User
Pass
2FA
 
 

[RESPINS] Cerere unban !

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> CS 2006-2019 (Archived)
Author Message834
28Savage!

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-11-2019 20:26)
Joined: 09 Nov 2019
Posts: 3, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 0.1

Post Posted: 09-11-2019, 21:44:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

[★] Numele în joc: 28Savage!
[★] IP-ul tãu:86.126.158.186
[★] Steam ID-ul tãu: 76561198380381460
[★] Data si ora: Acum cateva zile !
[★] Cine ti-a dat ban?: Nu stiu fiindca am fost banat dupa ce am iesit de pe server .
[★] Motivul pentru care ai primit ban?: Am intrat intr-o disputa cu 2 admini pe motivul ca dadeau gag prea mult la playeri , dupa care cumva discutia a ajuns la daca cineva face reclama pe server primeste ban sau nu eu ziceam ca da ei ziceau ca nu neaparat ca le da doar gag asa ca am facut reclama , initial am luat mut si la scurt timp am iesit de pe server . In seara asta am vrut sa intru si imi scrie ca am fost banat de pe sv , as dori sa stiu pe ce motiv si sa puneti admini sa citeasca regulamentul lor pe care ar trebui sa il stie .
[★] Dovezi(obligatoriu): Nu am !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PopicaAdv

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-12-2019 12:19)
Joined: 14 Apr 2019
Posts: 189, Topics: 12
Location: Satu Mare, Romania

Reputation: 8.4
Votes: 1

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  - 
Post Posted: 09-11-2019, 23:46:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

6. Reclama catre alte [servere] sau [comunitati] (Screenshot daca reclama este in chat) ~ ban | Durata: permanent | Motiv: [Reclama server/comunitate]




Ca si jucator al acestui server ar trebuii sa cunosti ce ai voie si ce nu ai voie sa faci ! Poti vedea asta pe serverul nostru de discord : https://discord.gg/ZzjKua la sectiunea #regulament-server.

Iar in legatura cu povestea ta, as vrea si eu sa vad o dovada cum ca acesti admini, pe care daca te intreb cum ii cheama sunt destul de sigur ca nu o sa le zici numele, au zis ca primesti gag pentru reclama !



Din punctul meu de vedere ban-ul ar trebuii sa ramana !


Toti suntem la fel, dar nu la acelasi nivel.


Last edited by PopicaAdv on 09-11-2019, 23:46:46; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
28Savage!

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-11-2019 20:26)
Joined: 09 Nov 2019
Posts: 3, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 0.1

Post Posted: 09-11-2019, 23:53:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca ar avea bun simt ar trebui sa raspunda la post , sau ati putea verifica in csbans cine mi-a dat ban si pe ce motiv , si eu l-am intrebat pe respectivul daca se ia ban mi-a spus ca nu , si sa dai ban la cineva dupa ce iese de pe sv e o chestie josnica din punctul meu de vedere , eu doar m am luat de ei ca dadeau gag 30 min in loc de 5-10 cat scrie in regulament , nu am incalcat nici o regula am urmat instructiunile adminului si i am atras atentia ca nu face bine ce face . Tocmai ca eu cunosteam regulamentul si ei nu , tin minte ca un admin cu care m am confruntat a fost Querty celalalt nu stiu cine era . Din cauza ca nu am fost banat in timp ce ma jucam pe sv !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Qwerty 2.0

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-12-2019 18:31)
Joined: 06 Jul 2019
Posts: 41, Topics: 6
Location: Giurgiu

Reputation: 2.4

Post Posted: 10-11-2019, 01:58:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Banul a fost acordat de mine pe motiv Reclama la alt server.
Dovada : https://imgur.com/a/Do1CaVn
Iar in legatura cu intamplarea ta imi aduc foarte bine aminte ca tu alaturi de in 2 , 3 baietii erati pe server pusi sa faceti misto , in primul rand aveati un limbaj indecent cantati pe voice chat , puneati muzica iar in al doilea rand toate sanctiunile acordate de mine si colegii mei la acea ora au fost acordate corect.
Si nu cred ca ti-a zis cineva ca daca faci reclama primesti gag/mute.


Behind every sweet smile, there is a bitter sadness that no one can see and feel. – Tupac Shakur




Last edited by Qwerty 2.0 on 10-11-2019, 02:05:46; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
28Savage!

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-11-2019 20:26)
Joined: 09 Nov 2019
Posts: 3, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 0.1

Post Posted: 10-11-2019, 02:08:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Si de ce mi ai dat ban dupa ce am iesit de pe server ? De ce ai zis ca se da mut la reclama ? De toata discutia nu comentezi nimic ? Sa se uite careva in log sa vada ce admini incompetenti sunt ce comenzi dau asa de capul lor care habar nu au ce scrie in regulamentul ala ! Sa vada ca dupa ce am zis asta mi a dat mut si abia dupa ceva timp mi a dat ban ....?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PopicaAdv

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-12-2019 12:19)
Joined: 14 Apr 2019
Posts: 189, Topics: 12
Location: Satu Mare, Romania

Reputation: 8.4
Votes: 1

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  - 
Post Posted: 10-11-2019, 02:16:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ai aici ce a spus unul dintre adminii cu care “te-ai confruntat”. : “In legatura cu post ul respectiv. Imi amintesc de jucator si toata agitatia pe care a creat o el. Savage cu un player de pe server Strike(cred ca il chema) vorbeau sa deschida un server in seara aceea de arena pentru ca qwerty cica dadea gag "in prostie" dupa 2 min sa vad daca chiar asta se intampla qwerty dadu se gag/mute la 2 playeri deci mi am dat seama ce fel de playeri erau. Iar dupa cand incepusem sa facem misto de ei unul(Strike)a zis ca la ora 8 se va deschide un sever de arena fara sa specifice numele sau comunitatea si nu voiam sa o specifice asa ca ii dadusem gag 30 min pentru tentativa de promovare dupa care savage a inceput sa ne intrebe daca pentru promovare se ia ban sau mute/gag si eu am zis ca se da gag in momentul in care nu se specifica. Dupa savage face o aroganta si se decide sa faca o reclama la un server astfel luandu si ban. Sper ca am lamurit situatia.”

Ban-ul dupa ce iesi de pe server este o chestie obisnuita din moment ce tu ai facut reclama si ai iesit, la ce te asteptai sa se i tample ? Si oricum daca nu iti dadea cand nu erai pe server iti dadea cand intrai, stai linistit.


Daca tot mai ai ceva ce nu te lamureste, intreaba.


Toti suntem la fel, dar nu la acelasi nivel.


Last edited by PopicaAdv on 10-11-2019, 02:18:16; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
replayTM

[Owner GOARENA-FREAKZ]



Status: Offline
(since 14-12-2019 06:34)
Joined: 26 Dec 2018
Posts: 134, Topics: 13
Location: Germany

Reputation: 34.3
Votes: 2

 
Post Posted: 10-11-2019, 02:19:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ban-ul ramane, admin-ul a procedat corect + vad ca esti cam rau de gura si imi insulti staff-ul. O seara placuta! T/C
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by replayTM, 10 November 2019 00:19



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> CS 2006-2019 (Archived)  


The time now is 27-04-2024, 08:34:14
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x