User
Pass
2FA
 
 

[RESPINS] Reclamație FasT^Andreea
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message2526
sNk_kEEd.

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-10-2018 11:31)
Joined: 21 Aug 2018
Posts: 7, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 3.2

Post Posted: 30-09-2018, 00:49:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu imi pasa
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
FasT^Andreea

[Owner ZOMBIE]



Status: Offline
(since 26-01-2020 12:53)
Joined: 19 Aug 2018
Posts: 53, Topics: 3
Location: Galati

Reputation: 106.3
Votes: 4

Post Posted: 30-09-2018, 08:05:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Asta e putin off-topic

Voua, care cititi reclamatia nu vi se pare ca cei doi sunt cele mai ironice lucruri si ca se contrazic extrem de mult?

Keed a spus intr un raspuns sa votati cu pro sau contra si sa nu ne mai lingem intre noi. Ironic ca ei chiar asta fac, sunt 2 oameni care sunt total paraleli.

O alta ironie este ca Cipri spune sa lasam "fb" si "limbajul de fb", dar toata lumea vede ce fel scriu amandoi.

Degeaba va credeti cei mai tari, dar nu aveti idee cata lume isi bate joc de voi si pe server si pe discord si spuneti ca nu va pasa. Eu stiu ca va pasa, va doare, nu puteti dormii noaptea ca va ganditi la motiv de reclamatie.
Cat despre faptul ca "fac romane", nu sunt romane insa ma cobor usor la nivelul vostru si va explic ca la prosti orice aspect. Si te-ai dat singur de gol ca nu esti nush ce sef si ca nu ai 12 clase pentru ca pana la BAC numai din astea se fac. Probabil BAC-ul il iei peste Dunare si in alta ipostaza, ajungi sef cu bani si deodata te trezesti din vis.
Si cu asta se incheie Primul Razboi Mondial de pe forum. Chestia eu sunt America si ei cv Franta. Cred ca toata lumea stie detalii.

Edit: Hei, v-a facut Keed o piesa dedicata voua si nu ma refer la jegul care mi-a facut reclamatia
https://pastebin.com/120p9ZHY



Last edited by FasT^Andreea on 30-09-2018, 08:49:49; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Controllable.

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-10-2018 22:36)
Joined: 16 Sep 2018
Posts: 15, Topics: 1
Location: Bucuresti

Reputation: 5.5

Post Posted: 30-09-2018, 08:10:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

CONTRA

Daca e "mod personalizat" sa dea frate ce vrea ea. Nu vad unde e problema ta. Nu poti dormi noaptea ca ai pierdut un jetpack? Daca e asa sa nu iti spun ca intr-o runda am pierdut 200 amo din cauza ca (,) vipii au double jump, armura, etc..sa fim seriosi.

Eu zic sa nu te iei de varsta fetei. La 15 sau 16 cat are ea, gandeste mai bine decat tine si decat Cipri. Faptul ca tu esti un prieten de a lui cirpii, care pariez ca a venit la tine si a plans sa vii sa il ajuti pe server sa o vanati pe andreea ma asteptam de la tine. Ce sa zic .. Luati-va o viata.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
CWIN;x

[mijlocas central]



Status: Offline
(since 15-02-2020 12:14)
Joined: 23 Feb 2018
Posts: 505, Topics: 7
Location: seclet

Reputation: 19.7
Votes: 14

       
Post Posted: 30-09-2018, 09:31:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sNk_kEEd. wrote:
ba frate nu va mai certati si dati odata pro sau contra nu ma intereseaza ca o apreciati pe "andrea" pentru ca va da mod uri si etc asa ca nu va mai lingeti intre voi

Contra ,fericit acum ?


seclet
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
SleepwalkerS

[Snaipãr Suprem]



Status: Offline
(since 28-10-2022 14:48)
Joined: 13 Sep 2018
Posts: 47, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 24.5
Votes: 5

Post Posted: 30-09-2018, 10:25:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

CONTRA, din nou.

Sotir was here.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Aleex Armanu

[Detinator Server]



Status: Offline
(since 16-05-2022 10:06)
Joined: 25 Feb 2015
Posts: 2285, Topics: 267
Location: Cluj Napoca

Reputation: 844.2
Votes: 96

       
Post Posted: 30-09-2018, 10:34:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Multi infection nu e mod, e o infectare normala pentru a fi mai multi zombie.
2. N-am reusit sa adaug sniper vs asasin sau nemesis, e bun ca andreea ca le face putin personalizate nu scrie nicaieri, ma uit zilnic in logo-uri, eu vad modurile care se pot considera moduri la 10 minute.

Nu mi se apare abuz, ca da la 10 minute moduri, pentru asta i-am dat acces restrictionat.

SNK primesti advertisment pentru injurii la adresa altor colegi.

Un sfat, cand faceti o reclamatie, incercati sa veniti cu dovezi plauzibile, nu cu o poza care scrie "andreea turned x in zombie" nu ma ajuta cu nimic.


ZOMBIE.FREAKZ.RO # INTERNATIONAL ZM



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Aleex Armanu, 30 September 2018 08:34



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 25-04-2024, 18:56:05
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x