User
Pass
2FA
 
 

[REZOLVAT] Reclamatie [K.G.B] Thewantedone

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message962
klapitzza

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-09-2018 19:27)
Joined: 09 Sep 2018
Posts: 3, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 2.1

Post Posted: 09-09-2018, 17:55:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick-ul tau : KlapitZZa
Nick-ul adminului sau player-ului (Exact): [K.G.B] Thewantedone
Steam ID-ul Numeric al adminului sau player-ului : -
Motivul reclamatiei : Doresc sa reclam gag-ul/mute-ul primit din nu stiu ce motiv, iar pe langa motiv vreau si dovada.
Motivul pentru care ai luat ban/ai fost deranjat: M-a deranjat faptul ca de la ora 8 dimineata cand am intrat pe server pana la ora 18 nu a fost nici o urma de admin pe server, doar un baiat care era in staff, dar nu avea accese, acela a stat pe server ore in sir si alaturi de noi isi freca nervii cu hakeri de pe server care jucau in treaba lor, chiar nu aveau frica sau ceva. Cand domnul acesta intra pe server ca el e admin, a dat vreo 5 mute-uri si apoi iese, tin sa mentionez ca hacker-ul inca era pe server si el iese, pai la ce mai detii gradul de admin ca sa intrii sa dai 2-3 mute si sa iesi? Mai bine renunta la el, decat sa fii admin doar cu gradul.
Ora si data aproximativa : 18:30 09.09.2018
Dovada poza: https://postimg.cc/image/7zuzxjqo7/

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
s0bek

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-09-2018 17:49)
Joined: 01 Sep 2018
Posts: 3, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 3.1

Post Posted: 09-09-2018, 18:13:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sunt martor, in plus cand l-am intrebat de ce i-a dat gag, mi-a raspuns "care e problema ta?".. asta nu e atitudine de admin, parerea mea.
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Thewantedone

[urSziLLa]



Status: Offline
(since 29-12-2018 12:51)
Joined: 03 Jun 2018
Posts: 86, Topics: 1
Location: United Kingdom

Reputation: 3.9

   
Post Posted: 09-09-2018, 18:26:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hai sa va explic cum sta treaba -
Unu la mana, SSG 05 de care mi-ai zis pe u@ nu avea cod.
Doi la mana, ti-am dat 15 minute silence pentru ca ai vorbit vulgar, nu o sa stau sa fac demo pentru asa ceva.
Trei la mana, nu e problema ta cand intru eu pe server si ce fac pe server cand intru.
S0bek, tu nu ai ce sa comentezi aici, doar adminul reclamat, restul adminilor si ownerii.
Si da.. nu e problema ta ce fac eu pe server, s0bek.
Spor sa aveti ! -
PS : [K.G.B] poti sa iti pui si tu daca iti place, e din server -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
klapitzza

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-09-2018 19:27)
Joined: 09 Sep 2018
Posts: 3, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 2.1

Post Posted: 09-09-2018, 18:41:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Thewantedone wrote:
Hai sa va explic cum sta treaba -
Unu la mana, SSG 05 de care mi-ai zis pe u@ nu avea cod.
Doi la mana, ti-am dat 15 minute silence pentru ca ai vorbit vulgar, nu o sa stau sa fac demo pentru asa ceva.
Trei la mana, nu e problema ta cand intru eu pe server si ce fac pe server cand intru.
S0bek, tu nu ai ce sa comentezi aici, doar adminul reclamat, restul adminilor si ownerii.
Si da.. nu e problema ta ce fac eu pe server, s0bek.
Spor sa aveti ! -
PS : [K.G.B] poti sa iti pui si tu daca iti place, e din server -



Am inteles, treaba sta ca eu nu am reclamat nici un hacker pe u@ ca sa zici ceva de genul si nu stiu ce am zis eu vulgar dar in fine, sa vedem ce zice si cel care decide ce si cum se va rezolva aici, iar eu sustin in continuare ca daca ai admin nu trebuie sa te crezi superior in vreun fel si chiar nu ma doare ce faci tu pe server, ma intereseaza doar sa iti faci treaba si sa ai grija sa decurga bine tot ceea ce se intampla te server. Cat despre acel tip, normal ca un admin cand vede 4000 de ore pe un cont ... e profi omu si el poate sa dea prin pereti pana maine ca stie ce face. Nu mai am nevoie sa explici nimic, doresc doar decizia unui superior in incheierea acestui topic, desigur, macar o sanctionare a ta pentru comportamentul de care ai dat dovada.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Thewantedone

[urSziLLa]



Status: Offline
(since 29-12-2018 12:51)
Joined: 03 Jun 2018
Posts: 86, Topics: 1
Location: United Kingdom

Reputation: 3.9

   
Post Posted: 09-09-2018, 18:49:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ok.. si pentru care comportament sa fiu sanctionat? Aberezi deja..
Nu mai stiu exact cine mi-a zis de SSG 05 ca are cod si e curat. E si acum pe server poti sa intri sa-i faci demo si sa postezi aici(sunt eu mai incapabil)
Nu suntem la gradinita aici.. si da ma cred superior, atata timp cat eu sunt admin tu trebuie sa sa respecti regulile. In viata de zi cu zi nu iti sunt superior(poate) dar pe server deocamdata iti sunt ! -
EDIT : Nimeni nu a fost niciodata sanctionat pe nedrept de catre mine.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
klapitzza

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-09-2018 19:27)
Joined: 09 Sep 2018
Posts: 3, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 2.1

Post Posted: 09-09-2018, 18:56:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Thewantedone wrote:
Ok.. si pentru care comportament sa fiu sanctionat? Aberezi deja..
Nu mai stiu exact cine mi-a zis de SSG 05 ca are cod si e curat. E si acum pe server poti sa intri sa-i faci demo si sa postezi aici(sunt eu mai incapabil)
Nu suntem la gradinita aici.. si da ma cred superior, atata timp cat eu sunt admin tu trebuie sa sa respecti regulile. In viata de zi cu zi nu iti sunt superior(poate) dar pe server deocamdata iti sunt ! -


Am de spus doar ca nu stiu cu ce aberez, desi cred ca tu esti cel care abereaza.
De ce cred eu ca tu aberezi? Pentru simplul fapt ca in gradul de admin vezi doar un punct de superioritate fata de ceilalti playeri care sunt pe server si abuzezi intr-o anumita masura de acest grad, iar tu in afara de asta nu vezi nimic in acel grad, ar trebui sa stii ca tu ar trebui sa fii un exemplu pentru altii, sa comunici cu playeri, sa oferi supoert la nevoie, sa dai anumite explicatii, sa oferi chiar si avertismente inainte de a lua o decizie sau de a sanctiona pe cineva, pentru ca acela poate nu stie regulile iar tu trebuie sa ii explici acolo unde a gresit. In fine, nu are rost sa intru in polemici cu tine aici, parerea mea in continuare este aceea ca ai gresit in comportamentul tau de administrator in ceea ce ai facut azi, pentru ca doar eu am facut reclamatie, desi erau intrigati ceilalti dupa ce am vorbit cu ei cand disparuse silence-ul, desigur pentru comportamentul tau pentru ca Ursu a fost si el pe server dupa tine si el a fost ok cu noi. Incearca sa nu faci post hunt aici si sa inchei din a mai da replici inutile in sansa de a ma convinge sau de a ma duce cu zaharelul ca tu ai voie sa faci ce vrei tu pentru ca ai un anume grad si sa asteptam decizia unui superior, fara a mai lungi povestea aiurea.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Thewantedone

[urSziLLa]



Status: Offline
(since 29-12-2018 12:51)
Joined: 03 Jun 2018
Posts: 86, Topics: 1
Location: United Kingdom

Reputation: 3.9

   
Post Posted: 09-09-2018, 19:08:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu sunt urSu - atata am avut de spus. Bafta.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
c-walker

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-07-2019 18:29)
Joined: 20 May 2018
Posts: 155, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 30.2

Post Posted: 11-09-2018, 15:17:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Klapitzza eu zic sa o lasi asa! stii si tu cum vorbesti cand esti nervos. Nu ai un limbaj tocmai adecvat. Tin minte ca si eu ti-am dat silence cel putin o data ptr limbaj. 15 minute nu te-au omorat.
Iar despre urSu aka Thewantedone....nu am ce sa zic. Nu l-am vazut sa dea un silence sau un ban pe nedrept....Si...e cam singuru care a venit cu dovezi la fiecare ban. Nu prea are rost ce ai scris pe acolo.Ai spus ca era codatul pe server dar mai apoi,ai spus ca nu ai reclamat nimic pe [email protected] zic sa intrati si sa va jucati linistiti si lasati-o incolo de suparare! -
Bafta la fraguri!

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
xLaur96

[Founder AWPGO-FREAKZ]



Status: Offline
(since 21-10-2019 16:20)
Joined: 08 Feb 2017
Posts: 422, Topics: 34
Location: Romania

Reputation: 125.2
Votes: 3

 
Post Posted: 11-09-2018, 15:49:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Reclamatie fara rost!


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by xLaur96, 11 September 2018 13:50



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 27-04-2024, 23:01:49
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x