User
Pass
2FA
 
 

Archmage Xylem - Glutton punishment.

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message878
metinibo

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-12-2019 16:47)
Joined: 15 Dec 2016
Posts: 42, Topics: 17
Location: Romania

Reputation: -38
Votes: 5

 
Post Posted: 01-08-2018, 11:25:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sunt 3 "scenarii" de facut pentru 3 achivmenturi diferite in quests>kalimdor > firery/frost/shadow glutton for punishment. Am facut ceea ce scria in ghid-ul de pe wowhead ( Unele questuri nu erau implementate / folosite in questchain pe freakz ) Si am ajuns pana la ultimele 2 questuri pentru a putea incepe scenariile. Nu stiu din ce motiv, le am avut pe penultimul si ultimul, in questlog, in acelasi timp, In timp ce ele trebuiau facute: Penultimul>Ultimul, si eu nu eram atent asa ca am facut Ultimul>Penultimul, Am pastrat quest-item-ul primit de-alungul questurilor, dar nu pot intra in scenarii pentru a le completa. Nu stiu daca problema este ordinea in care au fost facute sau doar nu sunt facute corect pe freakz, desii "Fiery punishment" este facut de ~450 persoane. Doresc sa stiu daca pot face ceva sa intru si sa incerc sa le fac si eu.


Last edited by metinibo on 02-08-2018, 10:52:31; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dahness

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-09-2019 10:50)
Joined: 01 May 2018
Posts: 7, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 13.2

Post Posted: 02-08-2018, 09:20:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Scenarii*
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  


The time now is 28-04-2024, 14:05:58
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x