User
Pass
2FA
 
 

Aplicatii

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message879
Sunt0Nuca

[Nucalau Profesionist]



Status: Offline
(since 17-04-2019 14:40)
Joined: 11 Mar 2019
Posts: 67, Topics: 64
Location: Slobozia

Reputation: 2.3

   
Post Posted: 11-03-2019, 18:51:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cei care doresc sa aplice in factiunea Los Santos Police Departament (LSPD) sunt obligati sa lase un REPLY in acest topic dupa modelul de mai jos:




Nick:
Varsta:
De cat timp joci samp:
De cat timp joci samp pe serverul nostru:
Level:
Ore jucate:
Nick-uri anterioare:
Factiuni precedente:
Motivul parasirii factiunii precedente(daca e cazul)
Intervalul orar in care joci samp:
Descrierea ta ca persoana in minim 50 de cuvinte:
Poza cu /stats:



Last edited by Sunt0Nuca on 22-03-2019, 23:35:14; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
DeathMan530

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-05-2019 07:55)
Joined: 23 Mar 2019
Posts: 6, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 0.2

Post Posted: 23-03-2019, 18:24:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sunt0Nuca wrote:
Cei care doresc sa aplice in factiunea Los Santos Police Departament (LSPD) sunt obligati sa lase un REPLY in acest topic dupa modelul de mai jos:




Nick: DeathMan530
Varsta: 18
De cat timp joci samp: 5 luni
De cat timp joci samp pe serverul nostru: o saptamana
Level: 6
Ore jucate: 7,30 ore
Nick-uri anterioare: DeathMan530
Factiuni precedente: NG
Motivul parasirii factiunii precedente(daca e cazul) Am parasito pt a intra in asta.
Intervalul orar in care joci samp:
Descrierea ta ca persoana in minim 50 de cuvinte: Baietel finut slabut confortabil bun istet glumet imi place sa joc samp in timpul liber si sa ascult muzica mai mult imi fac temele fiind ca nu risc 4 imi place 8 :]]]. Imi plac persoanele adevarate care nu sunt gunoaie sau te fraieresc din prietenie pentru bani sau razbunare.Sunt o fire complicata dar in timp pot fi citit foarte usor daca ajungi sa ma cunosti indeajuns de bine. Imi place sa stau decent pe calculator jucanduma. Si imi este foarte greu sa despart lucrurile care am participat si intodeauna ma gandesc si linistesc rapid.Sunt o persoana rabdatoare si imi doream ca momentele placute sa nu se fi terminat.Si imi place sa acord noi sanse persoanelor care au gresit dar uneori sunt strict iar peste cuvantul meu nu se poate trece.
Poza cu /stats:
Tio dau pe Facebook. til dau in joc ca nu am discord

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Krazzi

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-04-2019 19:32)
Joined: 13 Mar 2019
Posts: 3, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 0.1

Post Posted: 23-03-2019, 19:42:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

DeathMan530 Acceptat pentru testare. Te astept pe server.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Moartea64

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-03-2019 18:56)
Joined: 25 Mar 2019
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 0

Post Posted: 25-03-2019, 17:54:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick: Moartea64
Varsta: 17
De cat timp joci samp: 3 ani
De cat timp joci samp pe serverul nostru: 4 zile
Level: 4
Ore jucate: 3
Nick-uri anterioare: -
Factiuni precedente: -
Motivul parasirii factiunii precedente(daca e cazul) -
Intervalul orar in care joci samp: 4:30---6:40
Descrierea ta ca persoana in minim 50 de cuvinte: Baiat ok din punct de vedere aspect ma fac placut repede imi place sa calatoresc nu imi plac persoanele false sau mincinoase mai ales alea care dau tepe si care injura aiurea>La inceput daca nu ma cunosti o sa ti se para cam ciudata persoana mea fizica dar cu timpul o sa ma intelegi si o sa incepi sa ma placi cat mai mult.Ma fac repede respectat si placut de cei din jur si ma integrez foarte repede in societate.
Poza cu /stats:https://imgur.com/a/ubB3exm

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Krazzi

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-04-2019 19:32)
Joined: 13 Mar 2019
Posts: 3, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 0.1

Post Posted: 25-03-2019, 18:01:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Moartea64, acceptat pentru testare. Ne vedem pe server in fata sectiei LSPD.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DeathMan530

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-05-2019 07:55)
Joined: 23 Mar 2019
Posts: 6, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 0.2

Post Posted: 31-03-2019, 21:09:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sunt0Nuca wrote:
Cei care doresc sa aplice in factiunea Los Santos Police Departament (LSPD) sunt obligati sa lase un REPLY in acest topic dupa modelul de mai jos:




Nick: DeathMan530
Varsta: 18
De cat timp joci samp: 2 ani
De cat timp joci samp pe serverul nostru: 3 saptamani
Level: 7
Ore jucate: 13
Nick-uri anterioare: DeathMan530
Factiuni precedente: PD
Motivul parasirii factiunii precedente(daca e cazul) Nu am trecut testul
Intervalul orar in care joci samp: 3 4 ore pe zi
Descrierea ta ca persoana in minim 50 de cuvinte: Baietel cuminte stau in bancuta respect reguli daca e cazul imi place sa joc samp pubg minecraft cs unturned in timpul liber si in rest merg la scoala pentru anumite lucruri :]]]]]] imi place fotbalul si condusul deabea astept vacanta mai sunt 20 de zile si merg la scoala la ora 12:00 vin la ora 18:00 si ma culc la 21:00 in rest ma mai joc Brawl Stars pe telefon si stau pe mesinger sau facebook si aplicati dinastea de comunicare.
Poza cu /stats:
Tio dau pe discord cerema in prietenie ma am asa: DeathMan530#1841

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Blu3Flam3X

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-06-2019 11:19)
Joined: 13 Mar 2019
Posts: 9, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 0.3

Post Posted: 01-04-2019, 22:44:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick: Blu3Flam3X
Varsta: 14
De cat timp joci samp: 4 ani
De cat timp joci samp pe serverul nostru: 3 sapt
Level: 13
Ore jucate: 39.00
Nick-uri anterioare: ..............
Factiuni precedente: NG LSPD School inst LOS AZT LOS VAGOS
Motivul parasirii factiunii precedente(daca e cazul)
Intervalul orar in care joci samp: 9-10:30 dimineata 21-00:00 seara
Descrierea ta ca persoana in minim 50 de cuvinte: Eu sunt un baiat cuminte intelegator .Imi place sa ma joc fotbal tenis turca pititoare cu prietenii pe afara.Imi place sa ma joc si pe pc Samp NFS minecraft si multe alte jocuri.Cel mai mult pe pc imi palce sa ma joc samp Pe sv meu Preferat FREAKZ.Cam ata am avut de spus
Poza cu /stats:

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Twist1

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-09-2019 23:03)
Joined: 24 Sep 2019
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 0

Post Posted: 24-09-2019, 22:17:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

DeathMan530 wrote:
Sunt0Nuca wrote:
Cei care doresc sa aplice in factiunea Los Santos Police Departament (LSPD) sunt obligati sa lase un REPLY in acest topic dupa modelul de mai jos:




Nick: Twist
Varsta: 22
De cat timp joci samp: 3 ani
De cat timp joci samp pe serverul nostru: 1 luna
Level:12
Ore jucate: 16.36 ore
Nick-uri anterioare: Twist
Factiuni precedente: 0
Motivul parasirii factiunii precedente(daca e cazul)
Intervalul orar in care joci samp: 15:00/1:00
Descrierea ta ca persoana in minim 50 de cuvinte: Baietel finut slabut confortabil bun istet glumet imi place sa joc samp in timpul liber si sa ascult muzica mai mult imi fac temele fiind ca nu risc 4 imi place 8 :]]]. Imi plac persoanele adevarate care nu sunt gunoaie sau te fraieresc din prietenie pentru bani sau razbunare.Sunt o fire complicata dar in timp pot fi citit foarte usor daca ajungi sa ma cunosti indeajuns de bine. Imi place sa stau decent pe calculator jucanduma. Si imi este foarte greu sa despart lucrurile care am participat si intodeauna ma gandesc si linistesc rapid.Sunt o persoana rabdatoare si imi doream ca momentele placute sa nu se fi terminat.Si imi place sa acord noi sanse persoanelor care au gresit dar uneori sunt strict iar peste cuvantul meu nu se poate trece.
Poza cu /stats:
Tio dau pe Facebook. til dau in joc ca nu am discord

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 27-04-2024, 22:57:04
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x