User
Pass
2FA
 
 

[APROBAT] Cerere Helper - Atoris

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> CS 2006-2019 (Archived)
Author Message925
Atoris.# TSA

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-12-2019 20:36)
Joined: 01 Dec 2019
Posts: 2, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 0.1

Post Posted: 01-12-2019, 10:47:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

[★] Numele tãu: Rus Darius
[★] Numele în joc: Atoris 性感的 -> is slab
[★] Vârsta ta(minim 16): 20.
[★] Primele 7 cifre din CNP: 1990626
[★] Steam ID(verificati pe steamrep.com): steam3ID: [U:1:452398985]
[★] Steam Profile Link: https://steamcommunity.com/profiles/76561198412664713/
[★] Ai citit regulamentul?: CS:GO/GOARENA-FREAKZ
[★] Ai intrat în grupul nostru de steam?: Da.
[★] De ce dorești grad pe server? De foarte multe ori seara si chiar si noaptea dupa 23 sunt mult copii sau chiar oameni 18+ care injura/ folosesc microfonul in mod abuziv si este un lucru deranjant pentru ceilalti jucatori. + vreau sa ajut la bunul mers al serverului de cate ori am ocazia, imi doresc functia pentru a face un joc cat mai placut si civilizat tuturor playerilor.
[★] Ce informatii utile ne poți spune despre tine?(MINIM 25 DE CUVINTE): Sunt actual student la Facultatea de Ed. Fizica si Sport din Cluj-Napoca si ma pregatesc sa fiu Instructor de Fitness & profesor universitat de anatomie. Despre mine ca persoana pot spune ca sunt un tip dinamic, impulsiv, dar totodata stiu sa imi controlez emotiile, tin la gluma, imi place foarte mult sa socialiez, sa cunosc oameni noi si sa am cat mai multi prieteni in jurul meu, astfel monotonia si plictiseala dispar.
[★] De ce te-am alege pe tine?: Consider ca sunt suficient de matur sa pot ajuta serverul, sa iau deciziile corecte.
[★] Cu ce o sa ajuti la dezvoltarea serverului?: Cu bunul mers al serverului si o sa incerc sa-i fac reclama pe anumite forum-uri unde este permis/ incerc sa imi mai chem din prieteni avand in vedere ca e un server bun pe 128 tick.
[★] De cât timp joci pe server?: De aproximativ 1 saptamana.
[★] Orele jucate pe server: 10 ore.
[★] Cât timp poți dedica serverului zilnic?: Dupa ce vin de la facultate 1-2 ore, iar pe timp de weeekend pot dubla numarul de ore din timpul saptamanii.
[★] Link GameTracker sau poza folosind comanda !ore pe server(dovada pentru ore): https://www.gametracker.com/server_info/goarena.freakz.ro:27015/top_players/?query=Atoris
[★] Ai intrat pe serverul nostru de discord?(Daca da, avem nevoie de ID-ul tau de discord): Nu, nu am intrat inca deoarece nu prea folosesc discord, in schimb daca o sa fiu acceptat o sa ma alatur pentru buna colaborare intre mine si restul colegilor/ superiori/ playeri.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PopicaAdv

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-12-2019 12:19)
Joined: 14 Apr 2019
Posts: 189, Topics: 12
Location: Satu Mare, Romania

Reputation: 8.4
Votes: 1

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  - 
Post Posted: 01-12-2019, 12:35:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sincer imi place mult de tine si de vocabularul pe care il ai. Nu am vazut nici-o greseala gramaticala.

Din pacate ai doar 10 ore jucate pe server, iar pentru a devenii Helper iti trebuie un minim de 30 de ore.

Chiar imi pare rau ca zic asta, dar Contra din partea mea.


Te astept peste 14 zile cu o noua cerere si cu 30 de ore minim.


Toti suntem la fel, dar nu la acelasi nivel.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Baloo_Cs

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-12-2019 00:16)
Joined: 03 Jul 2019
Posts: 84, Topics: 14
Location: Constanta

Reputation: 3.9

       
Post Posted: 01-12-2019, 12:38:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Contra
Treubuie sa ai minim 30 de ore pe sv


Le sunt recunoscãtor tuturor celor care m-au refuzat în viațã. Datoritã lor am reușit pe cont propriu.


Last edited by Baloo_Cs on 01-12-2019, 12:39:17; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
YoBaGG

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-02-2020 21:26)
Joined: 17 Dec 2018
Posts: 121, Topics: 4
Location: Slatina

Reputation: 9.1

Post Posted: 01-12-2019, 16:33:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

PopicaAdv wrote:
Sincer imi place mult de tine si de vocabularul pe care il ai. Nu am vazut nici-o greseala gramaticala.

Din pacate ai doar 10 ore jucate pe server, iar pentru a devenii Helper iti trebuie un minim de 30 de ore.

Chiar imi pare rau ca zic asta, dar Contra din partea mea.


Te astept peste 14 zile cu o noua cerere si cu 30 de ore minim.

Contra

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Atoris.# TSA

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-12-2019 20:36)
Joined: 01 Dec 2019
Posts: 2, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 0.1

Post Posted: 01-12-2019, 16:49:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ok. Nu ma intereseaza daca nu o sa mai am sansa sa aplic, dar vreau sa spun acum tot ce am de spus. Credeam ca insfarsit am dat de un server fara pile, un server frumos facut de altfel, si ca in 2019 nu mai exista acel "Efect de turma"
Pe baiatu asta l-ati putut accepta cu 11 ore https://forum.wow-freakz.com/APROBAT-Cerere-Helper-120078-120102-120097-120097-120108-120078-120114-120107-t566769.html, pe mine cu 1 ora mai putin nu, ok. Intelegeam daca erau 30 de aplicatii si toti aveau ore, limbaj, o varsta la care sa te poti intelege cu toata lumea dar nu, inca exista pile si ne luam unii dupa altii ca asa e frumos, nu e ok sa gandeasca fiecare pentru el. Aveti cate 1 helper odata pe zii si mai intra cate un admin din cand in cand, in loc sa va bucurati ca aveti aplicanti buni, care nu respecta doar 1 cerinta, si chiar doreste sa va ajute in condiitile mentionate anterior, puteati trece cu vederea, zic eu, pentru ca nu va dau helperii afara din casa si pe altii ii puteti accepta cu ore aproape la fel ca ale mele. ( P.s daca ziceti ca l-ati acceptat pentru ca aveati nevoie de staff, aplicatii mai bune nu ati avut deloc, si un om nu face diferenta, cheers)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TrapKill

[Owner GOARENA-FREAKZ]



Status: Offline
(since 05-02-2020 22:52)
Joined: 29 Sep 2018
Posts: 380, Topics: 2
Location: Berlin

Reputation: 49.3
Votes: 3

 
Post Posted: 01-12-2019, 19:36:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

avand in vedere ca avem nevoie de staff, ti-am dat o sansa.

ACCEPTAT

ATENTIE!
NOU! Daca cererea ta a fost acceptata, vei fi nevoit sa participi la un scurt Interviu pentru a raspunde la cateva intrebari.
Dupa ce primiti verdictul trebuie sa anuntati pe server-ul de discord: http://discord.trapkill.win Pe camera #cerere-acceptata.
T/C



When you feel like quitting think about why you started!

Orice demon, e un înger decãzut!



Last edited by TrapKill on 01-12-2019, 19:40:25; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by TrapKill, 01 December 2019 17:36



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> CS 2006-2019 (Archived)  


The time now is 19-04-2024, 14:35:06
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x