User
Pass
2FA
 
 

pareri poze AimeN
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016
Author Message3156
SiLe

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 07-03-2017 14:21)
Joined: 23 Mar 2007
Posts: 2014, Topics: 43
Location: Romania

Reputation: 836.9
Votes: 34

Post Posted: 15-05-2010, 15:45:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Code:
 Cartonel : cu scrisul e alta treaba ... daca atunci cand ti se fac ss-uri se misca foarte rau in frame-uri apare scrisul in poza urmatoare ... e de la fps ...daca are calculator slab de la asta e ...


Code:
Aimen: Foarte slab nu este.Am 512 RAM,128 MB Video,Procesor 3.2 GHz,dar are momente cand merge in frame-uri ,cam 1 minut,in fine,nu stiam ca de la asta sunt pozele asa(ma refer la scris).


daca sunteti frati de ce vorbiti de parca nu stiti despre ce este vorba ? de ce trebuie sa ii dai fratelui tau explicatii despre ce calculator ai, nu il folositi amun2 sau nu stiti configuratia... nu sunteti coerenti, trebuia sa iti ia apararea ceva mai "concret" frac-tu... in fine, ma bate psihologia, promit ca ma las de facultate.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
[NT]D@niel

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-11-2014 12:56)
Joined: 26 Apr 2007
Posts: 454, Topics: 30
Location: Romania

Reputation: 347.1
Votes: 8

Post Posted: 15-05-2010, 16:52:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Imi pare rau pt tine ca nu stii macar sa minti.
1. iti zic de ce dureaza atat.. zici ca ai virus trojan.. pun pariu ca nu-ti face nik trojanu ala (care apropo l-ai luat de la antiss) ca altfel nu-l tineai tu in pc.
2. ti-am zis ca te-am mai prins odata cu antiss cu numele PRO.. zici ca nu erai tu ca ai acelasi ip ca la sala.. care incredibil de miraculos are 3 clase ca cel de acasa. In primul rand nu am mai auzit sala de net care sa foloseasca clicknet.. sa imparta la nuj cate calculatoare un net de kkt cu viteza maxima de upload 50kb. Chiar i-o spui lu mutu asta. Iar in al 2-lea rand.. eu am multi vecini care au clicknet si nici1 nu are macar o clasa la fel ca a mea.
3. iti faci zeci de conturi ca sa-ti ajuti unbanarea.. te prinde felix.. zici ca e fratitu -, cel imaginar iar.. care nici nu stie daca ai pc bun sau nu cum a zis Sile... citez "daca are calculator slab de la asta e ..." sa-ti aduc eu aminte ca tot tu ai scris postu ala... de pe acelasi pc mai exact.. 3 minute intre pusturi - fascinant.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AimeN

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-06-2010 17:33)
Joined: 24 Apr 2010
Posts: 17, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 102.3
Votes: 7

Post Posted: 15-05-2010, 17:17:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Suntem frati.El este la Bucuresti la facultate.Eu sunt acasa.
El are 21 de ani.Eu am 17.
Legat de sala:Sala aceea are 8 calculatoare legate la internet pe un modem.
Fratimiu stie mult mai multe decat mine despre calculatoare.Eu nu am inca un atestat sau asa ceva la informatica sau mai stiu eu ce diplome,deci nu ma prea pricep la calculatoare,dar ceea ce stiu sigur este ca am aceasi clasa de Ip ca cea de la sala.Am ip dinamic,la fel ca la sala,iar 90% din cei de pe strada pe care stau eu are ClickNet.

***Sa intervina cineva care se pricepe la calculatoare si probleme tehnice(Shocker,ion.mzk etc.).Virusul respectiv este un Trojan i8ikdjwt(sau ceva de genul).Cine la intalnit stie ce efecte are.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
[NT]D@niel

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-11-2014 12:56)
Joined: 26 Apr 2007
Posts: 454, Topics: 30
Location: Romania

Reputation: 347.1
Votes: 8

Post Posted: 15-05-2010, 17:33:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ma tu chiar nu ai ce face decat sa aberezi la fiecare post?
Quote:
1.Nickname:cartoneL
2.Varsta:17 ani
3.Vechimea pe server:4 luni
4.Motivul cererii:As dori sa primesc slot pentru ca de fiecare data cand vreau sa intru pe server acesta este full,iar war3-ul este cel mai bun si cel mai curat server din cate am vazut.
5.Da,accept regulamentul integral.


Tu esti fratitu? Adik esti "siamez"? numa ca unu e mai batran ca altu a?


Quote:
Salut.Am intrat de pe contul unui prieten.Sunt ChEsTeR.Astazi in jurul orei 12:20 m-i s-au facut 4 screenshot-uri de catre anathema.Imediat dupa executarea am fost deconectat de pe server si in consol ...


Nici nu mai stii care esti - fratele.. varu... sora

Quote:

uitati cfg-ul meu.are o tendita de aim in el(dau hs in prostie) - dar nu va spun secretul ca nici eu nu-l stiu , chiar daca eu l-am facut -...na poftiti si sa va saturati:


Suferi de coduri ma..
PS: toate citatele is luate de la posturile lui cartonel




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AimeN

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-06-2010 17:33)
Joined: 24 Apr 2010
Posts: 17, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 102.3
Votes: 7

Post Posted: 15-05-2010, 21:47:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Am facut cerere de slot dupa contul fratelui meu.Imi cer scuze pentru asta.

2.Chester este fratimiu.A jucat cu cod cu alt nume si a fost prins.

3.Te uiti macar in cfg-ul ala sa vezi cum e?E default,dar macar l-ai incercat?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Advocad

[Creep]



Status: Offline
(since 05-08-2011 22:08)
Joined: 29 Mar 2009
Posts: 678, Topics: 21
Location: Netherlands

Reputation: 255.1
Votes: 11

Post Posted: 16-05-2010, 00:13:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

AimeN ai spus atatea minciuni pana acum si cu toate ai fost prins; baietii astia dau o atentie deosebita detaliilor. Stii ce? Noua ne plac chestiile simple! Tu cum o dai, cum o sucesti sau cum o invarti numai aiurea iesi si ne-ai zapacit de cap.

Lasand la oparte neamurile si vecinii tai ( frati surori veri amici , membri ai clubului tau imaginar ) pozele nu sunt in regula; prin posturile de pana acum ne faci sa ne indoim caracterul tau! Sunt constient ca ai IP dinamic, dar o sa acordam o atentie deosebita clasei tale de IPuri si indiferent de ce nume vei folosi in viitor, atat timp cat nu joci curat, vei fi prins.

Hai sa nu ne mai lungim atat cu thread-ul asta si accepta ca ai ban si vei ramane cu ban!
Numai bine.


iubesc, urasc, injur, iert, uit, beau, mint, plang, distrug, fur, creez, protejez, daruiesc, merg inainte.. sunt doar om.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SiLe

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 07-03-2017 14:21)
Joined: 23 Mar 2007
Posts: 2014, Topics: 43
Location: Romania

Reputation: 836.9
Votes: 34

Post Posted: 16-05-2010, 08:55:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cartoneL - MesajTrimis: 14-05-2010, 13:15:12
AimeN - MesajTrimis: 14-05-2010, 13:18:45

AimeN a scris
Code:
Suntem frati.El este la Bucuresti la facultate.Eu sunt acasa.
El are 21 de ani.Eu am 17.


Daca el este la bucuresti si tu oriunde ai fi, cum faceti post amandoi la diferenta de 3 minute de pe acelasi IP,avand in vedere ca inca nu s-a inventat teleportarea? Te rog eu, lasa-te de minciuni ieftine, esti jalnic -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
felixcat

[baka neko]



Status: Offline
(since 15-07-2014 15:00)
Joined: 05 Jan 2009
Posts: 2485, Topics: 31
Location: Romania

Reputation: 270.3
Votes: 50

Post Posted: 16-05-2010, 09:22:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

eu nu vad nici un mcr sau savage care sa imparta posturi cu tine sau cartoneL pe clasa de ip, sa nu te miri daca vei primii ban pe cel putin un cont.
pana in momentul de fata tot ce vad din partea ta sunt tot felul de minciuni.
nu are voie pe server.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AimeN

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-06-2010 17:33)
Joined: 24 Apr 2010
Posts: 17, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 102.3
Votes: 7

Post Posted: 16-05-2010, 15:30:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

felixcat - Este Mrc nu Mcr si nu savage,ci [SAVAGE] ... si legat de raspunsul dat de fratimiu la o marja de 3 minute , nu stiu ce ti se pare ciudat.Mai ziceam daca era la 1 minut sau mai putin daca te referi la conturi multiple.Si sa stiti fratimiu nu a dat detalii despre grad de rudenie sau mai stiu eu ce deoarece nu a vrut sa se implice in aceasta situatie.A costatat doar care este problema.

Daca tot sunt banat,va urez o zi buna si mult succes in continuare!Eu ma dau batut deoarece totul este foarte simplu si nu vreti sa intelegeti:Eu impart aceasi clasa de ip ca cea de la sala si asta vad ca imi creeaza destule probleme;daca era anti-ss se vedea la timpul cand au fost create/modificate screenshot-urile.Va urez o zi buna!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
felixcat

[baka neko]



Status: Offline
(since 15-07-2014 15:00)
Joined: 05 Jan 2009
Posts: 2485, Topics: 31
Location: Romania

Reputation: 270.3
Votes: 50

Post Posted: 16-05-2010, 17:09:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ca e mrc sau mcr sau savage sau [$%^^$3 ideea e ca nu apar info despre acele conturi.
ai mintit nu ai nici o credibilitate, da, cred ca e cazul sa te dai batut,
pa.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by ion.mzk, 16 May 2010 20:38



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 23-10-2024, 08:26:37
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x