User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie Sam
Go to page Previous  1, 2    
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints
Author Message3534
ety

[Samurai]



Status: Offline
(since 10-02-2013 22:41)
Joined: 28 Feb 2009
Posts: 581, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: 229
Votes: 7

Post Posted: 06-05-2010, 23:58:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ok. Am inteles.

Insa motivul pentru care nu am vrut sa postez aici de ce i-am dat gag este faptul ca nu trebuie sa ii inghit toate porcariile pe care le debiteaza, si dupa aia sa ma mai si justific in fata lui. Nu cred ca l-am luat cu ceva la misto , atat timp cat mi s-a adresat pe un ton cat de cat normal, NU RESPECTUOS, normal.
Insa cand vii si o faci pe viteazul si incepi sa iti versi frustrarile pe aici, ma scuzi, dar dar nu mai insemni nici cat negru sub unghie in fata mea.

Deacum in astfel de probleme voi avertiza intai si apoi voi pedepsi daca se repeta chestia.
Iar avertisementul catre tine Ray il mentin... poate ar fi bine sa mai citesti regulamentul... eu cu siguranta o voi face .. si nu odata.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
revox

[Psychotic]



Status: Offline
(since 13-03-2023 07:43)
Joined: 11 Mar 2008
Posts: 9596, Topics: 492
Location: Romania

Reputation: 2911.8
Votes: 328

Post Posted: 07-05-2010, 00:01:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

hai gata. terminati odata.. va purtati ca niste tanci de 7 ani.. mami ala ma injurat/mami ala mi-a luat acadeaua.

SA FIE FOARTE CLAR! a avea un admin este un privilegiu. nu un drept care vi se cuvine de drept.
REGULA 1 din regulamentul adminilor spune:

Code:
Daca beneficiati de anumite privilegii, asta nu inseamna ca vi se si cuvin, in consecinta daca ai admin nu esti nici ZEU si nici nu ai lumea la picioare



ii rog pe sam si ray sa citeasca cu atentie regulamentul.
regulament war4.freakz.ro

_____
sam ti-am spus prin pm urmatoarele
intai avertizezi verbal si dupa sa actionezi cu comenzi asupra celui in cauza daca acesta nu se calmeaza la avertismentul verbal, iar tu mi-ai raspuns:

Code:
ok..voi face asa de acum inainte.
CU toti in afara de ray


iar eu iti mai explic o data! war4.freakz.ro nu este un camp de razboi intre admini si playeri/playeri si playeri/admini si admini. asta sa va fie foarte clar.
daca cineva nu suporta pe altcineva e fix problema lui si isi vede de treaba. Iar daca respectivul greseste.. atunci se exercita asupra lui pedepse in functie de fapta sa.
nu suferiti aiurea ca vai doamne eu sunt admin si fac ce vreau. asa cum sunteti admini la fel de repede deveniti si blood/slot sau fara acces.

va sfatuiesc sa terminati amandoi cu prostiile.
ca la urmatoarea abatere nu voi fi asa simpatic -


ps. ce am observat pe sv azi.
un anumit player spune : "care e prostu de arunca flash aiurea...."
raspuns de la sam: "tu esti ala"
un fel de raspuns de la sexy prototype : ii da gag 5 minute playerului iar acesta dupa 3 runde paraseste war4.
nu asa se procedeaza. daia esti admin sa-i dai gag (nu pe 100 de minute ca se plictiseste si pleaca) nu sa-i raspundeti cu aceasi nesimtire.
dati gag intre 1 min si 3 minute. nu mai dati 5 minute ca playeru pleaca. daca este injuratura grava sau ceva.. il banati 10 minute sau 100 si gata. dar nu mai folositi gag pe multe minute.



Last edited by revox on 07-05-2010, 00:07:57; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ety

[Samurai]



Status: Offline
(since 10-02-2013 22:41)
Joined: 28 Feb 2009
Posts: 581, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: 229
Votes: 7

Post Posted: 07-05-2010, 00:06:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ok. am inteles, faptul ca nu sunt zeu daca sunt admin, foarte bine.
Dar nici nu trebuie sa inghit, repet , toate porcarii pe care le debiteaza individul asta.

Concluzia:
Am inteles. intai vorbit dupa aia "lovit" -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ray

[Legend]



Status: Offline
(since 13-02-2018 19:13)
Joined: 26 Mar 2007
Posts: 1150, Topics: 66
Location: Bucuresti

Reputation: 328.7
Votes: 25

Post Posted: 07-05-2010, 00:08:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Politist omul nu am ce spune ..
Ce porcarii ma baiatule ca nu am spus absolut nimic ..
Atunci am spus bomba ba deoarece eram in ekipa cu el da si erau 1 la unu si am spus ca e pe bomba si poate vroiam sa am bani de arma si daia am spus ca e pe bomba dar el orcum auzise ca juca la sunet .. astea au fost cuvintele altceva nu cred ca am zis tota harta ce ti se pare tie porcarie in asta ...
Auzi sa nu te justifici in fata mea dar cine te crezi pustiule Dumnezeu si nu stiu eu omg la ce sa ajuns de la un cs oameni se cred Dumnezeu... Isi mentine avertismentul el ma jnebun ce crezi ca imi faci ma .. incep sa plang ca imi dai tu ban sau nush ce krezi ca sunt ca tine ... POAte daka le dai pe merit atunci mi-ar pare rau dar pana atunci Stai in banka ta si TACI!


"Every Game is a reason to be Happy...." Team Invictus is a reason to win"
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
revox

[Psychotic]



Status: Offline
(since 13-03-2023 07:43)
Joined: 11 Mar 2008
Posts: 9596, Topics: 492
Location: Romania

Reputation: 2911.8
Votes: 328

Post Posted: 07-05-2010, 00:08:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cititi si ce am editat.
ok.. vad ca nu intelegeti de buna voie.
topic locked. va avertizez.. sa nu mai apara discutii dastea intre voi 2. ignorati-va si gata

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by revox, 06 May 2010 22:10



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 06-05-2024, 12:27:23
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x