User
Pass
2FA
 
 

[REJECTED] FORZA Freakz !

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message324
smihai94c

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-04-2019 20:05)
Joined: 05 Jul 2017
Posts: 8, Topics: 7
Location: France

Reputation: 13.3

Post Posted: 20-07-2018, 22:42:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut am si eu o propunere ... in urma cu 3 luni am parasit Freakzul din lipsa pvp ului ... ma refer la arene ! 2s , 3s ma joc pe Blizz acum 😢😢... am intrat intr o noua comunitate de playeri renumiti acolo care mi au dat o super idee ! Sa va propun ca in urmatorul expansion care o sa vina sa implementati si arena 1v1 rated si sa scoateti soloq deoarece asta a dus la distrugerea pvp ului in proportie foarte mare ... mai ales pe servarele private cu o popularitate mai scazuta ... in urma acestei schimbari Freakzul ar castiga garantat in jur de 500 playeri jucatori de pvp/pve ... + suntem deacord cu faptul de a face reclama servarului pe diferite siteuri , servere etc ... daca credeti ca ideea este decenta si se poate aplica putem ajuta si la dezvoltarea ei ... daca va uitati in top clasamente arena rate puteti observa ca top players sunt din top guilde pve ceea ce inseamna ca pvp ul chiar conteaza ... adica ajuta la popularitate ... ca in concluzie nu vreau sa ma plang dar Freakz a fost si va fi cel mai frumos privat server pentru mine si multi altii doar ca momentan datorita schimbarilor in diferite expansionuri lumea a renuntat sa mai joace ... totul a devenit plictisitor ... sper ca aceasta schimbare sa ajute la dezvoltare ... multumesc ! 😁🤗🤗 Si apropo Forza Freakz !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Denim

[Netrunner]



Status: Offline
(online 1 week ago)
Joined: 18 Feb 2013
Posts: 19356, Topics: 525
Location: Shibuya

Reputation: 43934.7
Votes: 376

Post Posted: 21-07-2018, 10:31:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

WoW e mai jos, aici e sectiunea de sugestii pt forum.


Retired

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Denim, 21 July 2018 08:31



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 12-05-2024, 00:40:11
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x