User
Pass
2FA
 
 

[APROBAT] [Cerere Helper] AlexBanu777

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> CS 2006-2019 (Archived)
Author Message339
AlexBanu777

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-08-2020 00:00)
Joined: 13 Jul 2019
Posts: 13, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 4.5

Post Posted: 13-07-2019, 15:35:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

[★] Numele tãu: Numele meu real este Banu Alexandru.
[★] Numele în joc: Numele meu din joc este AlexBanu777.
[★] Vârsta ta(minim 16): Eu am frumoasa varsta de 16 ani.
[★] Primele 7 cifre din CNP: 5021231
[★] Steam ID(verificati pe steamrep.com): STEAM_0:1:441309297
[★] Steam Profile Link: https://steamcommunity.com/profiles/76561198842884323
[★] Ai citit regulamentul?: G/O/A/R/E/N/A
[★] Ai intrat în grupul nostru de steam?: Desigur.
[★] De ce dorești grad pe server?: Eu doresc gradul de helper pe acest server deoarece am posibilitatea de a intra mai des pe server si a oprii oamenii din activitatile lor deranjante pentru ceilalti jucatori de pe server. Eu doresc sa ofer un mediu controlat, fara injuraturi, muzica random, oameni care tipa, etc.
[★] Ce informatii utile ne poți spune despre tine?(Minim 25 de cuvinte): Eu ma numesc Banu Alexandru. Sunt o fire relativ blanda, nu doresc haos si cearta. Am o experienta decenta cu comenzile din consola (sm_kick, sm_mute, etc) deoarece am mai fost helper / admin si pe alte servere cunoscute, pe care nu le voi mentiona. Pot vorbi foarte bine cu oamenii si tin la metoda avertismentelor inaintea sanctiunii, pentru un lucru care nu este foarte grav.
[★] De ce te-am alege pe tine?: Deoarece am o oarecare experienta cu oamenii de pe serverele pe care am mai avut grad in staff si tin la munca in echipa, luarea deciziilor colective si prezenta la cerere, daca este posibila.
[★] Cu ce o sa ajuti la dezvoltarea serverului?: Eu voi incerca sa dau tot ce e mai bun din mine pentru a linistii haosul care este pe server, cateodata, cand nu sunt alti membrii staff on.
[★] De cât timp joci pe server?: Eu joc pe acest server de aproximativ 3 zile.
[★] Orele jucate pe server(minim 30): Eu am aproximativ 3 ore jucate pe server in momentul acesta.
[★] Cât timp poți dedica serverului zilnic?: Depinde de zi si de ce treburi am, dar as putea acorda serverului 3-4 ore pe zi in timpul vacantei. In timpul programului scolar, nu sunt foarte sigur, dar voi incerca sa fiu cat mai activ.
[★] Link GameTracker sau poza folosind comanda !ore pe server(dovada pentru ore): https://www.gametracker.com/player/AlexBanu777/goarena.freakz.ro:27015/
[★] Ai intrat pe serverul nostru de discord?(Daca da, avem nevoie de ID-ul tau de discord): Da, sunt in serverul de discord. AlexBanu777#7942
[★] Cod campanie: ARENA2070

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PopicaAdv

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-12-2019 12:19)
Joined: 14 Apr 2019
Posts: 189, Topics: 12
Location: Satu Mare, Romania

Reputation: 8.4
Votes: 1

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  - 
Post Posted: 13-07-2019, 15:46:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ai PRO de la mine.




P.S: Renunta la "Eu"-ul ala de la inceput fiecarei propozitii -


Toti suntem la fel, dar nu la acelasi nivel.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
replayTM

[Owner GOARENA-FREAKZ]



Status: Offline
(since 14-12-2019 06:34)
Joined: 26 Dec 2018
Posts: 134, Topics: 13
Location: Germany

Reputation: 34.3
Votes: 2

 
Post Posted: 13-07-2019, 17:09:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ACCEPTAT
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by replayTM, 13 July 2019 15:09



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> CS 2006-2019 (Archived)  


The time now is 02-05-2024, 14:31:54
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x