User
Pass
2FA
 
 

caracter sters !!

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message226
zekter

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-04-2020 05:52)
Joined: 17 Jan 2013
Posts: 3, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 62.1
Votes: 2

 
Post Posted: 02-04-2020, 19:58:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salutare am si eu o mare problema, nu am mai intrat pe wow de aproximativ un an si am avut un cont pe nume Zekter cu care am fost in guilda HKP si din pacate probabil pentru ca nu am avut activitate mi s a sters si vreau sa spun ca am bagat o gramada de bani. Imi este foarte greu sa ajung inapoi cu altul de la 0, asa ca daca se poate vreau sa il primesc inapoi ..adica mi se pare putin absurd sa bagi bani intr un cont si dupa o perioada de inactivitate sa ti l stearga
Banii aceea i am bagat degeaba nu sau cum ca nu inteleg ???



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Denim

[Netrunner]



Status: Offline
(online 15 hours ago)
Joined: 18 Feb 2013
Posts: 19356, Topics: 525
Location: Shibuya

Reputation: 43934.7
Votes: 376

Post Posted: 03-04-2020, 10:39:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu e vorba de inactivitate de ai caracterul sters. Din moment ce ai dat niste detalii despre caracterul tau, iti pot spune ca el era pe realm-ul Genesis care era expansion de MoP si care s-a inchis de anul trecut. Caracterul nu poate fi recuperat, insa poti migra pe realm-ul de Legion daca nu ai deja un caracter.

Legat de progresele avute pe acel caracter, momentan inca mai poti beneficia de acest transfer. Si pentru banii deja cheltuiti pe acel caracter, nu se poate face nimic pentru a recupera banii sau itemele pentru care ai donat, pe Legion toti am luat-o de la zero, inclusiv cu donatiile.



Retired

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 25-04-2024, 16:09:00
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x