User
Pass
2FA
 
 

[RESPINS] [Reclamatie] DoNN

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> CS 2006-2019 (Archived)
Author Message500
EdwardBM286

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-12-2019 18:43)
Joined: 30 Aug 2019
Posts: 3, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 0.1

Post Posted: 30-08-2019, 12:34:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

[★] Numele in joc: إدوارد (Inseamna Edward)
[★] Numele reclamatului: DoNN
[★] Steam ID-ul reclamatului: STEAM_0:1:60770418 (nu stiu sigur daca acesta este)
[★] Motivul reclamației: Mute fara motiv
[★] Dovezi(obligatoriu): https://imgur.com/a/knogT83
Tocmai ce am intrat pe server si am zis "ce faceti ungurilor?". Dupa aceea un baiat CloudBoy facea ear rape cu un bazait. Eu am primit mute fara motiv, parerea mea.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DoNNn

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-09-2019 09:57)
Joined: 24 Aug 2019
Posts: 10, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 0.4

Post Posted: 30-08-2019, 13:10:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

In primul rand , nu am acordat niciodata o comanda fara motiv sau chestii de genul , eu cred ca am demonstrat acest lucru pana acum.
In al doilea rand , mute-ul nu a fost acordat pentru ce ai zis si nici macar in dovada nu se vede chestia respectiva , eu ti-am dat mute pentru zgomotele puse pe voice chat. Intr-adevar nu am dovada ca ai facut abuz pe voice chat , dar nu cred ca este necesar sa am un video pentru acest lucru .. Eu am incercat sa iti dau mute cat mai repede pentru a le asigura playerilor un joc placut , dar in schimb am un martor pe " Loner " , l-am ales pe el din simplu motiv ca este mai vechi pe server si sa nu crezi cumva ca i-am dat credite sau ceva de genul ca sa vina ca martor.
In al treilea rand , si Cloud a primit mute dar nu a facut nimic din ce ai spus tu ... tot din cauza ta a primit mute deoarece ti-a adresat niste cuvinte jignitoare. Mie nu imi convine sa stau de la ora 8 - 9 pe server sa discut cu baietii sa ii fac sa se inteleaga si sa nu mai vorbeasca urat caci sunt nevoit sa le dau mute , gag etc .. si apari tu si tot serverul incepe sa te injure mai pe scurt .. eu in momentul respectiv a trebuit sa dau mute la toti cei care te-au jignit , iar apoi iti dai seama ca am luat toata munca de dimineata si pana la pranz de la inceput si sa le cer scuze baietilor ca mi-am facut doar datoria , ca altfel tu puteai sa imi faci reclamatie ca ti-am dat doar tie mute si pe restul i-am lasat in pace si ca am ceva doar cu tine. Gresit eu mi-am facut datoria fata de toti nu am tinut cont ca imi este prieten .. daca a incalcat regulamentul trebuie sa fie pedepsit ca atare.
Eu unul consider ca ai facut aceasta reclamatie doar din simpla razbunare caci te-am prins foarte repede , ai numele pe care il ai si ai considerat ca nu iti pot da mute , ti-am dovedit contrariul.
Daca mai ai vreo dovada impotriva mea te astept si o voi comenta cu mare drag , deoarece stiu ca tot ce am facut am facut dupa regulament.
Mult succes!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
betw0w

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-12-2019 00:57)
Joined: 26 Jul 2019
Posts: 16, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 1.6

Post Posted: 30-08-2019, 13:44:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mute-u a fost pe drept, nu ai luat mute degeaba. Ai venit cu o reclamatie ce nu si are rostul.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
replayTM

[Owner GOARENA-FREAKZ]



Status: Offline
(since 14-12-2019 06:34)
Joined: 26 Dec 2018
Posts: 134, Topics: 13
Location: Germany

Reputation: 34.3
Votes: 2

 
Post Posted: 30-08-2019, 19:00:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am discutat cu martorii situatiei si toata lumea mi-a confirmat ca sanctiunea a fost acordata corect. Reclamatia este RESPINSA.


Last edited by replayTM on 30-08-2019, 19:00:53; edited 1 time in total
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by replayTM, 30 August 2019 17:00



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> CS 2006-2019 (Archived)  


The time now is 29-04-2024, 05:03:51
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x