User
Pass
2FA
 
 

reclamatie mark!

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zmx.freakz.ro -> Complaints & Unban Requests
Author Message553
A$u*Jr

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-10-2019 14:04)
Joined: 11 Nov 2016
Posts: 285, Topics: 37
Location: Italia

Reputation: 33.7
Votes: 53

 
Post Posted: 18-09-2018, 21:08:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele meu : A$u*Jr
Numele adminului reclamat : Mark
Data si ora : 18-09-2018 ora 22-05
Motiv reclamatie : abuz de kick in aceasta seara
Dovada (Screenshot) : https://www39.zippyshare.com/v/Dp1pVw4o/file.html
https://www39.zippyshare.com/v/QBV4v13c/file.html


P.S nu e primul stiu ca ciuda e mare dar vreau si eu o explicatie concreta pentru ce kick-ul asta
ESTE UN JOC FREE?!! DECI AM VOIE SA MA DISTREZ SA PUN LM UNDE VREAU INAFARA DE ZONELE spawn respawn scara teleport NU VREAU SA JOCI PENTRU CREDITE VREAU SA MA DISTREZ SI CUM O POTI FACE DECAT CAND CINEVA ITI ARDE MECIUL CA EL E ADMIN SI ISI PERMITE!

lov lavy LUA-TI MASURI!


Tãieºte pentru nimic,mori pentru ceva. (_*_*_)
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
xXxLavyxXx27

[Snitz']



Status: Offline
(since 11-03-2024 20:21)
Joined: 08 Mar 2015
Posts: 5076, Topics: 171
Location: Constanta

Reputation: 1320.5
Votes: 406

Post Posted: 18-09-2018, 21:45:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mark nu ai voie sa sanctionezi pentru laser lung. Sanctionezi daca laserul este pus in zona de respawn/spawn/teleport/scari, asu are dreptate. Nu prea cunosc zonele de spawn/respawn sa stiu daca macar accidental ti-a dat pe buna dreptate sanctiune, dar cel putin sa stie ca nu se sanctioneaza laserul pus lung. Citeste regulamentul din nou si cauta-ma pe discord daca nu ai inteles ca sa iti explic din nou.




1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
markdaraban18

[Furios și iute]



Status: Offline
(online 1 week ago)
Joined: 22 Dec 2015
Posts: 2192, Topics: 53
Location: Satu Mare

Reputation: 211.5
Votes: 101

   
Post Posted: 18-09-2018, 21:45:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Rolling Eyes - Esti capul in nebuna si am vazut tu mereu aiurea joace lung la lm pentru /respwan/zone/scara/spwan si asta mereu a murit zombie lung la lm
De ce nu respect scoate lung la lm si esti rau om si daca unu om bun respect scoate si mai bine joace stai linits nu problema asa corect si faci credite si perete la laser tub si faci level mai mare si nu problema asa
Treaba ta sa vezi?
Eu am dovada poza si tu facut urat vb injura cu mine. uita. Eu am dat gag lui asu*jr ,aici pe poza pentru injura din cauza asu*jr https://imgur.com/a/BXScFsH






0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
InLoveCs

[00 11 00]



Status: Offline
(since 24-12-2021 07:55)
Joined: 11 Jan 2011
Posts: 8224, Topics: 738
Location: zmx.freakz.ro

Reputation: 2926.8
Votes: 170

     
Post Posted: 18-09-2018, 21:56:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Abuz de kick e daca-ti da de 2 sau mai multe ori fara motiv. Mark lasa-l sa puna laser unde vrea daca nu e la spawn sau scara .. sau oriunde ar mai fi interzis.

Si ia si vorbeste frumos asule ca daca tu nu te ai baga in seama aiurea n ar avea nimeni nimic cu tine.

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
A$u*Jr

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-10-2019 14:04)
Joined: 11 Nov 2016
Posts: 285, Topics: 37
Location: Italia

Reputation: 33.7
Votes: 53

 
Post Posted: 18-09-2018, 21:56:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Faptul ca ti-am vorbit urat o regunosc si iti pun si demo cu ceea ce ti-am zis pentru ca mi-ai F**** tot cheful de joaca!
Daca eu nu vreau sa fac leval sa faci credite nu cred ca ma poti obliga tu sa fac acest lucru e un joc FREE atat timp cat respect regulamentul nu pun lm si SPAWN RESPAWN SCARA TELEPORT nu ai de ce sa imi dai kick si daca tot ai fii vrut sa dai ceva puteai sa dai SLAY!
Si sincer habar nu ai care sunt zonele RESPAWN SPAWN! din toata inima ti-o zic! Si stii ca nu am nimic personal cu tine, doar ca asta seara ai exagerat foarte rau si fara nici ce-l mai mic motiv!


Tãieºte pentru nimic,mori pentru ceva. (_*_*_)
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by InLoveCs, 18 September 2018 19:56



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zmx.freakz.ro -> Complaints & Unban Requests  


The time now is 20-04-2024, 08:03:46
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x