User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie elemenT

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zmx.freakz.ro -> Complaints & Unban Requests
Author Message802
SHOTT

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-10-2018 18:00)
Joined: 15 Dec 2017
Posts: 103, Topics: 7
Location: Castelfranco Veneto Tv

Reputation: 18.7
Votes: 1

     
Post Posted: 30-04-2018, 16:47:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele meu : S'quad^JoKeR22
Numele adminului reclamat : elemenT
Data si ora : 16:30
Motiv reclamatie : Abuz de comenzi + limbaj
Dovada (Screenshot) :https://imgur.com/a/sj9eFpb
https://imgur.com/a/qV4KImq
https://imgur.com/a/qPfcWse



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Alex.Tsc

[pestE.puterE]



Status: Offline
(since 16-10-2019 22:06)
Joined: 05 Jan 2018
Posts: 374, Topics: 13
Location: China

Reputation: 162
Votes: 22

 
Post Posted: 30-04-2018, 16:56:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dragul meu, repet tu stii ca-n reclamatia asta inutila da de gandit urmatoarele, adică tu vrei să-mi zici mie ca eu am zis o prostie sau un limbaj incult in adresarea cu ad3la? tu de unde poti da de inteles ca eu n am zis cuvantul vulgar de unde stii tu ca asa vorbesc eu cu ea si nu vorbesc cu altii, daca stai sa o iei logic uita-te si tu la unde ai zis F M M si tu vrei sa-mi zici ca "cuvantul pe care l-ai folosit este unu demn de un admin?" nu frate iti explic ca, cuvintele acelea nu le avem cu orice jucator, ti se pare ca vorbesc asa cu oricine? stai calm ca daca-i zic pzdm nu inseamna ca am jignit-o -

Respect dai, respect primești


3 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ad3la

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-08-2018 13:35)
Joined: 04 Sep 2016
Posts: 491, Topics: 26
Location: Cluj-Napoca

Reputation: -85.1
Votes: 63

 
Post Posted: 30-04-2018, 17:03:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca ma jignea ii faceam eu reclamatie,te asigur. Asa glumim noi mereu,chiar si in confa vorbim asa,nu ma jigneste. -) daca vrei iti dau si dovada ca am vorbit ieri 3h in confa cu el,the king si sabe ,confa in care in maj timpului ne am vorbit asa:)) ne intelegem bine si de aia il las ,ca daca aveam ceva impotriva ii ziceam sa taca sau sa mi se adreseze frumos,dar n-am facut,dar ss cand a zis si de ce mi a zis asa unde e? nu e. Am strigaat "Alex" fiind numele lui,eu adresandu-ma unui prieten din orasul meu si el crezand ca vorbescu cu el a raspun iar atunci cand am zis ca nu vorbeam cu el a zis "pzdm" ,ceea ce nu mi se pare ceva wow si nici o jignire. Practic ai facut reclamatia in numele meu pentru ca nu ti se adresa tie ca sa ai motive sa ii faci. Si toata lumea stie ca over e un admin capabil si cu capul pe umeri,niciodata nu s-a certat cu nimeni si nu a jignit,iar aici a fost sub forma de gluma,gluma pe care tu n ai inteles o pentru ca nu stii cum ne vorbim noi
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
xXxLavyxXx27

[Snitz']



Status: Offline
(since 11-03-2024 20:21)
Joined: 08 Mar 2015
Posts: 5076, Topics: 171
Location: Constanta

Reputation: 1320.5
Votes: 406

Post Posted: 30-04-2018, 17:36:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Reclamatia ar fi fost inutila daca element nu ar fi dat acel gag de 55 min.
+1 warn. (Gag dai fara valoare ca pune sv 3 min)





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by xXxLavyxXx27, 30 April 2018 15:36



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zmx.freakz.ro -> Complaints & Unban Requests  


The time now is 07-05-2024, 16:27:33
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x