User
Pass
2FA
 
 

[Model] Cerere Helper

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message3035
1Shoot

[ZEU]



Status: Offline
(since 15-09-2020 12:04)
Joined: 18 Dec 2016
Posts: 342, Topics: 36
Location: Bucuresti

Reputation: 102.2
Votes: 4

   
Post Posted: 12-03-2019, 00:24:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Saptamana aceasta cautam 2 Helperi activi!

Model Cerere Helper:

Nick:
Varsta:
Nume real:
Ore jucate:
De cand joci pe server?:
O scurta prezentare despre tine (minim 50 de cuvinte):
De ce vrei functia de Helper?:
Ai citit Regulamentul Helperilor?:
Alte precizari:

ATENTIE!
- Trebuie sa aveti minim 10 Ore Jucate!
- Daca nu faceti raportul saptamanal de ore/rapoarte veti fi scosi din functie!

Succes tuturor!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
TeodoraIP

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-03-2019 15:44)
Joined: 09 Mar 2019
Posts: 2, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 0.1

Post Posted: 12-03-2019, 18:25:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick: TeodoraIP
Varsta: 15 ani
Nume real: Teodora
Ore jucate: 10
De cand joci pe server?: de 2 saptamani
O scurta prezentare despre tine (minim 50 de cuvinte): Sunt o fata desteapta, frumoasa si ma port frumos cu toti din jur, doar sa nu ma enervezi. -
De ce vrei functia de Helper?: Deoarece m-am hotarat sa ajut server-ul asa cum pot eu.
Ai citit Regulamentul Helperilor?: Da
Alte precizari: Am mai fost helperita si pe alte servere si stiu cu ce se ocupa.. Asa ca nu degeaba vreau sa devin helperita.

Poza cu statusul meu: https://imgur.com/a/3HqSDM1

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
1Shoot

[ZEU]



Status: Offline
(since 15-09-2020 12:04)
Joined: 18 Dec 2016
Posts: 342, Topics: 36
Location: Bucuresti

Reputation: 102.2
Votes: 4

   
Post Posted: 13-03-2019, 20:01:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Acceptat pentru teste.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Madalin.Stefan.Boss

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-04-2019 14:39)
Joined: 15 Mar 2019
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 0

Post Posted: 16-03-2019, 11:19:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick: MadalinStefan
Varsta: Am o varsta frumoasa de 13 ani.
Nume real: Cristache Madalin Stefan
Ore jucate: 18 ore.
De cand joci pe server?: Joc de 1 saptamana pe acest server si imi place foarte mult.
O scurta prezentare despre tine (minim 50 de cuvinte): Ma numesc Madalin si am 13 ani . Pot spune ca sunt un baiat curios si inteligent , deoarece dau dovada de multe ori de inteligenta si cei 7 ani de acasa , dupa limbaj si actiuni . Am un foarte mare respect fata de oamenii care merita , imi place sa respect si sa fiu respectat , sunt dornic mereu de prietenie si comunicare . Imi place sa nu gresesc , si invat mai mult din greselile celor din jur , decat pe ale mele . Consider ca sunt diferit de toti oamenii , atit in viata reala cat si in cea virtuala . Acum cred ca va întrebati de ce am scris în propozitia de mai inainte ca sunt diferit în lumea virtuala , pai , raspunsul e ca am citit foarte multe aplicatii care au luat reject datorita faptului ca au copiat si aveau la '' scurta descriere '' un roman intreg , de aceea eu incerc sa ocolesc acest lucru .
De ce vrei functia de Helper?: Deoarece m-am hotarat sa ajut server-ul asa cum pot eu.
Ai citit Regulamentul Helperilor?: Desigur.
Alte precizari: Multumesc pentru timpul acordat.



Last edited by Madalin.Stefan.Boss on 03-04-2019, 16:08:28; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Octavian3

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-03-2019 13:31)
Joined: 17 Mar 2019
Posts: 3, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 0.1

Post Posted: 17-03-2019, 19:22:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick: Octavian
Varsta: 14
Nume real: Caldura Octavian
Ore jucate: 12,33 ore
De cand joci pe server?:de o saptamana jumate.
O scurta prezentare despre tine (minim 50 de cuvinte): Salut, ma numesc Octavian si am varsta de 14 ani. Sunt un baiat cu capul pe umeri, foarte bine educat si calculat, pot spune ca sunt putin laudaros dar imi place acest lucru. Nu tin cont de ce spun ceilalti despre mine, sunt o fire calma dar daca ma enervez nu sunt chiar foarte placut, mai sunt si foarte perfectionist imi place sa fie totul perfect daca nu e asa sunt putin stresat si ma deranjeaza acest lucru. Imi place sa invat si sa imi fac prieteni noi.Nu sunt deloc arogant cu persoanele inferioare mie si cred ca este un mare plus.
De ce vrei functia de Helper?:Imi doresc sa ma alatur Staff-ului deoarece imi doresc o functie importanta pe server si sa fac o impresie bune indiferent pe ce server joc.
Ai citit Regulamentul Helperilor?:Desigur.
Alte precizari:Multumesc pentru timpul acordat.



Last edited by Octavian3 on 18-03-2019, 13:53:09; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Braken

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-03-2019 08:55)
Joined: 18 Mar 2019
Posts: 1, Topics: None
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 0

 
Post Posted: 18-03-2019, 09:37:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick: braken
Varsta: 17 ani.
Nume real: Balog Robert.
Ore jucate: 19.
De cand joci pe server?: De aproximativ 10 zile.
O scurta prezentare despre tine (minim 50 de cuvinte): Sunt o persoana cu cei 7 ani de acasa, cu capul pe umeri, responsabil, eu consider ca am un comportament exemplar, sunt putin modest,nu imi plac persoanele arogante si laudaroase. In timpul liber joc fotbal, ies cu prietenii la bere. Imi place foarte mult sa muncesc pentru a castiga ceva si nu ma dau batut niciodata. Imi place sa imi fac prieteni noi si eu consider ca daca as intra in aceasta factiune ar fii o buna oportunitate sa imi fac cativa prieteni noi. Eu daca muncesc pentru ceva imi dau toata silinta sa reusesc acel lucru. Acesta sunt eu, sper sa nu fiu criticat pentru ceea ce sunt. Sper sa ne cunoastem mai bine, mult succes in continuare, faceti o treaba minunata.
De ce vrei functia de Helper?: Deoarece cred ca sunt perfect pentru aceasta functie, serverul are nevoie de helperi seriosi.
Ai citit Regulamentul Helperilor?: Sigur.
Alte precizari: -



Last edited by Braken on 18-03-2019, 09:47:21; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Blu3Flam3X

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-06-2019 11:19)
Joined: 13 Mar 2019
Posts: 9, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 0.3

Post Posted: 18-03-2019, 23:29:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick: Blu3Flam3X
Varsta: 18
Nume real: Musat daniel
Ore jucate: 13.92
De cand joci pe server?: 2 saptamani
O scurta prezentare despre tine (minim 50 de cuvinte): Eu sunt un copil care locuieste in Bucuresti imi place sa ma joc fotbal tenis si multe alte jocuri pe afara cu prietenii mei si sa ma joc pe pc samp mai ales pe acest server.Mie imi place sa fac si sport si sunt un copil putin nazdravan dar si ascult.Atat am avut de zis.
De ce vrei functia de Helper?: Pentru a va ajuta pe voi si pentru a ajuta playerii care sunt la inceput.

Ai citit Regulamentul Helperilor?: da
Alte precizari: Nu am alte precizari

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sasui5

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-08-2019 20:56)
Joined: 18 Mar 2019
Posts: 5, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 0.2

Post Posted: 19-03-2019, 00:01:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick: sasui5
Varsta: 16
Nume real: Karli Sasu
Ore jucate: Peste 10
De cand joci pe server?: o saptamana
O scurta prezentare despre tine (minim 50 de cuvinte): Un baiat destept, finut si la locul lui...Imi place it-ul...Si sa fiu tot mereu cu capul in pc...
De ce vrei functia de Helper?: Functia de helper o doresc pentru a ajuta serverul cat de cat...
Ai citit Regulamentul Helperilor?: Da
Alte precizari: Acest server este destul de ok si se va extinde in cateva luni... cu ajutorul nostru

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sasui5

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-08-2019 20:56)
Joined: 18 Mar 2019
Posts: 5, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 0.2

Post Posted: 22-03-2019, 23:35:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick: sasui5
Varsta: 16
Nume real: Karli Sasu
Ore jucate: peste 20
De cand joci pe server?: o saptamana
O scurta prezentare despre tine (minim 50 de cuvinte): Un baiat destept, finut si la locul lui...Imi place it-ul...Si sa fiu tot mereu cu capul in pc...
De ce vrei functia de Helper?: Functia de helper o doresc pentru a ajuta serverul cat de cat...
Ai citit Regulamentul Helperilor?:freakzrules.
Alte precizari: Acest server este destul de ok si se va extinde in cateva luni... cu ajutorul nostru
Poza cu /stats https://imgur.com/BC4jiQu



Last edited by sasui5 on 01-04-2019, 01:09:22; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Blu3Flam3X

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-06-2019 11:19)
Joined: 13 Mar 2019
Posts: 9, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 0.3

Post Posted: 22-03-2019, 23:44:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick: Blu3Flam3X
Varsta: 18
Nume real: Musat Daniel
Ore jucate: 18.53
De cand joci pe server?: 1 saptamana si 5 zile
O scurta prezentare despre tine (minim 50 de cuvinte): Eu sunt un baiat de 15 ani care locuieste in Bucuresti.Imi place sa ma joc fotbal tenis pititoarea si multe alte jocuri cu prietenii.Imi place sa ma joc si pe PC samp pe acest server minunat.Imi place foarte multe Romana si Franceza.Imi plac foarte mult cursele si politia
De ce vrei functia de Helper?: Pentru a ajuta aceasta comunitate si playerii care sunt la inceput.
Ai citit Regulamentul Helperilor?: Desigur
Alte precizari: Nu am alte precizari.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Octavian3

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-03-2019 13:31)
Joined: 17 Mar 2019
Posts: 3, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 0.1

Post Posted: 23-03-2019, 12:05:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick: Octavian
Varsta: 14
Nume real: Caldura Octavian
Ore jucate: 13,95 ore
De cand joci pe server?:de o saptamana jumate.
O scurta prezentare despre tine (minim 50 de cuvinte): Salut, ma numesc Octavian si am varsta de 14 ani. Sunt un baiat cu capul pe umeri, foarte bine educat si calculat, pot spune ca sunt putin laudaros dar imi place acest lucru. Nu tin cont de ce spun ceilalti despre mine, sunt o fire calma dar daca ma enervez nu sunt chiar foarte placut, mai sunt si foarte perfectionist imi place sa fie totul perfect daca nu e asa sunt putin stresat si ma deranjeaza acest lucru. Imi place sa invat si sa imi fac prieteni noi.Nu sunt deloc arogant cu persoanele inferioare mie si cred ca este un mare plus.
De ce vrei functia de Helper?:Imi doresc sa ma alatur Staff-ului deoarece imi doresc o functie importanta pe server si sa fac o impresie bune indiferent pe ce server joc.
Ai citit Regulamentul Helperilor?:Desigur.
Alte precizari:Multumesc pentru timpul acordat.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
1Shoot

[ZEU]



Status: Offline
(since 15-09-2020 12:04)
Joined: 18 Dec 2016
Posts: 342, Topics: 36
Location: Bucuresti

Reputation: 102.2
Votes: 4

   
Post Posted: 23-03-2019, 15:56:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Acceptati toti pentru teste! Doar unul singur va primi Helper! Succes!


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Jmecheran

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-03-2019 18:30)
Joined: 20 Mar 2019
Posts: 3, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 0.1

Post Posted: 23-03-2019, 19:13:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick: Shadow
Varsta:15
Nume real: Caldura Catalin Marian
Ore jucate: 9
De cand joci pe server?: de 2 luni
O scurta prezentare despre tine (minim 50 de cuvinte): Ma numesc Catalin, am varsta de 14 ani si sunt din Ploiesti. Sunt un baiat sincer, calm, perseverent, amabil, respectuos, cu cei 7 ani de acasa. Imi place sa imi fac pe zi ce trece cati mai multi prieteni si sa am subiecte cat mai interesante de discutat. Nici o data nu m-am dat batut, nu m-am lasat si mi-am dus treaba la bun sfarsit.

De ce vrei functia de Helper?: Eu as dori functia de helper ca sa pot ajuta serverul si deoarece imi place aceasta functie
Ai citit Regulamentul Helperilor?: Da
Alte precizari: Nici una !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
1Shoot

[ZEU]



Status: Offline
(since 15-09-2020 12:04)
Joined: 18 Dec 2016
Posts: 342, Topics: 36
Location: Bucuresti

Reputation: 102.2
Votes: 4

   
Post Posted: 25-03-2019, 20:19:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Momentan nu mai cautam helperi.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
sasui5

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-08-2019 20:56)
Joined: 18 Mar 2019
Posts: 5, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 0.2

Post Posted: 03-04-2019, 17:39:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick: sasui5
Varsta: 16 ani
Nume real: Karli Sasu
Ore jucate: 50
De cand joci pe server?: de 4 saptamani aproape...
O scurta prezentare despre tine (minim 50 de cuvinte): Sunt un om pe picioarele sale si imi place mult sa fiu cu prieteni dragi in momente bune
De ce vrei functia de Helper?: Functia de helper o doresc pentru a ajuta server-ul sa se dezvolte cu ajutorul nostru
Ai citit Regulamentul Helperilor?: freakzrules.
Alte precizari: ----

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by 1Shoot, 11 August 2019 16:13



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 28-03-2024, 13:00:03
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x