User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie Admin Ad3la

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zmx.freakz.ro -> Complaints & Unban Requests
Author Message743
DarkAlexx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-08-2018 12:38)
Joined: 11 Apr 2018
Posts: 74, Topics: 17
Location: Romania

Reputation: -25.5
Votes: 1

Post Posted: 01-07-2018, 17:59:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele meu : DarkAlex
Numele adminului reclamat : Ad3la
Data si ora : 18:44
Motiv reclamatie : Abuz de admin + ban dat aiurea si gag
Dovada (Screenshot) : https://imgur.com/a/o99hGGT

Explicatii : deci, deabea am intrat pe sv si inainte sa cu 1-2 harti imi zice unu ca avem voie sirena ca sa scos regula ca fara sirena, si cand am intrat mi-am pus si eu sirena si am folosit doar o data si imi da slay ad3la si imi zice ca nu am voie sirena ca am lvl 12 si i zic ca am auzit ca sa scos regula si ea a zis ca nu este adv si am zis ok o scot si zice ghost fara sa il bage nimeni in seama ca next ai ban si i zic "o am pe ma-ta" si imi da gag ghost bun nu am zis nimic a dat corect ca am injurat 3 min mi-a dat si dupa ma striga xtrees "dark" si i zic pe u@ ca aveam gag nu aveam cum sa i raspund si i zic pe u@ da xtrees si adela imi zice sa las u@ si i zic ca nu vb cu tine vb cu xtrees nu vezi ca ma strigat si ma intreba niste lucruri xtrees si adela imi zice "nu lasi u@?" si i zic ca ba da si mai aveam 1 min din gag si imi da kick intru iar si fara sa scot o vorba imi da iar gag 3 min si dau retry normal dc imi da gag aiurea ? si i zic "dc imi dai gag" si ea imi zice sa tac si imi da iar gag si zice ca poate isi scapa un ban pe mine si dau retry si i zic nu ai voie sa imi dai gag aiurea nu am mai facut nimic si imi da ban ... pe motivul retry dupa gag dar mai aveam 1 min din gag si ea imi da kick si dupa iar 3 min ? cum vine asta ?

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ad3la

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-08-2018 13:35)
Joined: 04 Sep 2016
Posts: 491, Topics: 26
Location: Cluj-Napoca

Reputation: -85.1
Votes: 63

 
Post Posted: 01-07-2018, 18:11:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

https://imgur.com/a/2wegGCS - dovada la rr dupa gag in primul rand.
hai sa o luam frumos. ni s a zis clar ca pentru injuraturi de mama se da gag, mai ales in cazul in care se simte cineva ofensat. ghost s-a simtit, ti-a dat gag, simplu. tu nu puteai sa taci 3 minute, ca vai doamne, tare greu e.... MISIUNE IMPOSIBILA.
apoooi, ti am dat kick ca sa-ti iau ip-ul. sa-ti pot da ban pentru ca tu una intruna vorbeai pe u@, chiar dupa ce ti s-a spus de nenumarate ori sa nu mai vorbesti pe u@, toti adminii ti-au spus-o.dupa ce ti-am dat kick, ti-am dat gag ca sa nu instigi la cearta, cat luam eu ip-ul si dadeam ban. tu ai dat retry,asa ca eu ti-am dat ban pt rr, nu pt abuz u@, acolo dadeam ban 10 minute, nu 15 cat am dat acum.
si la faza cu sirena, ti-am zis eu,lavy si efectiv toti adminii ca NU AI VOIE CU SIRENA DACA AI LVL MAI MARE DE 11!!!!! nu inteleg de ce te iei tu dupa toti prostii de pe server, cand eram on 5-6 admini, 5-6 ADMINI. scriai frumos "pot sa folosesc sirena?" si gata, nu era atata tam-tam. +ca atunci cand ti s-a spus sa o scoti te-ai dat mare zeitate. si zilele trecute tot nu stiai ca n ai voie? "o folosesc pentru gravitate" "nu o scot". tu cu sisoko, doi degeaba csz... nu ai zis ca o scoti, chiar nu ai zis. parerea mea e ca meritai banul, pe de plin. te-am rugat sa lasi u@ cand toti imi spuneau sa ti dau direct ban, am zis sa fiu ok cu tine, dar nu... tu nu... tu ai cerut banul pur si simplu, in mod indirect

0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
DarkAlexx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-08-2018 12:38)
Joined: 11 Apr 2018
Posts: 74, Topics: 17
Location: Romania

Reputation: -25.5
Votes: 1

Post Posted: 01-07-2018, 18:16:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

in primul rand lavinia nu era pe sv ai zis asta degeaba si eu am zis clar ca asa am auzit ca nu am voie sirena si mi ai dat slay nu am comentat nimic si imi zice ghost ca imi da ban next si i zic o dai pe ma-ta si imi da gag am respectat gagul nu am dat retry cum zici tu acolo ai mintit tot am dat retry dupa ce mi ai dat tu iar gag aiurea imi dai kick si iar gag 3 min ?? eu mai aveam 1 min din gag si tu imi dai kick si iar gag ? nu este voie sa faci asa ceva dai kick nu mai dai si gag dupa .... si plus tot tu ma intrebai daca las u@ si ti am raspuns cu da si miai dat kick si intru iar si imi dai gag si dau retry dupa iar ca stiu foarte bine ca dupa kick nu mai ai voie iar gag nu conteaza ca pentru ip sau pentru orce NU AI VOIE IAR GAG DUPA KICK eu mai aveam 1 min din gag si tu imi mai adaugi inca 2 min degeaba ? si dau retry normal ca nu ai voie sa faci asa cv si imi dai ban pe baza de rr dupa gag? nu ai voie kick si iar gag.
2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
xXxLavyxXx27

[Snitz']



Status: Offline
(since 11-03-2024 20:21)
Joined: 08 Mar 2015
Posts: 5076, Topics: 171
Location: Constanta

Reputation: 1320.5
Votes: 406

Post Posted: 01-07-2018, 18:23:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ceea ce ai zis tu e o mare aberatie - seth si sabecky au fost de fata si mi-au explicat de dinainte. Nu stiu unde e mai mare acel comportament de "zeitate" ca tie omu cand iti spune ca nu procedezi corect tu:"taci" si totusi... sethu are experienta mai multa decat mine si cu toti ceilalti la un loc, nu cred ca te-a injurat de mama ca sa ii faci figuri cand el incerca sa te scoata din rahat.
A luat gag o data pe buna dreptate si slayul la fel, dar restu? Daca omu a fost strigat si a zis un simplu "da" pe u@ nu cred ca te manca. Cand i-ai zis sa lase u@ ti-a zis ca il lasa si poc kick, dupa gag iar? Pe bune? Si apoi ban - Pai vere tu testezi comenzile sa vezi daca functioneaza sau le dam si noi cand trebuie si cum trebuie? Daca asa le faci si altora e clar.
+2 warns
Ori tinem jucatorii pe server ori sa ii dam naibi ca nu avem nevoie de ei, ce zici? Un admin trebuie sa fie calm si sa nu dea apa la moara si totusi https://imgur.com/a/u2DhLnQ nu cred ca te-am pus pentru scandal ci sa ajuti.





3 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by xXxLavyxXx27, 01 July 2018 16:23



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zmx.freakz.ro -> Complaints & Unban Requests  


The time now is 25-04-2024, 07:02:01
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x