User
Pass
2FA
 
 

! Cere genesis !

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message461
metinibo

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-12-2019 16:47)
Joined: 15 Dec 2016
Posts: 42, Topics: 17
Location: Romania

Reputation: -38
Votes: 5

 
Post Posted: 29-07-2018, 18:01:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deci ideea e ca e aproape 1 an sau mai mult ( nu stiu exact ) de cand legion a fost deschis pe freaks ( cred ) : Dupa ce a fost deschis inca au mai fost peste 150-200 playeri constant pentru luni de zile/aproape jumatate de an pe MOP (Dublu fata de playerii de acum ). Personal nu mai joc, dar am jucat mult timp dupa deschiderea legion pentru ca nu imi place expansiunea, intradevar am creat si eu un caracter pe care intru rar deoarece nu imi place legion.. Cer ( Si as dorii ca acest post sa fie luat in considerare/serios de admini ) si probabil ca a fost cerut/intrebat de multe ori, dar ar putea cei care au jucat pe MOP dupa legion, (Cel putin pentru o perioada lunga ) ( Si nu ma refer la insta 90 /free 496- cel putin playeri care au ceva gear) sa aiba sansa de a'si muta un caracter de pe cont, complet, pe legion ? Am pierdut multi ani pe freaks, am jucat mult, doar freakz, si cred ca main'ul meu acum are 570+, logic ca nu doresc itemele ca gear, am peste 9k achiv points, full 36 bags, cu colectii de legendare, arme, tsmogs, arheology, f multe jucarii, achivs, nu chiar multi mounts dar totusi... titluri/reputatii.. chestii care nu ar fii chiar atat de folositoare daca le as primii pe legion de exemplu, dar eu as fii fericit, pentru ca eu am jucat pentru ele. Oameni ca mine care au petrecut timp pe server chiar si dupa ce a "Murit", acum vad ca sunt 50-100 playeri sau chiar nici atat si toata lumea presupune de mult ca urmeaza sa fie inchis.. deoarece de ce ai tine un server cu 20-30 playeri pe el totusi.. personal as incepe serios sa joc legion chiar daca nu favorizez/plac expansionul daca as putea avea caracterul cu ce avea pe el inapoi.. (
https://imgur.com/l7Z97F6 + voidstorage..) va rog adica daca serverul tot pana la urma va ajunge inchis, ati putea face aceasta favoare playerilor loiali ce inca au incercat sa le pese de serverul pe care au jucat atata timp.. chiar imi doresc sa joc cu atata placere cat jucam cu ani in urma, dar nu pot stiind ca mi am irosit atat timp pe acel caracter degeaba... Va rog sa luati in considerare acest post si sa nu fie inchis imediat.. poate unii playeri de pe MOp ar dorii sa isi dea cu parerea ... nu stiu daca aceasta cerinta ar reprezenta mult de munca, dar ati primii unii playeri inapoi, si o imagine buna dupa acea "ati abandonat MOP dupa atata investitie" .. si cum am mentionat nu ma refer la oricine care nu a mai intrat de 3 ani sau sunt noi pe sv MOP..

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Power

[Controlled Chaos]



Status: Offline
(since 03-09-2023 13:06)
Joined: 07 Aug 2015
Posts: 32782, Topics: 2119
Location: Romania

Reputation: 111510
Votes: 200

   
Post Posted: 29-07-2018, 18:10:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

https://forum.wow-freakz.com/view-post-5798708.html


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Power, 29 July 2018 16:10



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 05-05-2024, 08:59:04
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x