User
Pass
2FA
 
 

[REZOLVAT] Reclamatie Fearless

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Unban requests/Complaints
Author Message1098
anu8is11

[^PoWeR-anu8is^]



Status: Offline
(since 04-12-2022 20:06)
Joined: 11 Feb 2018
Posts: 189, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 29.1
Votes: 9

 
Post Posted: 08-02-2019, 16:29:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele tau: anu8is
Numele adminului reclamat: Fearless
Harta, ora si data faptei reclamate: fy_snow,16:18
Motivul / Regula incalcata:A dat ban unui jucator fara demo fara nimic, mi a dat ban de doua ori si mie si m a si jignit.
Dovada, un screenshot sau un fragment din consola:
https://imgur.com/a/ZiAuDhE



...anu8is-war3.freakz.ro-GeneraL...



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tw

[Gunner]



Status: Offline
(since 02-09-2019 18:56)
Joined: 26 Aug 2009
Posts: 903, Topics: 31
Location: Romania

Reputation: 341.7
Votes: 6

Post Posted: 08-02-2019, 16:41:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

anu8is11 wrote:
Numele tau: anu8is
Numele adminului reclamat: Fearless
Harta, ora si data faptei reclamate: fy_snow,16:18
Motivul / Regula incalcata:A dat ban unui jucator fara demo fara nimic, mi a dat ban de doua ori si mie si m a si jignit.
Dovada, un screenshot sau un fragment din consola:
https://imgur.com/a/ZiAuDhE


1.Nu esti owner sa ma tragi pe mn la raspundere daca am sau nu demo.
2.Te plangi de jigniri?,tu faci asta zilnic si pe chat si pe admin chat!
3.N-ai cum sa stai 5 minute cu demo pe un jucator cu AIM ,esti chiar RETARD!.
4.Ti-am dat 30 min ban sa te calmezi oricum stateai spectator si doar incitai la cearta
5.Cum am zis si ownerilor de la bun inceput,daca vor sa creasca serverul macar la 50% din ce era acum 5-6 ani ar trebuie sa faca curatenie in lista cu admini.
Domnul Anubis este om de maxim Slot pe serverul asta!,chiar nu inteleg cum de ai ajuns sa ai rang de General!,tu nu intelegi nici macar jocul,ce sa mai vb de Creier,iti lipseste cu desavarsire!.
Si ca sa fiu bine inteles,vreau doar sa ajut si sa reusim sa readucem serverul la rangul care era o dinioara!.
Eu cu admini gen Anubius nu pot lucra. Ori imi retrageti mie privilegiile ,ori lui!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
anu8is11

[^PoWeR-anu8is^]



Status: Offline
(since 04-12-2022 20:06)
Joined: 11 Feb 2018
Posts: 189, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 29.1
Votes: 9

 
Post Posted: 08-02-2019, 17:03:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nu te am tras la raspundere am pus doar o intrebare in legatura cu demo-ul.
2.Poate fac poate nu pune dovezi si cred ca fac cu cine imi permit nu cu toti da?
3.Nu am stat 5 minute nici nu am apucat sa ma pun spec si deja i ai dat ***
4.In primul rand nu folosesti comenzi pe admini,eu am folosit pe prietenii care imi permiteau ca foloseau si ei pe mine si am fost sanctionat.-Si eu nu ti am permis sa folosesti comenzi pe mn.Si nu cred ca incitam cearta se vede in dovezi ca eu nu am zis nimic.
5.Curatenie da,dar incepand cu tine care nu respecti regulile.Spui ca sunt de maxim slot? nu cred ca am dat eu ban fara demo sau mai vazut vreodata ca nu stiu comenzile sau ceva? Nu intelegi cum am ajuns la rang-ul de General tu ai vazut cate ore am eu? sau codati? A existat o zi in care sa nu ma vezi on pe sv/forum?
Nu inteleg jocul ? Cred ca tu nu il intelegi amice, imi lipseste creierul ? tu cred ca nu ai creier ca injuri lumea si dai ban doar ca ti am pus o simpla intrebare.
''Eu cu admini gen anu8is nu pot lucra. Ori imi retrageti mie privilegiile ,ori lui!''-Preferabil tie. (PS. Mi ai gresit numele/Eu ti am pus numele corect).



...anu8is-war3.freakz.ro-GeneraL...



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
luci.freakz

[Maniac]



Status: Offline
(since 15-07-2019 14:30)
Joined: 16 Jun 2015
Posts: 1375, Topics: 77
Location: Romania

Reputation: 2.4
Votes: 34

Post Posted: 08-02-2019, 17:04:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Anubis nu te pui cu el cel mai simplu vedeai daca il posteaza pe forum daca nu anuntai un owner si il sancționa
2 fear in primul rand daca dai ban asa cum a zis anubis nu poti aduce sv la normal eu unu cand iau ban pe un sv nu stau sa fac o sutã de conturi pe forum-uri.. si prefer sã dau delete la sv si gata. Dacã ai demo pune-l si la lista.
3 daca il înjuri pe anubis si dupã ii dai ban sa se calmeze e clar ca tu trebuie sa te calmezi
4 tinand ca el are grad mai mare il are pe un motiv daca zici ca el nu merita general înseamnã cã cine l a dat e ãla care nu stie dar eu nu cred asta .
Pe sv asta se ia pe motiv cãminul
Gradul mai mare poate cere explicații sau chiar si aia mai mici daca li se pare ceva ciudat sa se lãmureascã.
Puteai spune pur si simplu nu am vrut sa fac demo sau am fãcut demo si gata fara cearta fara nimic.
Un demo poate dura si 10 min nu conteaza timpu mai puțin la speed trebuie sã ai minim 3 faze clare de cod sa il poti bana.

Edit am vazut ca l ai pus la lista .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tw

[Gunner]



Status: Offline
(since 02-09-2019 18:56)
Joined: 26 Aug 2009
Posts: 903, Topics: 31
Location: Romania

Reputation: 341.7
Votes: 6

Post Posted: 08-02-2019, 17:12:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Faci demo 10 minute cand are wall/aim la buton ,il scoate o perioada si il baga iar!,dar cand da 3 headuri in 3 secunde si-i sare tinta ce-i asa dificil ma? de stai 5 minute spectator sa-l prinzi?
Cum ziceam mi-am pierdut timpul cu voi ,reintorcandu-ma pe server!,voi l-ati dus in cap!



1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
anu8is11

[^PoWeR-anu8is^]



Status: Offline
(since 04-12-2022 20:06)
Joined: 11 Feb 2018
Posts: 189, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 29.1
Votes: 9

 
Post Posted: 08-02-2019, 17:19:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum poti minti asa ? nu a dat 3 headuri in 3 secunde a dat 2 hs. si un kill normal si mi se pare ca 1 era afk. Si tu de unde stiai ca ii sare tinta parca jucai nu erai mort sau spec atunci. Si lucian nu e ala banatul pe care l a banat fara motiv. Ala pe care la pus in lista e altul.


...anu8is-war3.freakz.ro-GeneraL...



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tw

[Gunner]



Status: Offline
(since 02-09-2019 18:56)
Joined: 26 Aug 2009
Posts: 903, Topics: 31
Location: Romania

Reputation: 341.7
Votes: 6

Post Posted: 08-02-2019, 17:24:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

anu8is11 wrote:
Cum poti minti asa ? nu a dat 3 headuri in 3 secunde a dat 2 hs. si un kill normal si mi se pare ca 1 era afk. Si tu de unde stiai ca ii sare tinta parca jucai nu erai mort sau spec atunci. Si lucian nu e ala banatul pe care l a banat fara motiv. Ala pe care la pus in lista e altul.

Astep sa inchida un owner topicul asta,tu esti prea prost pentru secolul asta!
DEAD* Fearless : vot ceva?

anu8is : manele ocupa te]
Manele Manele : nu
sibiu killed anu8is with m4a1
*DEAD* anu8is : de ce?
sibiu killed Fearless with m4a1
** war3.freakz.ro ** Folositi un limbaj decent, in caz contrar veti primi gag/ban!
*** CosminOcB killed Merced with a headshot from m4a1 ***
Manele Manele : ca tu esti mai nare in grad asa ca hai misca
sibiu killed Fearless with m4a1
sibiu killed Merced with m4a1
Manele Manele : mare*
sibiu killed anu8is with m4a1
*DEAD* anu8is : da fa si tu ceva numai eu?
Owneri war3.freakz.ro | Classic Server - Since 2006 - Mastermind, Dire, Phoenix, veritas
CosminOcB killed Fearless with m4a1
** war3.freakz.ro ** Folositi comanda amx_page mesaj in consola daca aveti de
reclamat un codat!
sibiu killed anu8is with m4a1
Manele Manele : am facut astazi stai linistit
sibiu killed Merced with m4a1
Merced : eu nu inteleg cum am tras 20 de gloante si nu l-am atins
CosminOcB killed Fearless with m4a1
Manele Manele : n-ai fost tu pe sv
Manele Manele killed Merced with m4a1
sibiu killed anu8is with m4a1
anu8is : eu nu dau
sibiu killed Merced with grenade
*** Fearless killed sibiu with a headshot from ak47 *

anu8is : manele vezi ca ai gura plina
http://www.facebook.com/war3freakzro
RUANEL killed Manele Manele with m4a1
sibiu killed pntr with m4a1
*** CosminOcB killed sibiu with a headshot from ak47 ***
Merced killed anu8is with m4a1
** war3.freakz.ro ** Va invitam sa dati un like paginii noastre de Facebook!
*DEAD* CosminOcB : mars ma

anu8is : merced*
Merced : t?
Merced killed RUANEL with m4a1
Iliuta connected
Iliuta is joining the Terrorist force
*** Merced killed sibiu with a headshot from m4a1 ***
Merced killed RUANEL with m4a1
*** anu8is killed Merced with a headshot from m4a1 ***
pntr killed anu8is with m4a1
*** CosminOcB killed Iliuta with a headshot from m4a1 ***
PTB: Transfer pe Manele Manele la CTs
*DEAD* Manele Manele : vezi sa nu ai ceva tu in gura
Manele Manele killed sibiu with p90
** war3.freakz.ro ** Va asteptam pe grupul nostru de Facebook! http://www.facebook.com/groups/war3.freakz.ro
CosminOcB killed RUANEL with m4a1
*DEAD* anu8is : vezi ca ai gura plina
Merced killed anu8is with m4a1
RUANEL dropped
RUANEL has left the game
*** Manele Manele killed Iliuta with a headshot from m4a1 ***
Iliuta dropped
Iliuta has left the game
Manele Manele dropped
Manele Manele has left the game
*** Merced killed sibiu with a headshot from mp5navy ***

o consola sa se vada aroganta ,prostia si limbajul tau !



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
anu8is11

[^PoWeR-anu8is^]



Status: Offline
(since 04-12-2022 20:06)
Joined: 11 Feb 2018
Posts: 189, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 29.1
Votes: 9

 
Post Posted: 08-02-2019, 17:31:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Adevarat se vede cum injur si cat sunt de arogant nu? Hai sa vedem ce zice un owner de situatie si sa nu mai facem pomelnic aici.


...anu8is-war3.freakz.ro-GeneraL...



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SisoKo.

[Gratis rank-ul !]



Status: Offline
(since 08-10-2022 08:06)
Joined: 14 Jul 2015
Posts: 1441, Topics: 138
Location: Romania

Reputation: 281.8
Votes: 131

   
Post Posted: 08-02-2019, 21:05:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sa clarificam situatia putin.Tw n-ai voie sa folosesti comenzi pe un alt admin, mai ales pe unul cu grad mai mare,iar tu anu8is , daca a dat ban si nu a facut demo nu e treaba ta,daca cel banat ii va face reclamatie si nu va avea o dovada pentru acel ban o sa primeasca remove,nu il tragi tu la raspundere.Iar manele,tu avand gradul mai mic ca anu8is puteai sa dai un vot ca nu iti cadeau mainile,nu te punea sa bati la baros.
Tw ai un advertisment pentru banarea unui coleg admin si pentru limbajul folosit,stiu ca esti vechi,te cunosc dar nu asa se face,daca anu8is o sa greseasca si arata ca nu merita admin i se va scoate accesul.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by SisoKo., 08 February 2019 19:09



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Unban requests/Complaints  


The time now is 19-04-2024, 11:40:06
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x