User
Pass
2FA
 
 

Zapotrzebowanie na klasy, OP postacie

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1221
Miedwiediew

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-07-2019 18:54)
Joined: 21 Oct 2016
Posts: 5, Topics: 3
Location: Poland

Reputation: 0.2

Post Posted: 03-01-2019, 19:40:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Witam, w³a¶nie postanowi³em zacz±æ swoj± przygodê na dodatku Legion, st±d te¿ mam kilka pytañ:

- Czy s± jakie¶ postacie, które odstaj± od reszty i s± po prostu OP?
- Jak wygl±da sprawa z zapotrzebowaniem na tanków i heali? S± bardzo potrzebni, czy te¿ niekoniecznie? (Je¶li tak to jacy)
- Kim najlepiej zacz±æ z przysz³ym zamiarem raidowania?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kwaczus

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-10-2022 12:27)
Joined: 03 Jan 2017
Posts: 44, Topics: 7
Location: "Too far away"

Reputation: 60.5

 
Post Posted: 03-01-2019, 22:32:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

W tym patchu głównie w DPS przoduje Sub Rogal. Od reszty użytkowników czy czytając artykuły gdzieś w necie dowiedziałem się że Shadow Priest i Destro Warlock też robią potężny rozpiernicz w szeregach wroga.
Zapotrzebowanie na tanków i heal? Duże, mało dobrych tanków i heali się ogłasza, jak już są to zaklepani przez gildie czy zamknięte grupki tak sądzę bynajmniej. Na RDF jest duży deficyt. Myślę że guardian dudu i jak zwykle paladyn są tutaj najmilej widziani. Ja osobiście najchętniej współpracuje z dobrym DH tankiem, druidami oraz jeśli chodzi o heal to znowu druid następnie shaman oraz paladyn.
Z przyszłym zamiarem raidowania graj czymś czym zrobisz wrażenie, czymś czym potrafisz znakomicie grać. Jeżeli wybierzesz coś bardziej z dołu "rankingu" ale będziesz grał tym dobrze to i tak znajdziesz swoje miejsce w szeregu.

Jeżeli masz więcej pytań, pisz odpowiedź, ja bądź ktoś inny na pewno zaspokoi ciekawość.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Miedwiediew

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-07-2019 18:54)
Joined: 21 Oct 2016
Posts: 5, Topics: 3
Location: Poland

Reputation: 0.2

Post Posted: 03-01-2019, 22:44:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Kwaczus wrote:
W tym patchu głównie w DPS przoduje Sub Rogal. Od reszty użytkowników czy czytając artykuły gdzieś w necie dowiedziałem się że Shadow Priest i Destro Warlock też robią potężny rozpiernicz w szeregach wroga.
Zapotrzebowanie na tanków i heal? Duże, mało dobrych tanków i heali się ogłasza, jak już są to zaklepani przez gildie czy zamknięte grupki tak sądzę bynajmniej. Na RDF jest duży deficyt. Myślę że guardian dudu i jak zwykle paladyn są tutaj najmilej widziani. Ja osobiście najchętniej współpracuje z dobrym DH tankiem, druidami oraz jeśli chodzi o heal to znowu druid następnie shaman oraz paladyn.
Z przyszłym zamiarem raidowania graj czymś czym zrobisz wrażenie, czymś czym potrafisz znakomicie grać. Jeżeli wybierzesz coś bardziej z dołu "rankingu" ale będziesz grał tym dobrze to i tak znajdziesz swoje miejsce w szeregu.

Jeżeli masz więcej pytań, pisz odpowiedź, ja bądź ktoś inny na pewno zaspokoi ciekawość.


Rogue Assa czy Sub? Bo na kilku stronach co przeglądałem to podobno Assa jest dobry. Co prawda na Atlantissie spędziłem bardzo dużo czasu tankując jako palek, więc palka sobie odpuszczę. Jak wygląda Alliance i Horda? Bo zawsze grałem tylko w Hordzie, i nie wiem czy nie spróbować czegoś nowego. I tak poza tym Fury Warek robi robotę?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kwaczus

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-10-2022 12:27)
Joined: 03 Jan 2017
Posts: 44, Topics: 7
Location: "Too far away"

Reputation: 60.5

 
Post Posted: 06-01-2019, 00:41:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Miedwiediew wrote:
Rogue Assa czy Sub? Bo na kilku stronach co przeglądałem to podobno Assa jest dobry. Co prawda na Atlantissie spędziłem bardzo dużo czasu tankując jako palek, więc palka sobie odpuszczę. Jak wygląda Alliance i Horda? Bo zawsze grałem tylko w Hordzie, i nie wiem czy nie spróbować czegoś nowego. I tak poza tym Fury Warek robi robotę?


Prawda zarówno Assa jak i Sub są dobzi, jednak Sub ma więcej dps'a. Czy niebiescy czy czerwoni, dużej różnicy nie ma, większość graczy ma postacie i tu i tu, po prostu są standardowe różnice jeśli chodzi o stałych fanów danej strony. Fury warek? Jak możemy przeczytać tutaj: https://worldofwarcraft.com/en-us/news/20812012/world-of-warcraft-7-2-5-patch-notes
Dostał niewielkiego buffa, jednakże Arms go wygryzie.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Xylofed

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-05-2019 20:46)
Joined: 05 Jan 2019
Posts: 4, Topics: 2
Location: Poland

Reputation: 0.1

Post Posted: 06-01-2019, 01:03:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pomo¿e mi siê kto¶ skontaktowaæ z graczem Werdon? Z gildii Entropia? Proszê o pomoc

 
Staff message (Denim):
 
Careful with off-topic in the future.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kwaczus

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-10-2022 12:27)
Joined: 03 Jan 2017
Posts: 44, Topics: 7
Location: "Too far away"

Reputation: 60.5

 
Post Posted: 06-01-2019, 02:13:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Xylofed wrote:
Pomoże mi się ktoś skontaktować z graczem Werdon? Z gildii Entropia? Proszę o pomoc

Raczej nie w temacie kolego, stwórz nowy temat lub poszukaj go o własnych siłach. W prawym górnym rogu masz ikonkę lupy, to wyszukiwarka, ewentualnie mogę Ci pomóc dając tego linka https://armory.wow-freakz.com/character/felsong/werdon

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Xylofed

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-05-2019 20:46)
Joined: 05 Jan 2019
Posts: 4, Topics: 2
Location: Poland

Reputation: 0.1

Post Posted: 06-01-2019, 11:15:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

No wiem przepraszam ale w nowym temacie nikt nie odpisuje :/
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 29-03-2024, 14:09:34
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x