User
Pass
2FA
 
 

[RESPINS] [Cerere Helper] PVPRO.com/GOARENA.FREAKZ.RO

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> CS 2006-2019 (Archived)
Author Message1032
TestamentRo

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-12-2019 18:10)
Joined: 06 Mar 2019
Posts: 18, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 0.6

 
Post Posted: 01-12-2019, 22:53:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

[★] Numele tãu:Pirgaru David-Andrei
[★] Numele în joc: PVPRO.com/GOARENA.FREAKZ.RO
[★] Vârsta ta(minim 16):16
[★] Primele 7 cifre din CNP: 5031128
[★] Steam ID(verificati pe steamrep.com): STEAM_1:1:214214629
[★] Steam Profile Link: https://steamcommunity.com/id/pirgaru
[★] Ai citit regulamentul?: Mai devreme l-am citit CS:GO/GOARENA-FREAKZ
[★] Ai intrat în grupul nostru de steam?: Da. De cand jucam pe AWP-Freakz.ro
[★] De ce dorești grad pe server?: Deoarece imi place sa ajut,sunt playeri ce folosesc un limbaj vulgar sau tipa abuzand de microfon si imi place server-ul si as dori sa am locul asigurat.
[★] Ce informatii utile ne poți spune despre tine?(MINIM 25 DE CUVINTE): Eu sunt un baiat de 16 ani care marge la scoala,sunt foarte prietenos,mereu caut sa descopar ceva nou.Despre pasiunile mele pot spune ca sunt un amator de sport adica le practic(mai multe sporturi) dar nu la nivel de performanta.Imi place foarte mult sa ma plimb pe bicicleta,sa joc samp si....multe altele de exemplu sa calatoresc mai ales pe la munte ador sa merg pe trasee montane.Eu sunt un tip familist si tin foarte mult sa fim uniti in familie cu cat mai putine certuri dar cat mai multe zambete(nu spun ca la mine exista certuri am spus ca idee).Pot zice ca imi place sa mai ies prin oras doar cu cei mai buni prieteni,imi place distractia si sa incerc chestii noi. Sunt unul din cei mai destepti elevi de la mine din clasa. Este foarte important, in opinia mea, modul in care vorbesti cu o persoana si felul in care interactionezi cu cei din jur. Sunt o persoana disciplinata si calma, nu imi place sa ma agrenez in conflicte fara rost , mai ales pentru un joc. In timpul liber imi place sa joc fotbal , sa ies cu prietenii si sa imi petrec timpul in fata calculatorului. Ma antrenez la Clubul Sportiv de Fotbal ,,Zimbru Chisinau" joc pe pozitia mijlocat defensiv si imi place la nebunie aceasta pozitie.
[★] De ce te-am alege pe tine?: Pentru ca simt ca pot ajuta serverul,pot ajuta un player in caz ca cineva tot injura ,asta fiind enervant.
[★] Cu ce o sa ajuti la dezvoltarea serverului?: Scap serverul de playeri cu un limbaj vulgar si aduc playeri pe aceasta comunitate.
[★] De cât timp joci pe server?: De 2 saptamani aproape
[★] Orele jucate pe server: Aproximativ 12 ore
[★] Cât timp poți dedica serverului zilnic?: Depinde. In cursul saptamanii 1-2 ore iar sambata/duminica cam 3-7 ore.
[★] Link GameTracker sau poza folosind comanda !ore pe server(dovada pentru ore): https://imgur.com/a/T1ugx3W
[★] Ai intrat pe serverul nostru de discord?(Daca da, avem nevoie de ID-ul tau de discord): PirgaruDavidAndrei#1430

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dan<3

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-12-2019 16:42)
Joined: 11 Nov 2019
Posts: 6, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 1.2

Post Posted: 02-12-2019, 00:08:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pro,avand in vedere orele foarte putine pe care le ai server si atitudinea pe care ai avut-o pe server care nu are nici o treaba cu ce ai spus mai sus la "de ce te am alege pe tine",doresc sa-ti acord o sansa pentru ca nu mi ai facut probleme cat timp te am vazut on pe server fapt ce dovedeste ca ai putea sa iti schimbi atitudinea odata cu gradul de helper. Succes!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PopicaAdv

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-12-2019 12:19)
Joined: 14 Apr 2019
Posts: 189, Topics: 12
Location: Satu Mare, Romania

Reputation: 8.4
Votes: 1

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  - 
Post Posted: 02-12-2019, 08:08:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pro.

Toti suntem la fel, dar nu la acelasi nivel.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
KhiraluWolf

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-12-2019 17:58)
Joined: 29 Dec 2014
Posts: 8, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 30.3
Votes: 1

 
Post Posted: 02-12-2019, 12:00:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

De la mine ai un PRO. Te-am vazut pe server si te comporti foarte okay. Ajuti playerii si sper sa ajuti playerii ca pana acum.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Baloo_Cs

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-12-2019 00:16)
Joined: 03 Jul 2019
Posts: 84, Topics: 14
Location: Constanta

Reputation: 3.9

       
Post Posted: 02-12-2019, 18:35:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dan<3 wrote:
Pro,avand in vedere orele foarte putine pe care le ai server si atitudinea pe care ai avut-o pe server care nu are nici o treaba cu ce ai spus mai sus la "de ce te am alege pe tine",doresc sa-ti acord o sansa pentru ca nu mi ai facut probleme cat timp te am vazut on pe server fapt ce dovedeste ca ai putea sa iti schimbi atitudinea odata cu gradul de helper. Succes!


Le sunt recunoscãtor tuturor celor care m-au refuzat în viațã. Datoritã lor am reușit pe cont propriu.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Scrimferarypeek

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-12-2019 22:32)
Joined: 20 Oct 2019
Posts: 12, Topics: 2
Location: Austria

Reputation: 1.4

 
Post Posted: 02-12-2019, 23:01:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

KhiraluWolf wrote:
De la mine ai un PRO. Te-am vazut pe server si te comporti foarte okay. Ajuti playerii si sper sa ajuti playerii ca pana acum.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sNok3

[Co-Owner GOARENA]



Status: Offline
(since 16-12-2019 19:46)
Joined: 16 Sep 2019
Posts: 31, Topics: None
Location: Italy

Reputation: 3

 
Post Posted: 02-12-2019, 23:23:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RESPINS. Nu ai citit regulamentul.

CO-Owner of GOARENA.FREAKZ.RO


Last edited by sNok3 on 05-12-2019, 20:02:06; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by TrapKill, 05 December 2019 17:59



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> CS 2006-2019 (Archived)  


The time now is 26-04-2024, 00:42:39
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x