User
Pass
2FA
 
 

[RESPINS] Spiderz (Depresiv) helper sau Moderator 2! TRAP UITA-TE

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> CS 2006-2019 (Archived)
Author Message918
bkr

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-05-2020 19:38)
Joined: 04 Oct 2019
Posts: 6, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 9.2

Post Posted: 09-10-2019, 20:44:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

[★] Numele tãu:Stefan
[★] Numele în joc: Spiderz
[★] Vârsta ta(minim 16):17
[★] Primele 7 cifre din CNP:5020716
[★] Steam ID(verificati pe steamrep.com): STEAM_0:1:516883819
[★] Steam Profile Link: https://steamcommunity.com/profiles/76561198994033367/ ( PRIME VOI CUMPARA CAT DE REPEDE POT )
[★] Ai citit regulamentul?:ARENAGOFREAKZ
[★] Ai intrat în grupul nostru de steam?: Da
[★] De ce dorești grad pe server?: -
[★] Ce informatii utile ne poți spune despre tine?(MINIM 25 DE CUVINTE): Ma numesc Stefan,am 17 ani am mai fost MODERATOR pe server ,stau in Bucuresti sector 1 ,joc pe server-ul de World of Warcraft (freakz [FELSONG]) ,
[★] De ce te-am alege pe tine?: -
[★] Cu ce o sa ajuti la dezvoltarea serverului?: IP server la descrierea pe STEAM, instra ,facebook + prieteni
[★] De cât timp joci pe server?: 2 luni cam asa
[★] Orele jucate pe server(orele nu conteaza): Pe contul vechi (Depresiv)aveam in jur de 170h
[★] Cât timp poți dedica serverului zilnic?: 3-4 ore in timpul saptamanii,in weekend mai mult, cat pot
[★] Link GameTracker sau poza folosind comanda !ore pe server(dovada pentru ore): Pe contul vechi (Depresiv)aveam in jur de 170h ,pe asta nou am cateva ore
[★] Ai intrat pe serverul nostru de discord?(Daca da, avem nevoie de ID-ul tau de discord): Spiderz#7154
[★] Cod campanie:ARENA2010

Acum povestea pe care i-am spus si lui Trap :

Eu m-am mutat recent de unde stateam ( o luna aprox.) ,eu ma jucam pe contul si pc-ul frate-lui meu, asa ca eu nu aveam de ce sa-mi fac cont de steam, dar prin faptul ca m-am mutat am fost obligat sa-mi iau PC si sa-mi fac cont de steam.
Si ma gandeam ca poate imi puteti da moderatorul sau helperul pe contul asta nou si pe cel vechi sa-l stergeti.
Multumesc!


Sper ca acum intelegeti ceva -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Qwerty 2.0

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-12-2019 18:31)
Joined: 06 Jul 2019
Posts: 41, Topics: 6
Location: Giurgiu

Reputation: 2.4

Post Posted: 09-10-2019, 23:07:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Contra.
Cam dubioasa toata chestia asta - , de ce nu ai zis asta pana acuma ?
De la mine ai un Contra pentru ca nu mi se pare corect ca sa joace fratele tau pe cont , atat timp cat ai staff pe arene contul nu se imprumuta. (Daca toata povestea asta e reala)


Behind every sweet smile, there is a bitter sadness that no one can see and feel. – Tupac Shakur


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bkr

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-05-2020 19:38)
Joined: 04 Oct 2019
Posts: 6, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 9.2

Post Posted: 10-10-2019, 06:42:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nu cred ca v ar interesa daca v as spune ca nu am propiul meu calculator.
2.Nu inteleg cu ce te deranjeaza ca ar juca si el ,nu are 10 ani,are de cel putin 3 ori varsta ta de 5 ori mai multa experiență
3.De ce m as complica atat cu o minciuna

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Qwerty 2.0

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-12-2019 18:31)
Joined: 06 Jul 2019
Posts: 41, Topics: 6
Location: Giurgiu

Reputation: 2.4

Post Posted: 10-10-2019, 08:51:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bkr wrote:
1.Nu cred ca v ar interesa daca v as spune ca nu am propiul meu calculator.
2.Nu inteleg cu ce te deranjeaza ca ar juca si el ,nu are 10 ani,are de cel putin 3 ori varsta ta de 5 ori mai multa experiență
3.De ce m as complica atat cu o minciuna

Pentru ca este confidential , doar tu ai voie sa adminezi pe server nu fratele/sora/verisor etc.


Behind every sweet smile, there is a bitter sadness that no one can see and feel. – Tupac Shakur


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Geo32

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-10-2019 13:57)
Joined: 10 Jan 2019
Posts: 84, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 2.8

Post Posted: 10-10-2019, 09:07:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Depresiv cu tot respectul îți spun cã nu aveți voie sã jucați 2 playeri pe același cont (pe server) mai ales cu MODERATOR
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
roodyan

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-10-2019 14:47)
Joined: 01 Aug 2013
Posts: 55, Topics: 20
Location: Romania

Reputation: 111.6
Votes: 2

 
Post Posted: 10-10-2019, 10:35:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Geo32 wrote:
Depresiv cu tot respectul îți spun cã nu aveți voie sã jucați 2 playeri pe același cont (pe server) mai ales cu MODERATOR



Am avut vre-o reclamatie pana acum pe NUMELE DEPRESIV ?? Parerea mea este ca amandoi am jucat exemplar pe server si ne-am facut treaba cu codatii .am pus pe discord codatii banati de noi .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Baloo_Cs

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-12-2019 00:16)
Joined: 03 Jul 2019
Posts: 84, Topics: 14
Location: Constanta

Reputation: 3.9

       
Post Posted: 10-10-2019, 10:48:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

CONTRA

Eu nu am nimic cu tine si sa nu crezi ca am zis asta ca am pica pe tine dar ce ai facut tu aici e bataie de joc , cum sa il lasi pe fractu sa joace tu te gandesti ca daca se supara pe cineva primea ban degaba.In regulament se precizeaza clar contu pe care ai grad e al tau nu al lu mama tata sora fratele pt ca tu ai citit refulamentu' nu ei , nu este corect ca cineva sa iti faca activitatea pe server cand tu stai si te joci tetris.Ai incalcat regulamentu' de baza si o regula care este importanta.


Le sunt recunoscãtor tuturor celor care m-au refuzat în viațã. Datoritã lor am reușit pe cont propriu.


Last edited by Baloo_Cs on 10-10-2019, 10:54:57; edited 2 times in total
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
roodyan

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-10-2019 14:47)
Joined: 01 Aug 2013
Posts: 55, Topics: 20
Location: Romania

Reputation: 111.6
Votes: 2

 
Post Posted: 10-10-2019, 10:52:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Baloo_Cs wrote:
CONTRA

Eu nu am nimic cu tine si sa nu crezi ca am zis asta ca am pica pe tine dar ce ai facut tu aici e bataie de joc , cum sa il lasi pe fractu sa joace tu te gandesti ca daca se supara pe cineva primea ban degaba.In regulament se precizeaza clar contu pe care ai grad e al tau nu al lu mama tata sora fratele pt ca tu ai citit refulamentu' nu ei , nu este corect ca cineva sa iti faca activitatea pe server cand tu stai si te joci tetris.Ai incalcat regulamentu' de baza si regula si o regula care este importanta.


Dupa parerea mea nu are cont sa mai explic sau sa va fac sa intelegeti si sa vedeti partea buna .Luati votati si asta e .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bkr

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-05-2020 19:38)
Joined: 04 Oct 2019
Posts: 6, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 9.2

Post Posted: 10-10-2019, 12:16:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Atunci ma apuc de alt server,bafta
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bkr

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-05-2020 19:38)
Joined: 04 Oct 2019
Posts: 6, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 9.2

Post Posted: 10-10-2019, 13:03:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca sunteti chiar asa ,nu i nimic, fac orele si fac din nou cerere nu i bai

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Baloo_Cs

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-12-2019 00:16)
Joined: 03 Jul 2019
Posts: 84, Topics: 14
Location: Constanta

Reputation: 3.9

       
Post Posted: 10-10-2019, 13:18:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Du-te joaca pe alt server , cui ii pasa ?

Tu joci doar pentru grad observ , pentru tine conteaza mult sa ai grad nu sa te joci pe server asta e si problema ta. TE PUPAM SI BAFTA !


Le sunt recunoscãtor tuturor celor care m-au refuzat în viațã. Datoritã lor am reușit pe cont propriu.


Last edited by Baloo_Cs on 10-10-2019, 13:19:34; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
TrapKill

[Owner GOARENA-FREAKZ]



Status: Offline
(since 05-02-2020 22:52)
Joined: 29 Sep 2018
Posts: 380, Topics: 2
Location: Berlin

Reputation: 49.3
Votes: 3

 
Post Posted: 10-10-2019, 13:41:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Baloo_Cs wrote:
CONTRA

Eu nu am nimic cu tine si sa nu crezi ca am zis asta ca am pica pe tine dar ce ai facut tu aici e bataie de joc , cum sa il lasi pe fractu sa joace tu te gandesti ca daca se supara pe cineva primea ban degaba.In regulament se precizeaza clar contu pe care ai grad e al tau nu al lu mama tata sora fratele pt ca tu ai citit refulamentu' nu ei , nu este corect ca cineva sa iti faca activitatea pe server cand tu stai si te joci tetris.Ai incalcat regulamentu' de baza si o regula care este importanta.


Baloo_Cs wrote:
Du-te joaca pe alt server , cui ii pasa ?

Tu joci doar pentru grad observ , pentru tine conteaza mult sa ai grad nu sa te joci pe server asta e si problema ta. TE PUPAM SI BAFTA !


Qwerty 2.0 wrote:
bkr wrote:
1.Nu cred ca v ar interesa daca v as spune ca nu am propiul meu calculator.
2.Nu inteleg cu ce te deranjeaza ca ar juca si el ,nu are 10 ani,are de cel putin 3 ori varsta ta de 5 ori mai multa experiență
3.De ce m as complica atat cu o minciuna

Pentru ca este confidential , doar tu ai voie sa adminezi pe server nu fratele/sora/verisor etc.



Respins.

bkr wrote:
Atunci ma apuc de alt server,bafta

Naspa ce zici tu aici



When you feel like quitting think about why you started!

Orice demon, e un înger decãzut!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by TrapKill, 10 October 2019 11:41



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> CS 2006-2019 (Archived)  


The time now is 06-05-2024, 18:39:38
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x