User
Pass
2FA
 
 

[REQUEST] CS State

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message949
eXistenZ

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-01-2012 17:19)
Joined: 23 Sep 2006
Posts: 292, Topics: 21
Location: Bucuresti

Reputation: 121.9
Votes: 5

 
Post Posted: 28-03-2007, 11:25:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Care se pricepe cum functioneaza CS in state. Daca am nevoie de steam original sau alte tampenii de genu. Care nu stie va rog sa nu postati aiurea.

Eu vreau sa-i dau cuiva kitu de Cs si tipu se intoarce in State. Vreau sa stiu exact ce sa-i dau sa-i mearga si serverele la ei acolo cum sunt...detalii de genu.

As dori cat mai repede informatii.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
ex-liq.

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 18-06-2007 21:36)
Joined: 02 Mar 2007
Posts: 2103, Topics: 68
Location: Romania

Reputation: 171.2
Votes: 4

Post Posted: 28-03-2007, 11:28:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vreau sa iti zic ca , eu am jucat din romania , pe server de state , de NY , si a mers bine , am jucat de pe steam , e aceasi chestie , ca joci de aici de la ei , din china , din asia , e una si aceeasi , chestie , sar putea sa mearga .

pS - eu am jucat cu steam , poate merge si cu cs normal

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ky

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-08-2007 09:33)
Joined: 10 Aug 2006
Posts: 151, Topics: 11
Location: Watching you from you least suspect

Reputation: 104.5
Votes: 5

Post Posted: 31-03-2007, 12:13:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

romania e ultima-cea mai praf tzara care a ajuns la steam , in state toata lumea are steam , da-i un acc , sau cd key spune-i sa intre pe http://www.steampowered.com dak are cd key sa-si faca cont si sa dea "Register product" daca are cont sa intre pe el , sa dea click 2 pe cs si sa dea install si il ia de pe serverele steam arhivate in formatu ".gfc" care poate fii folosit doar te steam , asta e si ideea , da cu steam poti juca oriunde pe glob dak si acolo e steam , zic sa-si cumpere de acolo ca e aproape moka ! (sa vina in tara cu cateva cd keyuri de half life 2 episode 2 DD nu ma supar)


Sig Editat de CsO (Cheerz !!)
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 29-04-2024, 14:13:09
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x