User
Pass
2FA
 
 

Preorder X-mas

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message2561
but#pglist
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 05-11-2020 18:35)
Joined: 07 Sep 2012
Posts: 2591, Topics: 133
Location: Trollland

Reputation: -105.1
Votes: 171

 
Post Posted: 23-12-2018, 13:58:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pentru ca sunt sarbatorile si cum romanii sunt invatati sa ureze Craciun fericit si Sarbatori fericite o voi face si eu in stilul meu activand ceva casute vocale ( adica violam )
Vreau sa multumesc tuturor pentru experienta placuta si momentele frumoase si mai putin frumoase petrecute in cei 2-3 ani de wow si de forum

Voi incepe cu cele mai notorii nume din pvp pentru ca acolo am activat cel mai mult posibil :

Earthpriest pentru ca era unul din cei mai buni healeri de la hoarda dar a tradat de vreo 2 ori si apoi purta steagul dusmanului
Vessago care era langa tine in bg si mureai de la dots - . el facea kills ca healer in loc sa te tina in viata
Nuria cel mai ok player intalnit din tot jocul si care m-a inspirat sa joc dw ca dk frost.pacat ca s-a lasat de joc si s-a mutat si la ally
Exorcizare pe care incercam sa il omor in fiecare bg dar era tinut in viata de healeri si care iesea din bg pe cand era la ally si pierdea si apoi il vedeai la hoarda desi trebuia sa ia deserter 15 min.
Jigsawjr care m-a ajutat cu multe informatii si la multe achievs.
Fowad care era spaima mea cand era vb de 1 v 1 in alterac valley
Afterme pe care saream 2 party-uri sa il dam jos ca sa castigam un bg ( de cele mai multe ori reuseam daca nu aveam pe langa el vreo 5 paladini sa ii dea bula
Victoritza una din cele mai ignorante persoane pe care le-am vazut in joc.
Catpro cel mai inutil druid intr-un bg.zici ca este Cyad -
Shielddmg care a avut sansa sa faca cea mai tare guilda de la hoarda dar a ales sa il asculte pe Shaez si sa aduca caractere secundare din ally in guilda sa.
Wingz ? individul asta ma bate la inceput cu stafful lui donat si eu tot incercam sa il dau jos dar nu reuseam si tot incercam si incercam si ma omora de fiecare data.cel mai rebel jucator de wow dar in acelasi timp cel mai corect,care spunea adevarul si era taxat ( de asta are si ban pe forum )
Mad si Watcher : copacii de pe forum si de pe wow care fara healer ( la fel ca si alti jucatori mari de wow ) nu pot face nimic intr-un bg.aici trebuie sa il mentionez si pe Zinkdk sau ceva de genul.un dwarf dk de la ally care folosea mace pentru 1% bonus -
Ovidiuvl cu care faceam des echipa si mergeam sa omoram ally in zona aia unde faceai questuri pt honor.am si uitat dracu cum se chema.
Rollingblade un warrior nebun care stia doar charge si bladestorm -
Turista ( prima mea iubire de la ally ) care m-a uitat dupa ce mi-am schimbat numele
Preputzica shamanul meu preferat carea fugea de manca pamantul cand era low HP si care ma fugarea cand eram low hp.injuraturiile din bg ma faceau sa rad incat nu puteam sa ma concentrez.
Ianculetsgo,Diaboliqq si Devilish : cei 3 care au speriat estul. Iancu era nebunul, Diaboliqq era alcoolistul si Devilish era copilul. Cu ei 3 mi-am inceput ascensiunea proprie la hoarda
Kyrax sau Argentcumera + cei 3 de sus care au spus ca nu se vor muta niciodata la ally si pana la urma tot au facut-o.Doar Diaboliqq si Devilish au ramas fideli hoardei.respect pt asta.
Donlukyano,omul profesionist la wow dar care a luat bataie de la real life si a trebuit sa se retraga.

Multumiri speciale guildei Classified pentru experienta scurta de PvE oferita.

Probabil mai sunt multi altii dar i-am uitat si nu am timp sa le caut numele si oricum sunt constient ca multi nu mai stau pe forum sau nu au conturi ori s-au lasat.

Acum trecem la partea de forum:
Pms : cel care avea tot timpul ceva de comentat la adresa mea.pana la urma s-a maturizat si a incetat.
Denim si Wipe : adminii secolului pe care ii tachinez si acum si stiu ca ma iubesc -
Rageless omul care mi-a dat 3 warns aiurea
Shockerul care va inchide acest topic in urmatoarea secunda -
Pirinush cel mai corect om de aici.

Pentru toti cei mentionati mai sus va urez Craciun Fericit,va multumesc inca odata pentru tot si ne vedem pe data de 27.12.18 cand voi instala jocul pentru o zi.
Cei care nu au fost mentionati,stati linistiti , nu v-am uitat doar ca nu am timp acum sa fac un ditamai romanul.

Craciun fericit WoW
Craciun fericit Freakz
Craciun fericit Forum.

Made by Abis

P.S.orice greseala gramaticala sau de orice alta natura am o scuza pentru orice. profesorii sunt rugati sa scrie o scrisoare catre casuta postala nr. 65 , cod postal 1702 Belgia



Reputatie aproape moca -

R.I.P Abis

11.05.2014-27.12.2017

4 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Denim

[Netrunner]



Status: Offline
(since 15-03-2024 17:55)
Joined: 18 Feb 2013
Posts: 19356, Topics: 525
Location: Shibuya

Reputation: 43934.7
Votes: 376

Post Posted: 24-12-2018, 00:11:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Te tin eu minte ca mi-ai dat cu minus cand nu-ti place un film si mi-ai stricat feng shui-ul -

Sarbautori fericite!



Retired

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cosmin050895

[Who Cares]



Status: Offline
(since 19-02-2022 21:27)
Joined: 10 Jul 2013
Posts: 656, Topics: 17
Location: Pitesti

Reputation: 365.1
Votes: 27

   
Post Posted: 24-12-2018, 12:22:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sarbatori fericite!

Exorcizare Gets 100.000 Honorable Kills

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
but#pglist
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 05-11-2020 18:35)
Joined: 07 Sep 2012
Posts: 2591, Topics: 133
Location: Trollland

Reputation: -105.1
Votes: 171

 
Post Posted: 24-12-2018, 16:25:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Denim wrote:
Te tin eu minte ca mi-ai dat cu minus cand nu-ti place un film si mi-ai stricat feng shui-ul -

Sarbautori fericite!


cred ca e vb de star wars si frumuseata ta de sith lord -



Reputatie aproape moca -

R.I.P Abis

11.05.2014-27.12.2017

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Wipe
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 08-06-2022 20:34)
Joined: 05 Jul 2012
Posts: 12606, Topics: 645
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 21726.8
Votes: 431

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 24-12-2018, 20:17:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Abis Paradis-dis-dis-dis.


Don't touch this

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pirinush

[Little Pandawan]



Status: Offline
(since 31-12-2018 12:27)
Joined: 23 Sep 2011
Posts: 6481, Topics: 263
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 2731.3
Votes: 190

       
Post Posted: 27-12-2018, 23:38:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sarbatori fericite -



Fixes will be live only after a server restart !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Watcher

[W]



Status: Offline
(since 20-02-2021 21:05)
Joined: 26 Feb 2013
Posts: 153, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: 28.6
Votes: 50

Post Posted: 03-01-2019, 19:19:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

M-a lăsat surprins cu un zâmbet placut care s-a diminuat pe măsură ce citeam frustrările tale fără rost, având în vedere tema postului dat. (Fail)
Fără hateri ar fi totul prea monoton, mulțumim pentru că încă existati, paște fericit și la mulți ani.

Wipe să imi lași și mie te rog pe pm numărul lui shadow, sau ceva să dau de el te rog -))

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
marshlolz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-11-2020 16:25)
Joined: 03 May 2014
Posts: 58, Topics: 5
Location: United Kingdom

Reputation: 152.9
Votes: 3

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 04-01-2019, 20:34:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Watcher wrote:
M-a lãsat surprins cu un zâmbet placut care s-a diminuat pe mãsurã ce citeam frustrãrile tale fãrã rost, având în vedere tema postului dat. (Fail)
Fãrã hateri ar fi totul prea monoton, mulțumim pentru cã încã existati, paște fericit și la mulți ani.

Wipe sã imi lași și mie te rog pe pm numãrul lui shadow, sau ceva sã dau de el te rog -))


Tu nu jucai pe blizz ma? Iar te-ai intors aici?



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Wipe
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 08-06-2022 20:34)
Joined: 05 Jul 2012
Posts: 12606, Topics: 645
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 21726.8
Votes: 431

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 06-01-2019, 18:52:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Watcher wrote:
Wipe sã imi lași și mie te rog pe pm numãrul lui shadow, sau ceva sã dau de el te rog -))

Nimeni nu poate da de el... E in metastaza.



Don't touch this

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
shielddmg

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-01-2023 21:18)
Joined: 11 Jul 2012
Posts: 487, Topics: 50
Location: apt-get cultura

Reputation: 566.6
Votes: 15

   
Post Posted: 06-01-2019, 22:03:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cu ceva intarziere @Abis . Sarbatori Fericite!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
but#pglist
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 05-11-2020 18:35)
Joined: 07 Sep 2012
Posts: 2591, Topics: 133
Location: Trollland

Reputation: -105.1
Votes: 171

 
Post Posted: 09-01-2019, 16:14:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Watcher wrote:
M-a lãsat surprins cu un zâmbet placut care s-a diminuat pe mãsurã ce citeam frustrãrile tale fãrã rost, având în vedere tema postului dat. (Fail)
Fãrã hateri ar fi totul prea monoton, mulțumim pentru cã încã existati, paște fericit și la mulți ani.

Wipe sã imi lași și mie te rog pe pm numãrul lui shadow, sau ceva sã dau de el te rog -))


ti-ai dori sa fiu eu haterul tau .ai destui stai linistit

singurul lucru pe care pot sa ti-l reprosez este ca te tot mutai sau iti tot schimbai clasa numai sa fii in top. in rest esti de al meu

@shielddmg : niciodata nu e tarziu man



Reputatie aproape moca -

R.I.P Abis

11.05.2014-27.12.2017

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Watcher

[W]



Status: Offline
(since 20-02-2021 21:05)
Joined: 26 Feb 2013
Posts: 153, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: 28.6
Votes: 50

Post Posted: 10-01-2019, 23:03:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

but#pglist wrote:
Watcher wrote:
M-a lãsat surprins cu un zâmbet placut care s-a diminuat pe mãsurã ce citeam frustrãrile tale fãrã rost, având în vedere tema postului dat. (Fail)
Fãrã hateri ar fi totul prea monoton, mulțumim pentru cã încã existati, paște fericit și la mulți ani.

Wipe sã imi lași și mie te rog pe pm numãrul lui shadow, sau ceva sã dau de el te rog -))


ti-ai dori sa fiu eu haterul tau .ai destui stai linistit

singurul lucru pe care pot sa ti-l reprosez este ca te tot mutai sau iti tot schimbai clasa numai sa fii in top. in rest esti de al meu

@shielddmg : niciodata nu e tarziu man


Nu mi-am schimbat clasa niciodatã, decat pe legion (acum joc demon hunter) și mutatul era din plictisealã, nu m-am mutat niciodatã singur mereu mutam guilda cu mine (și toți care erau în ea, bine aproape toți) -)

@Marshlolz - nu am jucat niciodatã pe blizz -
@Wipe - Amin -))))

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 20-04-2024, 00:14:53
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x