User
Pass
2FA
 
 

Salut, intrebare propunere sau rugaminte

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message611
aisso

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-09-2019 22:24)
Joined: 18 May 2012
Posts: 25, Topics: 16
Location: Bulgaria

Reputation: 36.9
Votes: 2

 
Post Posted: 27-08-2019, 12:25:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut, din pacate nu am gasit nici un alt server de Wow care sa imi placa.... desi sincer MoP sau Legion sau ce expansiuni sunt nu prea le inteleg , iar din pacate singurele care mi-au placut au fost WOTLK sau in cel mai rau caz CATA , dar nu tine de mine. Intrebarea este se poate mai face un sv separat de wotlk si cata sau eventual una dintre ele?. Mi-ar placea foarte mult sa ma reapuc desi pe alte servere am incercat, dar nici unul nu a fost ca freakz (nu sunt pupincurist sau ceva) doar ca cu freakz m-am inteles cel mai bine.
Eu unul as vrea sa ma reapuc, dar cum am spus nu prea inteleg mopul si legionul , se poate face ceva in aceasta privinta? Nu prea stiu unde sa incadrez topicul si nici un prea ma descurc cu forumurile - Pe shocker nu prea am cum sa il deranjez pt o chestie de genul acesta probabil pentru multi o prostie, dar pentru mine a ramas o legenda. Din cauza urmatoarelor expansiuni nu m-am mai jucat wow.
Nu ma injurati sau "pedepsiti" pentru post nu stiu unde sa postez. Mi-ar placea sa ma reapuc din nou pe freakz sa ma joc poate multi vor dori wotlk sau cata. Multumesc si scuze pentru deranj. Astept un raspuns, sper sa mai gasesc postul -)) sa ma uit daca s-a raspuns sau ceva -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Denim

[Netrunner]



Status: Offline
(since 15-03-2024 17:55)
Joined: 18 Feb 2013
Posts: 19356, Topics: 525
Location: Shibuya

Reputation: 43934.7
Votes: 376

Post Posted: 27-08-2019, 18:35:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Putin mai multa atentie la locurile in care postezi, ti-am mutat topicul in sectiunea de RO.

Ca sa iti raspund la intrebare, momentan nu avem nici un plan de a reintroduce un expansion vechi. Poate in viitor, cine stie.



Retired

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
aisso

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-09-2019 22:24)
Joined: 18 May 2012
Posts: 25, Topics: 16
Location: Bulgaria

Reputation: 36.9
Votes: 2

 
Post Posted: 29-08-2019, 15:44:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum ziceam nu prea ma pricep la forumuri, sunt 0 barat. Ok , nu stiu poate daca pot tine un sv ? pc un pc mai vechi depinde de ce resurse e nevoie. as fi incantat sa joc wotlk sau macar cata. Scuze pentru topicul pus unde nu trebuie. Mersi frumos Denim, in caz de ceva poate prin pm ma descurc mai bine - ms din nou
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 20-04-2024, 14:11:28
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x