User
Pass
2FA
 
 

Unban Soul.

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message684
Biatch

[God Damn it!]



Status: Offline
(since 27-12-2011 08:56)
Joined: 18 May 2010
Posts: 80, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 87.7
Votes: 8

Post Posted: 23-05-2010, 10:42:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick: Soul
Adminul care a dat ban: Moa_UpSet sau Untouchable. Nu stiu sigur ce admin mia dat.Nu am apucat sa vad.
Ip-ul tau/SteamID: 188.173.54.77
Data si Ora banului: 22.05.2010 . Ora no mai stiu sigur, cam pe la ora 9 jumate , cred...
Motivul: Pai eu am crezut ca am luat *** pentru ca lam rugat pe untouchable sa puna la votemap si westwood si cand am vazut ca am luat *** am inceput sa rad.Dupa cateva ore cand am intrat, pe la 11 jumate (ieri) si am vazut ca am si ban ,eram bagat in ceata.Cand am intrat pe forum am vazut pe cererea mea de admin ca spawn mia dat respins, pentru ca am fost prins codat cica. Am vorbit cu pix si el mia zis ca a vorbit cu moa_upset si ca a zis ca cica mi sau facut poze si ca am dat 3 din care 1 era modificata! Culmea era ca nu mi sa facut nicio poza !..idea e ca singuru admin de pe server pe care il am in lista este pix.Nu cred ca moa_upset a vorbit cu mine de pe idul wtf_jayo,asta fiind singurul meu id.

Va las pe voi sa decideti. :-J

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
moaa_upset

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-09-2010 05:27)
Joined: 27 Feb 2010
Posts: 7, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 134
Votes: 4

Post Posted: 23-05-2010, 10:59:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

lol inseamna ca ti-a furat cineva niku, sincer nu-mi aduc aminte sa-ti fi dat ban sau ceva...cei pe care i-am banat ieri a fost Seal(pozele sunt la mine modificate) si Pufulete care nu mi-a dat pozele...dupa cate vad id tau il am in lista si ai putea fi unul din cei 2 care i-am banat!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Biatch

[God Damn it!]



Status: Offline
(since 27-12-2011 08:56)
Joined: 18 May 2010
Posts: 80, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 87.7
Votes: 8

Post Posted: 23-05-2010, 11:06:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

`VEDETI MA CHINUI DE IERI ! ALA ARE NICKU SeaL! NU MAI STIU CUM SA VA EXPLIC MIATI DAT MIE BAN IN LOC SAI DATI LU ALA! eu nu am idul tau:| nici nu am vorbit cu tine:|
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
moaa_upset

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-09-2010 05:27)
Joined: 27 Feb 2010
Posts: 7, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 134
Votes: 4

Post Posted: 23-05-2010, 11:57:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

moaa_upset wrote:
lol inseamna ca ti-a furat cineva niku, sincer nu-mi aduc aminte sa-ti fi dat ban sau ceva...cei pe care i-am banat ieri a fost Seal(pozele sunt la mine modificate) si Pufulete care nu mi-a dat pozele...dupa cate vad id tau il am in lista si ai putea fi unul din cei 2 care i-am banat!
nici nu mai stiu unde sa postez ca are 3 topicuri deschise mai are unul la reclamatii.In fine am vb cu Soul pe mess si cred ca sa facut o confuzie de nik-uri undeva iar in leg cu ce am zis eu ieri pe serv imi aduc aminte ca am zis seal nu soul.....sa va uitati in loguri si daca eu am gresit suport consecintele

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SpawN

[Fun.Freakz.Ro Owner]



Status: Offline
(since 14-02-2015 02:25)
Joined: 28 Aug 2008
Posts: 1423, Topics: 32
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 380
Votes: 21

Post Posted: 23-05-2010, 12:45:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

unbanned

Hai vezi-ti de treaba!!!

No More Mister Nice Guy!

Nu-mi place , o schimb!
Nu-mi convine , o modific!
Ma deranjeaza , o scot!
Ma streseaza , o ignor!

Da uneori e mai bine sa-ti bagi "penisu"!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by SpawN, 23 May 2010 10:45



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 22-09-2024, 06:43:53
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x