User
Pass
2FA
 
 

Admini de 2 bani [No offece]

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1185
AcT!V3#

[Hall Of Fammer]



Status: Offline
(since 30-12-2018 19:32)
Joined: 29 Jul 2009
Posts: 2648, Topics: 153
Location: Iasi

Reputation: 701
Votes: 24

     
Post Posted: 10-05-2010, 13:34:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mesaj1:
nume player : AcT!V3#
ip player : 89.42.211.230
nume admin : < rKo > BuSTeD
motiv/dovada/argument : [ ex: print screen cu abuzul adminului ] pai ziceam sa schimbe harta ca si aja era aiurea si nu prea intra lumea pe aia,dar el puna hartile sa joace el nu playerii,si mia dat gag ca ceream alta harta ,dar nu numai mie
concluzii : stiu ca nu va pati nimic ca e el "miss rko" dar sunt destui admini r*t**i pe server

Mesaj2:
Dupa care am prmit si ban pt 30 de minute,astept explicatia lui pentru ce!


 
Staff message (SeaGer):
 
1 warn pentru dublu post.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
<rKo> | BuSTed

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-05-2012 21:14)
Joined: 16 Dec 2009
Posts: 21, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 175.7
Votes: 5

Post Posted: 10-05-2010, 13:57:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

[G]*ALIVE*AcT!V3# : ce admini sunteti ma
] amx_gag Act 10 taci
Pentru a reseta scorul scrieti /resetscore
AcT!V3# : bagati harti sa jucati ...
(JUCATOR) AcT!V3# : gag aiure ...
<rKo> | BuSTed : vb mult si prost

<rKo> | BuSTed : daia tiam
(JUCATOR) AcT!V3# : da pune o harta calumea
*DEAD* <rKo> | BuSTed : nu vreau..
(JUCATOR) AcT!V3# : hai dnd ca suferi cu tot cu adminu tau...... el porma a dat retry si a intrat pe snow cand sa schimbat mapa ., si iam zis ..
<rKo> | BuSTed : active stii ce meriti nu ban ..
AcT!V3# : hai ma ca merge,orice server are cate un clov ... ma face pe mine copilu asta nasol asa clovn .. iam dat gag ca merita - si a dat retry .. si iam dat ban 30 de min ..


----


ba saracule care esti de active prost.. tiam dat gag ca ma zapaceai si pe mine ..si pe nek ..ca sa schimbam mapa si eram 5-5 pe awp ala .. si ai zis ca ce adminu suntem ..si tiam dat gag... si porma ai inceput sa suferi si sa scrii pe say_team@ si atunci cand scrii akolo doar cand e un codat - ..si porma ai iesit ..si cand ai intrat pe snow ..tiam dat ban ..ca aveai gag. si ai dat retry..asa ca cioku mic - ..


 
Staff message (ion):
 
Ai grija la limbaj si foloseste EDIT pentru a nu mai face dublu-post. (1 warning)


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AcT!V3#

[Hall Of Fammer]



Status: Offline
(since 30-12-2018 19:32)
Joined: 29 Jul 2009
Posts: 2648, Topics: 153
Location: Iasi

Reputation: 701
Votes: 24

     
Post Posted: 10-05-2010, 13:58:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

da-mi dovada ca a fost retry?
si la retry nu ti se duce gagu,gagu sa dus ca ai schimbat mapa.si am iesit am facut reclamatia de asta am iesit
retry inseamna sa iesi si sa intri tot atunci,daca esti but ce sa-ti fac,mai invatza sa folosesti adminu ala,nu mai suferi de el !CLOVNULE
deci ai dat ban aiurea,plus ca nu incepe sa-ti arati abilitatile de copil facut pt alocatie


 
Staff message (ion):
 
Valabil si pentru tine.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
<rKo> | BuSTed

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-05-2012 21:14)
Joined: 16 Dec 2009
Posts: 21, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 175.7
Votes: 5

Post Posted: 10-05-2010, 14:05:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cand o sa fiu eu in cs..tu nu mai joci .. iti garantez eu ;)ai iesit ca aveai gag daia - .. hai ca nu am cert cu un fraier ca tine ..
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
godlike(mihai)

[rKo oWneR]



Status: Offline
(since 15-07-2011 15:44)
Joined: 26 Jul 2009
Posts: 261, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 149.4
Votes: 6

Post Posted: 10-05-2010, 16:09:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

activ, banul a fost corect!
busted calmeazate!!!
active u nu stii regulamentul si vrei adminul inapoi? mai vii si cu faze dastea k vrei dovada k ai dat retry? pey esti copil:-j

T.C.


Rko.FreaKz.Ro
=>Thc<= PMA

~> Born To Be A Sex Machine !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by godlike(mihai), 10 May 2010 14:10



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 27-04-2024, 18:18:55
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x