User
Pass
2FA
 
 

Caterinca la scoala
Go to page Previous  1, 2, 3  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message8624
pepy

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 27-02-2014 01:30)
Joined: 01 Dec 2006
Posts: 3112, Topics: 119
Location: Galati

Reputation: 293.6
Votes: 20

Post Posted: 20-01-2007, 11:05:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

asta chiar ca a facut ceva -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
asp1r1n2

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-08-2015 09:49)
Joined: 17 Jul 2006
Posts: 284, Topics: 21
Location: bucuresti

Reputation: 145.9
Votes: 4

     
Post Posted: 20-01-2007, 11:20:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hai sa va povestesc o intamplare misto knd ne-a alergat profa de civica prin liceu si noi eram cu sticle de bautura in mana!!!!!!

Si noi k baietii am fost la gratar k era frumos afara si mai pe seara hai si noi la 2 ore! Intram noi si nu stiam ce ora aveam k se intrase la ora!! Noi baietii sa ascultam la usa sa vedem ce ora avem ne trezim k tranteste unu kata mai piciorul in usa si o ia la fuga !!! NOi repede dupa el cu sticlele in mana!!ne-a alergat profa prin curtea liceului si noi nimic da-i cu sticla in mana fugi spre padure!!!!! am murit de ras cu aia dupa aia!! Mie imi placea knd venea diriga si incepea cu foaia de exmatriculare era ras!! Venea gata ori puscarie ori exmatriculare ce alegeti si noi repede exmatriculare!{ asta k ne dadeam pe la alte clase nume de elevi unde tinea la profesori noi} si luam 2 3 si le faceam praf orele la profesorii aia!!!!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
In2ition

[Globul de cristal]



Status: Offline
(since 30-04-2018 18:33)
Joined: 28 Aug 2006
Posts: 11769, Topics: 315
Location: Galati

Reputation: 1842.7
Votes: 199

Post Posted: 20-01-2007, 12:55:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

hahahahahaha gg asp1 -))))))))))))))

We stop looking for monsters under the bed when we realize they're inside of us.

nr913 wrote:
no really, dacã nu era așa țãrancã, și dacã era în bucurești, o luam de nevastã

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Neo

[Always & Forever]



Status: Offline
(since 07-09-2014 10:52)
Joined: 05 Sep 2006
Posts: 1806, Topics: 101
Location: la doi pashi in urma ta ... ;;)

Reputation: 206.7
Votes: 24

Post Posted: 20-01-2007, 18:39:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sunt clasa a 8 -a... Scoala Gen 160 din Bucuresti / militari.

Intamplari?

Sa zicem ca suntem 5 baieti in clasa si 19 fete.. unu dintre noi tocilar asa ca 20 fete si 4 baieti ....
Sa va povestesc cateva intamplari ...

1. Exista la magazin Gel PEPA la 15 mii care dupa 5 minute miroase a flegma.. Asa am nimerit noi expirate - Eh.. el fiind transparent am pus pe clante la tot palierul.... Profa de istorie a intrat in clasa si baga mana in aia zici ca era ... - intra in clasa si zice " doamne ce nesimtiti sunteti" noi spunen ca NUUuu nu noi aia de la 7b - sii isi miroase mana, pfuuu ce pute - nesimtitii dracu - si profii care au intrat la celelalte claseeee - cred ca 2 - 3 clase de pe palier aveau un punct scazut -

2. Incepusem sa jucam un fel de Handbal - rugby cu fetele prin clasa cu o minge cam de handbal - fetele contra baietii , si ce ne fugaream.. noi fiind in cabinetul de romana am spart geamuri cu eminescu , creanga - aoleoo...

3. Dupa criza asta cu mingea de handbal veneam la sc cu 3 - 4 mingii din alea de tenis din carton de proasta calitate - si rupeam... era sa spargem un geam mare de 2m x 2 m - o data am dat eu un torbilan, vine in calorifer, intr-un dulap, in geam si apoi intr-un ghiveci de flori care a cazut in capu unui coleg apoi pe jos - Aoleoo ce am mai ras -

4. Vara asta toate clasele din scoala erau afara si in toata curtea scolii... DOAMNE!! VIETNAM!! toata lumea cu sticlele de apa - veneam de acasa cu bidoanele de 5 litrii - noi udam fetele si ele intre ele , sau uneori pe noi - astia au inchis apa in toata scoala - fetele se duceau in blocuri si cerseau apa , noi am spart o ghena si luam apa de acolo - Faceam gagicile learca......... - Apoi la ultimele ore aveam in buzunar cate 2 sticle la 0.5 - eu mare cowboy D- sa vezi pleca profa direct asa peste carti - clasa facuta prafffff....
In ziua aia venise o fata in blugi - si am udato fleasca pe bluza... se duce se schimba... o asteptam toata clasa o facem leoarca - se duce inca o data sa se schimbe , noi 8A si 8B o asteptam iara - am facutoooo..... saraca - si blugii se lipeau de ea -

5. Iarna trecuta imi aminteam... toata lumea se strangea la careu.. parintii , copii , fete.... noi baietii ne dadeam in spate la 20 - 30 m. . . . . si dadeam cu bulgari asa in sus... doamne .. FIRE IN THE HOLEEE - loveam mamaiee... parintii . fetele - mama numai in cap le dadeam.. i-am dat o data in fatzau in nasos la o fata... saraca.. am facut PRAF!! direct in fatau de la 30 m cu zapada gheata -

6. Chiulirea... Noi ieseam din scoala imbracati si fugeam sub geam.. iar colegii ne aruncau in timpul orei ghizdanele pe geam de la etaju 2 -
Ultima oara acuma vineri am plecat de la tehno ca nu mai aveam chef .. - si profa in spatele meu ma urmarea - o iau eu la fuga era sa cad pe scari - un prieten a dat nas in nas cu ea , abia a scapat -

7. Imi amintesc in clasa a 5 -a .. luam cuie de acasa si bagam pe scaun la gagicile din clasa - of.. eram si eu fan " Cei cu Andy" alea isi gaureau blugii si curu - noua ne dadeau lacrimile..
Apoi a fost mai nasol ca ne alergau si ne bagau pixuri in cur - si ne intepau..

8. La sedintele cu parintii in iarna , 3 baieti ne strangeam in fata geamului si aruncam cu bulgari de zapada - diriga si parintii ......... muhaha -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pepy

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 27-02-2014 01:30)
Joined: 01 Dec 2006
Posts: 3112, Topics: 119
Location: Galati

Reputation: 293.6
Votes: 20

Post Posted: 20-01-2007, 18:43:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

NU MAI FA MA EXCES DE EMOTICONURI
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Gh[o]sT

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 22-03-2009 19:17)
Joined: 25 Jul 2006
Posts: 2716, Topics: 73
Location: Behind you !!!

Reputation: 213.1
Votes: 8

 
Post Posted: 20-01-2007, 18:52:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

YosPepy wrote:
NU MAI FA MA EXCES DE EMOTICONURI


shi tu nu mai scrie cu caps lock !!



^Signature by Kre@toR - - -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
just girl

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-02-2007 16:08)
Joined: 14 Jan 2007
Posts: 5, Topics: 1
Location: Sweden

Reputation: 93.3
Votes: 4

Post Posted: 20-01-2007, 20:23:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

uf clasa noastra e dusa..adik e pierduta avem o directoare non-stop educatie ssexuala..de fapt ea e profa de religie..in fine:)..mai noi e directoare...in fine..noi suntem la etajul 3 ultima clasa...ceea ce facem noi in clasa..facem in asha fel inkat sa se auda pana la partier:)..asha..la ore...ne uitam pe peretzi..cand vine vorba de predat...ne dor oasele..ba tre sa mergem la baie(chiar dak mergem 1 la fiecare 2 minute.)..sa vedem..cea mai infernala ora ar fi ora de frank..nimeni nu o asculta...mai auzi un "E" dezacordat prin fundul clasei..la romana suntem ingeri:)(e si normal am avut 1 pc scazut toata clasa la purtare)...asha cat despre note..cand vine vorba de note we are the winner..avem cele mai mari note..mediile de la 8,5 in sus... don`t ask me why Raised eyebrow then...sa vedem suntem caracterizatzi ca cea mai nepoliticoasa clasa..care aree un numar de baietzi cam 10...care trag chiulu cel putzin de 3 ori pe saptamana:)
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tanaka

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-10-2007 15:52)
Joined: 23 Mar 2007
Posts: 5, Topics: 1
Location: Hell

Reputation: 92.3
Votes: 4

 
Post Posted: 23-03-2007, 23:49:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mdea...hai sa zic si noi ce facem . -

1. La chimie cand nu avem kef de ore : Luam o bricheta si dam foc la tot ce ne iese in cale (pixuri, cartzi , caiete. etc )
2. La Muzica : Cantam simfonia : "Mutului"
3. La matematica : Ehhh mi-e.somn deci.....ma culc
Inrest...rupem bancile/scaunele/usile .... ne batem incontinuare .... dragutz din pct. de vedere scolar nu???

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
oPt1onS
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 04-07-2007 08:45)
Joined: 28 Jan 2007
Posts: 485, Topics: 19
Location: Romania

Reputation: 118.1
Votes: 4

Post Posted: 24-03-2007, 00:02:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

noua dea adus niste banci dealea noi aqm o sapt si nea pus si jaluzele dealea verticale frumos rau de tot peste 1 sapt erau rupte 2 jaluzele 4 scaune si 2 banci - - dupa venise invatatoarea care avea ore dimineatza in clasa aia k sa ne mute din clasa aia venise cu directori k sa ne mute plm etc..
1. La mate dak tie som .. Culcate... dak te intreaba ceva ii zici k nu stii sau da .. el it izice bn stia jos -
2. La engleza ne plimbam pe usa intra cn vrea fiecare face ce vrea
Manele la maXim ce draku k de la inceputu' anului la engleza am scris decat 10 pagini de caiet - si o fata care scrie tot e tociala a scris 1 caiet Time Out Surprise

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tanaka

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-10-2007 15:52)
Joined: 23 Mar 2007
Posts: 5, Topics: 1
Location: Hell

Reputation: 92.3
Votes: 4

 
Post Posted: 24-03-2007, 00:08:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

" Manele la maXim ce draku" lolz. omule aveti kef de panarame la ore bagati ma ca noi ... sârbe, rap etc.. da nu manele .Bleach
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
oPt1onS
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 04-07-2007 08:45)
Joined: 28 Jan 2007
Posts: 485, Topics: 19
Location: Romania

Reputation: 118.1
Votes: 4

Post Posted: 24-03-2007, 00:10:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

eeeeeeeee lasa k noi dam numa Salam dealea LIVEeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
RedFighter

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-04-2007 16:59)
Joined: 06 Jan 2007
Posts: 22, Topics: 5
Location: Gay

Reputation: 94.3
Votes: 4

Post Posted: 24-03-2007, 00:13:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

eu am o clasa de bolanzi - cu mine in frunte.. si pe noi la engleza ne muta'n alta sala.. sia colo pe tavan (ii tavan curbat) deasupra profesorului scrie MARE " sunt prost si sageata spre el " deci ii fac o poza luni muriti de ras -))) ...
la ore iesim in parc
fara absente .. viatza noastra -
a si injuram pe profi de nu ai vazut dinalea - ... saracii -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
uSp
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 10-04-2007 07:45)
Joined: 02 Mar 2007
Posts: 141, Topics: 18
Location: Acasa la sotzia ta

Reputation: 95.9
Votes: 4

Post Posted: 24-03-2007, 17:14:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ieri am bagat limba in gura unei fete...bineinteles k mia scazut doamna un punct la purtare dar merita:D.App,am desenat pe tabla o inima shi pe ea scria Rozy(pe doamna o desen o cheama Rozalia shi aveam desen ora aia:))
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
blader

[Madness?]



Status: Offline
(since 05-01-2016 15:32)
Joined: 31 Jan 2007
Posts: 3476, Topics: 83
Location: Berna

Reputation: 468.4
Votes: 44

Post Posted: 27-03-2007, 20:21:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

clasa mea e cam sanatoasa, am fost primul in clasa dupa medie anul trecut - (9.97) avem profi cam severi, deh, e scoala minoritara, iar proful de fizica e apogeul severitatii - deci, nu prea avem spatiu pentru caterinca -

singura chestie mai...hmmm...amuzanta e scaunul profesorilor, care e semi-rupt (daca nu esti atent cazi - ) si are inscriptia "loc rezervat oligofrenilor" -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Levier
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 21-08-2012 11:57)
Joined: 15 Feb 2007
Posts: 6876, Topics: 145
Location: Romania

Reputation: 86.5
Votes: 126

 
Post Posted: 27-03-2007, 20:24:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ce liceu frate? 9.97 o_O
medii de genu asta n-am avut nici acasa si nici in clasa intai -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3  Next    


The time now is 07-05-2024, 22:46:07
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x