User
Pass
2FA
 
 

[RESPINS] [Cerere Helper] taci putin pana in 2020

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> CS 2006-2019 (Archived)
Author Message1341
AgentPerry

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-11-2019 12:09)
Joined: 19 Nov 2019
Posts: 2, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 0.1

Post Posted: 19-11-2019, 16:24:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

[★] Numele tãu: Ma numesc Voicu Cristian.
[★] Numele în joc: taci putin pana in 2020
[★] Vârsta ta(minim 16): Am varsta de 16 ani si 5 zile.
[★] Primele 7 cifre din CNP: 1031114
[★] Steam ID(verificati pe steamrep.com): STEAM_1:0:499395813
[★] Steam Profile Link: http://steamcommunity.com/id/dubidubidubadu
[★] Ai citit regulamentul?: CS:GO/GOARENA-FREAKZ
[★] Ai intrat în grupul nostru de steam?: Voi intra imediat ce voi aplica.
[★] De ce dorești grad pe server? eoarece pe server exista multi cheateri si multi care injura/se cearta, si nimeni nu actioneaza, spun la helperi pe u@ sa se uite si imi dau seen, si cand le spun pe Voice Chat, imi zic, "m-am uitat" sau "stai putin" si peste cateva minute chem eu un Admin sau Helper si ii da ban, dar el cica s-a uitat.
[★] Ce informatii utile ne poți spune despre tine?(MINIM 25 DE CUVINTE): umele meu este Alexandru, m-am nascut in Bucuresti, in prezent locuiesc in judetul Dambovita. Sunt un baiat care iubeste fotbal-ul, basket-ul si sa se dea cu bicicleta. Am fost la cateva concursuri unde am luat medalii de argint si de aur, fac ceea ce-mi place de accea imi doresc sa am functia de "Helper:. Pe la varsta de 8 ani am descoperit internetul si tot atunci, bunica mea care mi-a luat calculatorul, a murit. De atunci viata mea s-a schimbat si uite-ma aici, jucandu-ma SA;MP si CS:GO din 2016, deoarece in 2016 mi-a zis varul meu de SA:MP iar apoi am aflat de la un prieten virtual despre CS:GO si am spus sa ne apucam.
[★] De ce te-am alege pe tine?: Deoarece am unele carcteristici diferite sau mai unice la un om cum ar fi: Sinceritatea, rabdarea, vocabular dezvoltat si comportamentul fata de jucatori.
[★] Cu ce o sa ajuti la dezvoltarea serverului?: Voi ajuta serverul cu codatii facand un gameplay mult mai favorabil de playeri.
[★] De cât timp joci pe server?: De prin septembrie dar am avut o pauza destul de lunga deoarece am fost ocupa cu testele.
[★] Orele jucate pe server: Am undeva la 6 ore jucate.
[★] Cât timp poți dedica serverului zilnic?: Acum ca se aproapie finalul semestrului, undeva la 3-4 ore.
[★] Link GameTracker sau poza folosind comanda !ore pe server(dovada pentru ore): https://imgur.com/a/JaHmzoX
[★] Ai intrat pe serverul nostru de discord?(Daca da, avem nevoie de ID-ul tau de discord): Voi intra imediat. _alecs.exe_#1502



Last edited by AgentPerry on 19-11-2019, 17:09:05; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
KhiraluWolf

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-12-2019 17:58)
Joined: 29 Dec 2014
Posts: 8, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 30.3
Votes: 1

 
Post Posted: 19-11-2019, 19:21:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

CONTRA! Nu cred ca esti inca pregatit pentru acest grad. -

OFFTOPIC: Cand ai dat pe u@,stai linistit,m-am uitat. Nu s-a uitat prin pereti, nu ii sarea tinta si mai si murea. Ori s-a ascuns stiind ca eu sunt pe server, ori chiar nu avea. Cum am mai spus si pe server: "Daca cineva va da din mers cap, 1 tap sau prin pereti...nu poate fii vorba neaparat de coduri...mai tine si de noroc. Cand dai pe u@, incearca sa nu mai dai 3 runde una dupa alta.

"si cand le spun pe Voice Chat, imi zic, "m-am uitat" sau "stai putin""- Eu nu ti-am zis asa ceva. Cine ti-a zis asta nu a procedat corect. Atunci cand anunti un codat pe Voice chat primesti Mute.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AgentPerry

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-11-2019 12:09)
Joined: 19 Nov 2019
Posts: 2, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 0.1

Post Posted: 19-11-2019, 21:02:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

KhiraluWolf wrote:
CONTRA! Nu cred ca esti inca pregatit pentru acest grad. -

OFFTOPIC: Cand ai dat pe u@,stai linistit,m-am uitat. Nu s-a uitat prin pereti, nu ii sarea tinta si mai si murea. Ori s-a ascuns stiind ca eu sunt pe server, ori chiar nu avea. Cum am mai spus si pe server: "Daca cineva va da din mers cap, 1 tap sau prin pereti...nu poate fii vorba neaparat de coduri...mai tine si de noroc. Cand dai pe u@, incearca sa nu mai dai 3 runde una dupa alta.

"si cand le spun pe Voice Chat, imi zic, "m-am uitat" sau "stai putin""- Eu nu ti-am zis asa ceva. Cine ti-a zis asta nu a procedat corect. Atunci cand anunti un codat pe Voice chat primesti Mute.
Nu era vorba de tine bro, era vorba de un alt admin, fiindca nu sunt de azi pe server, azi da, te-am vazut pe tine ca admin, dar ai procedat corect, mi-ai raspuns, am inteles si m am jucat mai departe, dar uneori unii au un aim care din cer le cad tinta fix pe capul adversarului dar "a fost bulan probabil" sau la fel, am auzit de la tine sau nu mai stiu de la cine, "Daca e mai bun decat tine nu inseamna ca are cod" si in acel moment mi-am dat seama ca acel player poate era mai bun decat mine si era pe un cont smurf.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DarkYoutuberul

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-12-2019 13:14)
Joined: 22 Oct 2019
Posts: 6, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 1.2

Post Posted: 19-11-2019, 22:14:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Contra nu esti pregatit momentan de acest grad.



KhiraluWolf wrote:
CONTRA! Nu cred ca esti inca pregatit pentru acest grad. -

OFFTOPIC: Cand ai dat pe u@,stai linistit,m-am uitat. Nu s-a uitat prin pereti, nu ii sarea tinta si mai si murea. Ori s-a ascuns stiind ca eu sunt pe server, ori chiar nu avea. Cum am mai spus si pe server: "Daca cineva va da din mers cap, 1 tap sau prin pereti...nu poate fii vorba neaparat de coduri...mai tine si de noroc. Cand dai pe u@, incearca sa nu mai dai 3 runde una dupa alta.

"si cand le spun pe Voice Chat, imi zic, "m-am uitat" sau "stai putin""- Eu nu ti-am zis asa ceva. Cine ti-a zis asta nu a procedat corect. Atunci cand anunti un codat pe Voice chat primesti Mute.


RESPECTA SI VEI FII RESPECTAT


Last edited by DarkYoutuberul on 19-11-2019, 22:15:16; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PopicaAdv

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-12-2019 12:19)
Joined: 14 Apr 2019
Posts: 189, Topics: 12
Location: Satu Mare, Romania

Reputation: 8.4
Votes: 1

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  - 
Post Posted: 19-11-2019, 22:25:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Consider ca avand 6 ore jucate pe server nu ai destule cunostinte pentru acest grad.


Pe langa faptul ca nu mai este campania pentru Helperi, ai nevoie de minim 30 de ore pentru a face o cerere de Helper.





Din partea mea ai un Contra de data asta. Te astept cand o sa ai orele necesare si poate schimbi si tu numele ala, un sfat !


Toti suntem la fel, dar nu la acelasi nivel.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
YoBaGG

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-02-2020 21:26)
Joined: 17 Dec 2018
Posts: 121, Topics: 4
Location: Slatina

Reputation: 9.1

Post Posted: 19-11-2019, 22:43:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Contra, nu ai orele necesare.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Baloo_Cs

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-12-2019 00:16)
Joined: 03 Jul 2019
Posts: 84, Topics: 14
Location: Constanta

Reputation: 3.9

       
Post Posted: 20-11-2019, 00:06:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

YoBaGG wrote:
Contra, nu ai orele necesare.


Ne vedem peste 14 zile !


Le sunt recunoscãtor tuturor celor care m-au refuzat în viațã. Datoritã lor am reușit pe cont propriu.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Nik31

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-12-2019 17:02)
Joined: 27 Sep 2019
Posts: 16, Topics: 1
Location: United Kingdom

Reputation: 1.6

 
Post Posted: 20-11-2019, 01:08:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Contra! Motivele de mai sus!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TrapKill

[Owner GOARENA-FREAKZ]



Status: Offline
(since 05-02-2020 22:52)
Joined: 29 Sep 2018
Posts: 380, Topics: 2
Location: Berlin

Reputation: 49.3
Votes: 3

 
Post Posted: 20-11-2019, 17:42:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Respins, te astept peste 14 zile.


When you feel like quitting think about why you started!

Orice demon, e un înger decãzut!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by TrapKill, 20 November 2019 15:42



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> CS 2006-2019 (Archived)  


The time now is 24-04-2024, 21:01:17
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x