User
Pass
2FA
 
 

ANUNT IMPORTANT !!!!

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zmx.freakz.ro -> Archive
Author Message450
xXxLavyxXx27

[Snitz']



Status: Offline
(since 11-03-2024 20:21)
Joined: 08 Mar 2015
Posts: 5076, Topics: 171
Location: Constanta

Reputation: 1320.5
Votes: 406

Post Posted: 23-06-2019, 21:33:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

TIN SA ANUNT CA SERVERUL DIN ACEST MOMENT ESTE ON !!! Dar ceea ce veti citi este foarte important. Problema nu a tinut de noi,ci de host. Astfel , raspunsul lor este aici : "Cu parere de rau insa nu am reusit sa salvam datele din vechea baza de date, va las datele de acces noi unde aceasta problema a fost preintampinata prin mutarea backup-urilor pe alt server decat cel ce le face - asta a fost problema cu un SSD ce nu a dat semne de oboseala si a crapat fara sa anunte." . Deci serverul e in urma CU APROXIMATIV 2 LUNI in ceea ce priveste CREDITE / ADMINI / NUME REZERVATE. Cum vom rezolva aceasta situatie pe care nu am putut s-o prevad .. de 7 ani de zile. 1. TOTI CEI CARE JUCATI DE MAI TARZIU DE 14.4.2019 - INREGISTRATI-VA DIN NOU NUMELE DEOARECE NU MAI ESTE INREGISTRAT. 2. Cei care si-au schimbat parola in timpul asta 14.4.2019- 23.6.2019 - sunteti rugati sa-mi dati pm deoarece nu mai este aceeasi,ci este fix parola din trecut, cu cat imi dati mai repede mesaj cu atat sunteti mai asigurati si puteti juca linistiti. 3. Creditele voastre sunt de acum 2 luni , sau deloc daca v-ati apucat dupa 14 aprilie. Astfel,vom face un topic pe forum unde va veti putea cere inapoi creditele sau levelul pierdut - NIMIC NU SE VA PIERDE !!!. 4. MEDALIILE S-AU RESETAT TOT DIN CAUZA ASTA ! VA ASTEPTAM PE ZMX.FREAKZ.RO SI SPER CA VOM PUTEA TRECE SI PESTE ASTA !
+ Cei care nu au gradu pe care-l aveau sa-mi lase mesaj pe discord
+ cei care au gold si nu apar sus la gold
+ cei care nu se pot conecta pe server


DISCORD: https://discord.gg/k6Ze3Sw





2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by xXxLavyxXx27, 23 June 2019 19:34



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zmx.freakz.ro -> Archive  


The time now is 04-05-2024, 15:13:39
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x