulti, oameni seriosi care tinem serverul asta pentru a ne relaxa.
Stim sa pierdem si sa castigam curat o mapa, asa ca sper sa nu mai vad circ pe server, pentru ca se va ajunge la interdictie totala.
O seara frumoasa.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by 001, 23 April 2018 16:47



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> CS 2006-2019 (Archived)  


The time now is 03-05-2024, 05:15:37
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x