User
Pass
2FA
 
 

nu inteleg....

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> General Discussions
Author Message801
costel12345

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-11-2010 15:13)
Joined: 29 May 2010
Posts: 10, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 120.7
Votes: 4

Post Posted: 30-05-2010, 17:09:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sincer nu inteleg de ce dati tc la un topic din discutii generale(cel cu limba romana). si-au exprimat 2-3 opinia si a fost inchis, cand in el se mai putea scrie multa vreme. nu e topic fara rost na3, ci un topic care ridica o problema foarte importanta referitoare al educatia tinerilor din ziua de astazi.
multumesc celor care si-au exprimat sustinerea, inseamna ca au inteles cat de importanta pentru autoeducatie o reprezinta folosirea corecta a limbii materne. unii au raspuns ca ''scriau prea repede si la nervi'' de aceea nu folosesc limba romana. una este sa gresesti o litera, sa o pui in plus sau in minus, si alta e sa ai greseli flagrante de EXPRIMARE. tu gaga, parca ai fi ungur, asa te exprimi(nu te supara ca iti spun), ca cititor iti trebuie mult timp sa intelegi ce ai scris tu acolo. si dusman de al tau nu sunt daca tot ai intrebat. ca sa ai dusmani trebuie sa fii un om foarte important. nu oricine poate avea dusmani.
si as mai dori sa adresez un sfat conducerii, in speranta ca nu sunt gresit inteles: nu mai dati admine dupa cat de bun este jucatorul. un admin trebuie sa fie echilibrat si matur, sa fie capabil sa ia decizii, nu sa stie sa faca credite.nu trebuie doar sa dea gag-uri si banuri, ci sa stie cand sa le dea si de ce. la acest aspect as vrea sa ii evidentiez pozitiv pe bandit, carter si chiar na3. ei trebuie sa va fie un exemplu de a fi admin, pentru toti cei care vor sa isi stabileasca un etalon. mai sunt si altii buni, imi cer scuze daca nu i-am mentionat, va stiti voi, nu trebuie sa facem un clasament acum.
o zi frumoasa in continuare.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
alex1996bc

[Benningtonnes]



Status: Offline
(since 07-03-2016 19:20)
Joined: 21 Feb 2010
Posts: 803, Topics: 83
Location: Bucuresti

Reputation: 32.5
Votes: 34

 
Post Posted: 30-05-2010, 17:25:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Costel inteleg offu` tau... Dar sa stii ca http://www.zm.freakz.ro in orice topic este vorba despre server.. de aceea s`a dat TC... Si sa stii pe langa acei admini EvoLuTioN* este unu` dintre cei mai buni admini... Si daca nu ma insel a castigat si un concurs de popularitate , el fiin urmat de Dr.CarTer -

~BAFTA !




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
GaGaVs Je !!

[GaGa 3>Freakz.]



Status: Offline
(since 29-05-2017 13:44)
Joined: 19 Nov 2009
Posts: 6358, Topics: 233
Location: Arad

Reputation: 547.1
Votes: 196

 
Post Posted: 30-05-2010, 18:12:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

costel da u cine esti ma poetule.Hai termino cu chestiile astea si nu mai fa topicuri inutile.
Eu nustiu cine esti tu dar esti un PRAF.


Respecta si vei fi RESPECTAT !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
costel12345

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-11-2010 15:13)
Joined: 29 May 2010
Posts: 10, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 120.7
Votes: 4

Post Posted: 30-05-2010, 18:42:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

probabil sunt praf, dar este mai bine asa decat sa fiu un copil de 12 ani analfabet si ignorant.
da, si evo este un admin forate bun, l-am votat si eu la popularitate, dar i-am scris pe primii 3 care mi-au venit in minte, si asa cum am mai spus, sunt si altii, doar ca nu trebuia neaparat sa fac un clasament.
si cine sunt e...hm...sunt costel, asta e numele meu, si am invatat in viata ca ceea ce scriem, cum scriem, ne reprezinta.aia suntem. in cazul nostru sunt poet, iar tu nu esti nimic. (a, si sa iti spun o faza care stiu sigur ca te intereseaza: femeile sunt interesate de barbatii care stiu sa vorbeasca si sa se poarte, tu o sa ramai sa visezi in continuare la ele in drumul solitar catre baie)
iar topicul asta nu e inutil, raspunsul dat de tine insa, da. cine are sa inteleaga, intelege, cine nu.....
papa

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
t3n3bre

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-12-2013 13:45)
Joined: 06 Dec 2009
Posts: 440, Topics: 4
Location: Mangalia

Reputation: 385.7
Votes: 24

 
Post Posted: 30-05-2010, 19:01:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Costele calmeaza-te un pic. Hai sa nu mai deschidem topicuri aiurea, pentru ca asa vrea muschiu tau. Ti-am inteles doleantele, te-ai facut auzit - pardon....vazut, dar sa terminam cu poluarea.......SALVATI BALENELE cenusii -

Si un TC ar fi bine venit.


Sounds like you need some 50 caliber aspirin !
.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
deliqvent

[Creep]



Status: Offline
(since 24-04-2013 18:51)
Joined: 16 Dec 2009
Posts: 954, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 469.1
Votes: 27

Post Posted: 30-05-2010, 19:26:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Costica tata am inteles ce vroiai sa zici , dar acum te rog sa incetezi topicurile !



TC



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by deliqvent, 30 May 2010 17:26



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> General Discussions  


The time now is 19-10-2024, 00:26:42
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x