User
Pass
2FA
 
 

[APROBAT] Cerere Unban - Rareshh

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> CS 2006-2019 (Archived)
Author Message465
cularel

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-12-2019 07:51)
Joined: 12 Oct 2019
Posts: 2, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 0.1

Post Posted: 12-10-2019, 11:21:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick-ul (cu care erai in momentul banarii): Raresh
Data + ora (cand s-a pentrecut incidentul): 05.10.2019 - ora nu o mai stiu exact
Harta (pe care s-a produs incidentul): nu o mai retin
Admini online (care erau pe server in acel moment): R1sk
Adminul (care a dat ban. in cazul in care se stie): R1sk
Motivul (pentru care crezi ca ai luat ban): adresare de injurii asupra adminului
Dovada (in cazul unui abuz): nu este nevoie de dovada
Ip-ul: 192.168.1.3

Salut,

Am primit ban din cauza mea, m-am enervat din cauza ca nu era jocul fair-play, eram in situatia 2 vs 3 pe o harta mica si ei veneau cu lamele peste noi, in conditiile in care oricum ne tineau din scurt in spawn si nu ne puteam misca foarte mult. M-am frustrat si am inceput sa il injur pe adminul R1sk, harta urmatoare a ramas Spectator si m-a "anuntat" inainte de a ma bana ca sa "imi iau adio de la calculator" - in momentul in care am vazut fraza respectiva am iesit si azi cand am incercat sa ma conectez iar am vazut ca sunt banat.

Sunt constient ca nu am procedat corect, indiferent daca persoana respectiva era sau nu admin, as dori o a doua sansa si promit ca de data aceasta ma voi comporta exemplar.

Va multumesc!


EDIT :

Am uitat sa mentionez ca nu e prima mea scapare cand incep si injur, am mai avut si in alte dati situatii de genul, dar nu cred ca erau admini on.



Last edited by cularel on 12-10-2019, 11:24:16; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cularel

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-12-2019 07:51)
Joined: 12 Oct 2019
Posts: 2, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 0.1

Post Posted: 13-10-2019, 20:00:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut,

Se poate un raspuns, va rog?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Andrei !

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-05-2020 14:33)
Joined: 30 Aug 2016
Posts: 352, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 63.8

Post Posted: 13-10-2019, 20:02:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ti-am dat unban pentru sinceritate si faptul ca ti-ai asumat dar te rog de acum sa iti controlezi iesirile nervoase, deoarece nici tie nu ti-ar conveni ca cineva sa iti adreseze jigniri. La prima abatare vei ramane cu banul. toti adminii vor fii cu ochii pe tine.
Bafta, spor la joc si grija la limbaj.

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Andrei !, 13 October 2019 18:02



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> CS 2006-2019 (Archived)  


The time now is 26-04-2024, 21:00:04
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x