User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie Akee,Ciprian909,Supreme si Ionut

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message821
TropicaNZH.

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-08-2019 15:46)
Joined: 08 Jan 2019
Posts: 9, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 0.3

Post Posted: 08-01-2019, 22:43:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

- Nick :am meu TropicaNZH al vinovatilor Ciprian909,Supreme,Ionut,si inca unu Akee sau ceva de genu
- IP (amx_showip in consola) : nu stiu ce treb aici
- Motiv : jignesc si sunt incompetenti
- Durata:vreo 10 min cam asa
Dovada:
https://imgur.com/a/gNSH0Ha
https://imgur.com/a/elRtjS5
https://imgur.com/a/L5EXuHi
https://imgur.com/a/6S22hJh
https://imgur.com/a/0dXDO8i
https://imgur.com/a/jNjznPY

O explicatie pe scurt erau 2-3 player pe rampa la mapa zm_foda si ?Ionut intr-o gaura eu atacam la cei de la rampa si aveam clasa de zm la care daca apesi click dreapta da cu foc si atacam la aia de pe rampa si dadeam cu click dreapta la Ionut.
Moment in care Ionut mi-a dat kick toata tarasenia asta a evoluat in jigniri pt ca eu i-am zis ca este un admin incompetent se poate observa in dovezi.Multumesc si sper sa fie avertizati sau chiar remove deoare sunt foarte dezorientati ca admini seara buna.
P.S:ma astept sa vina sa se apere intre ei cu motive stupide asa ca va astept

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Supreme21

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-07-2022 04:04)
Joined: 16 Dec 2018
Posts: 95, Topics: 1
Location: Iasi

Reputation: 10.9
Votes: 2

Post Posted: 08-01-2019, 22:54:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu cu ce sunt vinovat,ma rog?...ai noroc ca nu am dovezi ci doar martori cum ca foloseai 4madanes iar apoi ti a dat kick parca ionut si dupa ai inceput sa jignesti ca nu suntem in stare ca admini si nu stiu ce l mai injurai tu pe akee si ciprian...iar dupa ti ai luat gag....Asa ca nu spune numai partea ta..Peace:)
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ionut-_-

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-08-2019 11:09)
Joined: 07 Jan 2019
Posts: 17, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 0.6

Post Posted: 08-01-2019, 22:55:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ok, in primul rand, nu ai clasa aia cu ''foc'' ai lvl 10, pe langa asta ti-am zis.. zm ataca sau slay.. ai venit ai dat un click si ai fugit si ma campai sus... ti-am dat kick pentru ca ai dat atunci 4-5 madness intr-o runda pe akee... noi nu te-am jignit, tu ai facut toti adminii incompetenti, si pe mine ( ionut) si supreme....


Life is just something for us to acknowledge because reality is nothing but humanity's excuse.
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TropicaNZH.

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-08-2019 15:46)
Joined: 08 Jan 2019
Posts: 9, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 0.3

Post Posted: 08-01-2019, 22:58:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ionut-_- wrote:
ok, in primul rand, nu ai clasa aia cu ''foc'' ai lvl 10, pe langa asta ti-am zis.. zm ataca sau slay.. ai venit ai dat un click si ai fugit si ma campai sus... ti-am dat kick pentru ca ai dat atunci 4-5 madness intr-o runda pe akee... noi nu te-am jignit, tu ai facut toti adminii incompetenti, si pe mine ( ionut) si supreme....

eu cred ca nu realizezi ce iti spun esti incompetent ca admin ai zis ca mi-at dat slay ca nu atacam si supreme si ceilalti ma jigneau si iti tineau partera e clar se vede in dovezi
P.S:gagul a fost pt ca v-am facut incompetenti nu ca va injuram ca nu v-am zis de morti sau restu


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ionut-_-

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-08-2019 11:09)
Joined: 07 Jan 2019
Posts: 17, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 0.6

Post Posted: 08-01-2019, 23:04:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu conteaza de ce zici, e o jignire, plus nu nu mai pe mine mai jignit si pe alti admini.


Life is just something for us to acknowledge because reality is nothing but humanity's excuse.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TropicaNZH.

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-08-2019 15:46)
Joined: 08 Jan 2019
Posts: 9, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 0.3

Post Posted: 08-01-2019, 23:06:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ionut-_- wrote:
nu conteaza de ce zici, e o jignire, plus nu nu mai pe mine mai jignit si pe alti admini.

daca am jignit si pe alti admini roagai frumos sa se conformeze
+ca atunci cand m-a injurat akee nu i-ati dat gag sub nicio forma

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Supreme21

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-07-2022 04:04)
Joined: 16 Dec 2018
Posts: 95, Topics: 1
Location: Iasi

Reputation: 10.9
Votes: 2

Post Posted: 08-01-2019, 23:11:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1)Eu nu te am jignit daca te am jignit te rog frumos sa faci ceva o poza cum ca te am facut prost,etc .2)eu nu ti am dat gag ionut ti l a dat pentru ca ne ai facut incompetenti si l ai injurat pe akee dar dupa ti l am scos eu dupa 1 minut sa ai dreptul la vorba si dupaia spus ca ne vedem pe forum ..

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Fritty

[Mentally Unstable]



Status: Offline
(since 17-12-2020 04:33)
Joined: 03 Mar 2018
Posts: 233, Topics: 13
Location: Doar in privat daca merita ;)

Reputation: 602
Votes: 101

 
Post Posted: 09-01-2019, 02:51:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Doamnelor, pentru mine situatia este destul de clara. In aceasta situatie fiecare are varianta lui si fiecare isi apara propiile interese.
Ceea ce nu intelegeti voi sau ceea ce refuzati sa intelegeti este ca Supreme si Ionut abeea au intrat in staff ca si helperi prin campania de admini. In aceasta campanie de admini se recruteaza diverse persoane pentru a le testa capacitatile in functia respectiva. Daca sunt apti si isi fac bine treaba raman in functia respectiva si vor avansa in grad odata cu trercere timpului si dobandirea unei anumite experiente.
Aceste persoane inca nu beneficiaza de experienta necesara pentru a fi capabili sa rezolve orice tip de problema. Spre exemlu (fara suparare) in aceasta seara Supreme imi cerea sfaturi despre cum sa abordeze situatia in care playerii ii cer sa schimbe mapa. Lucru care nu este o rusine sau o dovada de incompetenta. Exact cum am spus aceste persoane nu sunt pregatite pentru rezolvarea acestor dispute la mai putin de 24 de ore dupa ce au luat gradul.
In situatia data noi nu putem sa luam in calcul decat dovezile care ne sunt aduse (ss-urile) deoarece in cuvinte nu putem avea incredere pentru ca prietenii intre playeri si admini sunt destul de frecvente si e normal ca unii sa se apere pe altii iar noi luam in considerare doar dovezile, lucrurile clare.
Pe viitor ca si sfat in momentul in care esti admin indiferent ce grad ai si vrei sa sanctionezi un player pentru incalcarea regulamentului sau conduita necorespunzatoare trebuie mereu sa ai niste dovezi pentru ca niciodata nu se stie ce player se trezeste sa-ti faca reclamatie iar tu neavand dovezi ramai cu degetul in gura... In cazul contrar ai dovezile, i-ai dat peste nas cu ele si gata, TC.
Eu acum doar mi-am expus propria parere privind situatia actuala. Decizia finala urmeaza sa o ia o persoana mult mai inalta in grad. Si v-as ruga ca pana atunci sa nu mai postati decat daca aveti dovezi care pot demonstra ceva altfel nu faceti decat sa va inrautatiti situatia.





2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 28-03-2024, 19:49:55
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x