User
Pass
2FA
 
 

[RESPINS] [ Cerere Helper ] - Popica

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> CS 2006-2019 (Archived)
Author Message615
PopicaAdv

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-12-2019 12:19)
Joined: 14 Apr 2019
Posts: 189, Topics: 12
Location: Satu Mare, Romania

Reputation: 8.4
Votes: 1

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  - 
Post Posted: 08-08-2019, 13:18:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

[★] Numele tãu: Ma numesc Patric.
[★] Numele în joc: Numele din joc este Popica.
[★] Vârsta ta(minim 16): Am 17 ani.
[★] Primele 7 cifre din CNP: 5020528
[★] Steam ID(verificati pe steamrep.com): STEAM_1:0:456153168
[★] Steam Profile Link: https://steamcommunity.com/profiles/76561198872572064/
[★] Ai citit regulamentul?: O sa cred ca mi se pare.
[★] Ai intrat în grupul nostru de steam?: Da, am intrat.
[★] De ce dorești grad pe server? : Doresc grad deoarece imi place sa ajut lumea ce intra pe server. Am o pasiune, daca pot sa zic asa, pentru administrarea unui server si imi place mult cu ce se ocupa un helper / moderator. Pe langa asta, o sa ajut la imbunatatirea staff-ului prin experienta pe care o am si am sa incerc cat de mult posibil sa scap de cei ce folosesc cod-uri / trolleaza sau injura mult pe server. Am sa incerc sa fiu un exemplu pozitiv pentru comunitate si pentru server in acelasi timp.

[★] Ce informatii utile ne poți spune despre tine?(MINIM 25 DE CUVINTE): Sunt o fire sociabila si responsabila, imi place sa-mi petrec timpul liber pe acest server, pentru ca este o activitate pasionanta si captivanta, pe care nu o poti iubi daca nu o cunosti, si in afara de asta, imi place sa ies cu prietenii afara, sa ma plimb, sa practic orice sport. Sunt genul de persoana care isi da tot interesul cand incepe un lucru, ca acela sa fie dus la capat cum se cuvine. Sunt, de asemenea, o fire ambitioasa, voioasa, si prietenoasa. In opinia mea, cel mai de pret este prietenia, lucru care se poate gasi pe acest server, caci deja mi-am facut o multime de prieteni, si doresc sa ma implic din ce in ce mai mult aici. Niciodata nu am incercat sa par ceea ce nu sunt. In sinea mea, toate lucrurile sunt cu o limita, si chiar daca se intampla sa ma mai enervez sau supar, ma calmez imediat, nu sunt genul de persoana care sa tina pica. Cel mai bun cuvant care ma defineste este seriozitatea, sunt o persoana cu capul pe umeri, respect mereu pe cine ma respecta, ascult de superiorii mei, cu mare placere. Sunt un om sociabil, respectuos, calm, imi place sa lucrez in echipa deoarece este mult mai eficient si constructiv, sunt un om devotat, determinat, cu simtul umorului si foarte bine organizat.
[★] De ce te-am alege pe tine?: Imi place sa cred ca nu ma consider cu nimic mai special decat restul aplicantilor, dar cum am spus si mai sus, imi place sa ajut jucatorii noi si as vrea foarte mult sa scapam de monotonia si codatii de pe server.
[★] Cu ce o sa ajuti la dezvoltarea serverului?: Am sa incerc foarte mult sa fiu un exemplu pozitiv pe server, sa organizez concursuri zilnice si sa pot dovedii ca sunt capabil de aceasta functie.
[★] De cât timp joci pe server?: Joc pe server de aproximativ 3-4 luni. Nu stiu exact cat, mai mult sau mai putin.
[★] Orele jucate pe server(minim 30): Am 207h in acest moment, desigur in crestere.
[★] Cât timp poți dedica serverului zilnic?: Pot sta pe acest server aproximativ 3-4 ore zilnic, deci o sa am timp de acesta.
[★] Link GameTracker sau poza folosind comanda !ore pe server(dovada pentru ore): Gametracker-ul este putin in urma cu orele pe care le afiseaza, asa ca am sa pun 2 link-uri, sa fie sigur.
Link gametracker: https://www.gametracker.com/server_info/goarena.freakz.ro:27015/top_players/?query=Popica
Link imgur : https://imgur.com/a/eUjM6TQ
[★] Ai intrat pe serverul nostru de discord?(Daca da, avem nevoie de ID-ul tau de discord): Da, am intrat : Popica#9613.


Toti suntem la fel, dar nu la acelasi nivel.


Last edited by PopicaAdv on 08-08-2019, 13:18:39; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
wadness

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-09-2019 01:01)
Joined: 17 Feb 2019
Posts: 75, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 3.9
Votes: 2

Post Posted: 08-08-2019, 15:36:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu stiu scandalul si nici nu ma intereseaza, ca admin ti ai facut datoria deci de la mine ai PRO .
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
The_Flame

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-12-2019 18:07)
Joined: 21 Jun 2019
Posts: 70, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 2.3

Post Posted: 08-08-2019, 16:10:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Contra.


Data viitoare nu vreau sa mai primesc in pm sau pe u@ cererile.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PopicaAdv

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-12-2019 12:19)
Joined: 14 Apr 2019
Posts: 189, Topics: 12
Location: Satu Mare, Romania

Reputation: 8.4
Votes: 1

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  - 
Post Posted: 08-08-2019, 16:40:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Te pup Flame

Toti suntem la fel, dar nu la acelasi nivel.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
YoBaGG

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-02-2020 21:26)
Joined: 17 Dec 2018
Posts: 121, Topics: 4
Location: Slatina

Reputation: 9.1

Post Posted: 08-08-2019, 21:24:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Din partea mea ai un mare PRO!
#rezist



Last edited by YoBaGG on 08-08-2019, 21:25:00; edited 1 time in total
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Baloo_Cs

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-12-2019 00:16)
Joined: 03 Jul 2019
Posts: 84, Topics: 14
Location: Constanta

Reputation: 3.9

       
Post Posted: 08-08-2019, 21:42:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

PRO


Ca sa ai o a doua sansa, trebuie s-o ratezi pe prima la timp!


Le sunt recunoscãtor tuturor celor care m-au refuzat în viațã. Datoritã lor am reușit pe cont propriu.


Last edited by Baloo_Cs on 08-08-2019, 21:43:39; edited 3 times in total
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
TrapKill

[Owner GOARENA-FREAKZ]



Status: Offline
(since 05-02-2020 22:52)
Joined: 29 Sep 2018
Posts: 380, Topics: 2
Location: Berlin

Reputation: 49.3
Votes: 3

 
Post Posted: 08-08-2019, 22:00:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

După o scurtă dezbatere cu replay, am decis să îţi respingem cererea, deşi ai primit multe pro-uri asta nu va schimba nimic.
Greșelile pe care le-ai făcut nu pot fi trecute cu vederea, într-un timp atât de scurt.
În caz ca decizia noastră nu iți displace, ne pare destul de râu.



When you feel like quitting think about why you started!

Orice demon, e un înger decãzut!



Last edited by TrapKill on 09-08-2019, 23:06:05; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by TrapKill, 09 August 2019 21:06



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> CS 2006-2019 (Archived)  


The time now is 06-05-2024, 06:28:03
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x