User
Pass
2FA
 
 

Overview of Our Guild RO/EN [WiP]

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message361
Rdtym

[Sproof]



Status: Offline
(since 27-06-2022 06:00)
Joined: 25 Jun 2014
Posts: 86, Topics: 47
Location: Targoviste

Reputation: 240.5
Votes: 19

 
Post Posted: 03-03-2020, 15:05:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Work in Progress.



Last edited by Rdtym on 03-03-2020, 15:06:48; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Crayterion

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-06-2021 19:57)
Joined: 16 Dec 2014
Posts: 11, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 97.4
Votes: 2

 
Post Posted: 03-03-2020, 21:03:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cam greu de amintit sub ce postura am ajuns guild master, insa stiu ca s-a intamplat pe Cataclysm...iar de atunci au trecut aproape 8 ani..
Desi am trecut prin multe faze unele mai bune alte ceva mai neplacute, existente in ori ce grup, mai ales ca vorbim de mediul online, totusi cred ca am avut capacitatea si poate din partea unora si aprecierea ca am dorit sa fac ceva..Stiu ca vor aparea contestatarii care vor spune ca am pierdut guilda, ca am dat disband ca am facut promisiuni de care nu am tinut cont si nu neg ca nu ar fi adevarate aceste acuzatii, insa este foarte simplu sa critici din afara cand nu stii ce s-a intamplat in spatele acelui monitor.
Revenind la partile pozitive care au unit acest grup de foarte multe ori si crae mi-au adus motive de a revenii si o lua mereu de la "zero", este faptul ca in fiecare dintre voi, mai ales mebrii vechi am gasit si ma bucur ca este si acum acest lucru niste oameni buni, deschisi si doritori de progres.
Cum am spus mai sus aceste grup a trecut prin multe schimbari , forme, nume etc, insa in acest moment pot spune ca numele guildei "Free Raiders" reprezinta ideile si tot ce am dorit sa fac in tot acest timp.
Multi nu ar crede, insa grupul acesta m-a urmat in multe locuri, pe alte servere indiferent ca a fost privat sau blizz, asa ca pentru fiecare dintre voi toata stima si totul respectul baieti, pentru mine altii mai buni nu exista.

Momentan cam atat....cu singuranta va exista o continuare.....



Last edited by Crayterion on 03-03-2020, 21:45:45; edited 1 time in total
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 06-05-2024, 11:46:03
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x