User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie Soul

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message739
alaNebun
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-09-2010 11:06)
Joined: 28 May 2010
Posts: 24, Topics: 3
Location: Spain

Reputation: 76.9
Votes: 7

Post Posted: 09-06-2010, 13:45:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Fratilor...
am dat la vot 3 harti industro minaret si 35hp_2 a iesit 35hp...
eram 13 pe 12 ceva in genu 2 spectatori
(admini : eram eu n3 si helperi soul is inca 1 ala nu sa bagat)
dupa 5 minute de harta soul a dat la vot nush ce asault 2010 cred
si a schimat nimik nu se vedea
l-am intrebat de ce a schimbato si de ce se baga peste mine
cica "da tu cine esti.. nu ai vazut ca eram multi " a inceput el cu ceva playeri sa ma ia peste picior
ca cine is eu

eu credeam ca un helper sau orce admin dak e mai mare ca altu nu trebe sa se bage peste el el raspunde de faptele lui

da ce suparare am ajuns sa-si bata un tanc ( t de la tap) joc de mine -
sa fim seriosi
cer suspendare
-


cum zicea versace aveti grija la cine dati admin -
stiu ca avem nevoie de admini ca azi 3 harti singur am fost pe sv dar lasatio-n colo de treaba
si sorame are mai multa minte ca ala .. si are 7 ani
dati admine cu cap;)

atat am vrut sa spun:)
GL

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SpawN

[Fun.Freakz.Ro Owner]



Status: Offline
(since 14-02-2015 02:25)
Joined: 28 Aug 2008
Posts: 1423, Topics: 32
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 380
Votes: 21

Post Posted: 09-06-2010, 13:51:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu iau apararea nimanui si nu stiu cati erati pe server dar 35hp nu are spawnuri sufieciente

Hai vezi-ti de treaba!!!

No More Mister Nice Guy!

Nu-mi place , o schimb!
Nu-mi convine , o modific!
Ma deranjeaza , o scot!
Ma streseaza , o ignor!

Da uneori e mai bine sa-ti bagi "penisu"!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
[C4]JaMR0cK

[Bomber]



Status: Offline
(since 05-08-2010 06:06)
Joined: 21 Mar 2010
Posts: 52, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 91.9
Votes: 4

Post Posted: 09-06-2010, 14:19:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Da mi se cam pare normal ca atunci cand harta e prea mica sau prea mare sa fie schimbata....dar nu fara votare desigur.

Si in mare parte din cazuri,jucatorii nici nu se uite la ce voteaza si arunca un vot aiurea acolo,si sunt multi asa,deaia intra uneori dust long cand jucam 12 cu 12 :-

Acuma ca o fi vorbit cu tine nepoliticos asta e treaba voastra si a unui owner dak e nevoie de sanctiune

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Biatch

[God Damn it!]



Status: Offline
(since 27-12-2011 08:56)
Joined: 18 May 2010
Posts: 80, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 87.7
Votes: 8

Post Posted: 09-06-2010, 16:11:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

lol deci asta chiar e nesimtire. TU ALA CARE MA AMENINTAI PE MINE CAMI DAI BAN DACA NU TAC? TU COMENTEZI? sa stii si tu ca la vote dupa cum am vazut eu a 2a harta era cs_assault2010 si deaia am puso pe aia.Nu am facut niciun ss cand tu dadeai gaguri aiurea ,ca asa iti venea tie.Eu mam luat de tine pentru ca iai dat gag lu Paracetamol parca dintrun motiv aiurea ,iar eu iam scos gagul si team intrebat de ce iai dat.Dupa tu iai dat gag inapoi si nam mai comentat.Sa stii ca mie numi pasa daca esti N1 N2 N3 ....Tu esti admin ca sa joci corect.Asta este parerea mea.Tu de ce ai facut reclamatie? ca sa nuti fac eu tie nu?...sa stii ca eu nus bulangiu cu cei care sunt "colegi"ca sa zic asa.Normal trebuia sa iti fac eu tie niste ss-uri si sa iti fac reclamatie aici.Tu mai jignit pe mine si mai si amenintat da eu am tacut, si nu e prima oara cand te legi de mine aiurea.Tu mai mai injurat pe mine si cand tiam zis ca nu merge amx_voteban.In fine... A si apropo - nu am 7 ani sau cat zici tu si sa stii ca am destul de multa experienta in adminat:) asa ca nu mai comenta si defapt eram cam 30 de playeri pe 35hp_2 - si 2 de la ct mureau si mai erua si spec - asa ca mai gandestete

(ADMINS) PIX : eu nam glumit
(ADMINS) PIX : ai 1 warn
(ADMINS) Soul : am 1 warn
(ADMINS) Soul : yay
(ADMINS) PIX : esti intrun grup select
(ADMINS) PIX : si lies
(ADMINS) PIX : si alanebun
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
alaNebun
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-09-2010 11:06)
Joined: 28 May 2010
Posts: 24, Topics: 3
Location: Spain

Reputation: 76.9
Votes: 7

Post Posted: 09-06-2010, 20:14:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Biatch wrote:
lol deci asta chiar e nesimtire. TU ALA CARE MA AMENINTAI PE MINE CAMI DAI BAN DACA NU TAC? TU COMENTEZI? sa stii si tu ca la vote dupa cum am vazut eu a 2a harta era cs_assault2010 si deaia am puso pe aia.Nu am facut niciun ss cand tu dadeai gaguri aiurea ,ca asa iti venea tie.Eu mam luat de tine pentru ca iai dat gag lu Paracetamol parca dintrun motiv aiurea ,iar eu iam scos gagul si team intrebat de ce iai dat.Dupa tu iai dat gag inapoi si nam mai comentat.Sa stii ca mie numi pasa daca esti N1 N2 N3 ....Tu esti admin ca sa joci corect.Asta este parerea mea.Tu de ce ai facut reclamatie? ca sa nuti fac eu tie nu?...sa stii ca eu nus bulangiu cu cei care sunt "colegi"ca sa zic asa.Normal trebuia sa iti fac eu tie niste ss-uri si sa iti fac reclamatie aici.Tu mai jignit pe mine si mai si amenintat da eu am tacut, si nu e prima oara cand te legi de mine aiurea.Tu mai mai injurat pe mine si cand tiam zis ca nu merge amx_voteban.In fine... A si apropo - nu am 7 ani sau cat zici tu si sa stii ca am destul de multa experienta in adminat:) asa ca nu mai comenta si defapt eram cam 30 de playeri pe 35hp_2 - si 2 de la ct mureau si mai erua si spec - asa ca mai gandestete
nu meriti admin poate nici eu dar pentru intelectul tau eu nu am injurat pe nimeni de pe sv
si frate iam dat gag la paracetamol pt ca o tinea de 2 runde incontinuu ca de ce stau la panda de ce nu imi dau slay ca nu ma duc la bmb
sti ce apucate de mario - (termina-l)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Biatch

[God Damn it!]



Status: Offline
(since 27-12-2011 08:56)
Joined: 18 May 2010
Posts: 80, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 87.7
Votes: 8

Post Posted: 09-06-2010, 20:53:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ok.multumesc mult - pentru toate indicatiile si apropourile facute:)...riwix inchide topicu si fa ce crezi tu cai de cuviinta,eu nu vreau sa ma cert cu nimeni....mi se suspenda adminu asta e-

(ADMINS) PIX : eu nam glumit
(ADMINS) PIX : ai 1 warn
(ADMINS) Soul : am 1 warn
(ADMINS) Soul : yay
(ADMINS) PIX : esti intrun grup select
(ADMINS) PIX : si lies
(ADMINS) PIX : si alanebun
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SpYd3r

[Freakzoid]



Status: Offline
(since 03-10-2016 20:25)
Joined: 19 Apr 2010
Posts: 28, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 183.6
Votes: 4

Post Posted: 09-06-2010, 21:46:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ehh terminati deja o dati in of topic..dak vreti sa va certati ,certativa in privat!


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SpawN

[Fun.Freakz.Ro Owner]



Status: Offline
(since 14-02-2015 02:25)
Joined: 28 Aug 2008
Posts: 1423, Topics: 32
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 380
Votes: 21

Post Posted: 09-06-2010, 22:07:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

[C4]JaMR0cK wrote:
Si in mare parte din cazuri,jucatorii nici nu se uite la ce voteaza si arunca un vot aiurea acolo,si sunt multi asa,deaia intra uneori dust long cand jucam 12 cu 12 :- "


Nu e vorba ca dau la nimereala ca doar ei nomineaza hartile si ii vad cu snow si d2 long pe 32 e vorba ca unii sunt cretini scuze de expresie si/sau batuti in cap si capacitatea lor mentala este la un nivel mult prea jos pt a intelege ca de fapt nu se poate juca pe d2long in 32 de oameni si ca pe langa faptul ca se creeaza haos multi nu pot nici macar sa intre.

@ ala nebun harta mica ==> schimbare


Hai vezi-ti de treaba!!!

No More Mister Nice Guy!

Nu-mi place , o schimb!
Nu-mi convine , o modific!
Ma deranjeaza , o scot!
Ma streseaza , o ignor!

Da uneori e mai bine sa-ti bagi "penisu"!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by SpawN, 09 June 2010 20:08



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 27-06-2024, 04:50:39
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x